חייבים להרוס את הבית של החרדים תוקפי הפלשתינאים!

חייבים ללמד את אוייבנו לקח שלא ישכחו.

אז מי הם האויבים והחברים שלך?

חרדים זה אויב, יותר גרוע מערבים? נו באמת, לאן ניתן להגיע! אז מחבלים ערביים הם החברים שלך? כל הכבוד. ודרך אגב לא ידוע לי שחרדים פוגעים הרבה בערבים, לפי דעתי תושבי יהודה ושומרון מציונות דתית פוגעים בערבים לעתים קרובות בהרבה. אם כי לפי דעתי רוב הפגיעות בערבים מוצדקות לחלוטין. בסופו של דבר מי מבצע פיגועים במי? מי מתפוצץ בערים, מי יורה בכבישים? מי גונב מכוניות? תמיד רק ערבים, ואם ערבים משתוללים יותר מדי כגון גונבים צאן, אז שלא יופתעו שכמה עשרות מתנחלים חמושים יפלשו לכפר, ירביצו מכות, יערכו פוגרום קל בהם ויחזירו את הגניבה, בתנאי כמובן אם הפניה למשטרה לא תוביל לשום תוצאה.

שייגץ - אם היית הגון וישר היית מודה שהמתנחלים

והחרדים אינם מסכימים ולעולם לא יסכימו למדינה פלשתינאית ולכן הם אויבי השלום אנחנו יודעים את זה (כשם שגם אתה יודע את זה) וכל הסיפורים שלך על מי קדם למי - התרנגולת לביצה או הביצה לתרנגולת - אינם מענינים אותנו, המתנחלים אויבי השלום ולכן אויבים שלנו

חייבים להרוס את הבית של החרדים תוקפי הפלשתינאים!

חייבים ללמד את אוייבנו לקח שלא ישכחו.

האמת שזו הייתה אמורה להיות תגובה סרקסטית

בקריאה חוזרת אני מודה שדי פספסתי את הקטע. אני לא מעודד את התקיפה אבל בהחלט לא יכול להגיד שאני לא מבין אותה. אגב, אני צופה השוואה בין האירוע ובין פוגרומים במזרח אירופה על ידי אירגונים מסויימים. אבל אם כבר הזכרת, מדוע אני לא יכול להיות גם ימני וגם נגד המדיניות של המדינה כלפי החרדים ואופן התנהגותם של החרדים עצמם?

מי יהרוס ? אתה לא רואה שאין ממשלה בישראל ? במקום להגן על אזרחי המדינה מגינים על המחבלים

שייגץ - אם היית הגון וישר היית מודה שהמתנחלים

והחרדים אינם מסכימים ולעולם לא יסכימו למדינה פלשתינאית ולכן הם אויבי השלום אנחנו יודעים את זה (כשם שגם אתה יודע את זה) וכל הסיפורים שלך על מי קדם למי - התרנגולת לביצה או הביצה לתרנגולת - אינם מענינים אותנו, המתנחלים אויבי השלום ולכן אויבים שלנו

אתם אומת השלום? אז לכו לארץ שלום, באיזו פלנטה זה מעניין?

אם תגלה פתאום שאתה יהודי ומתנחל יותר קרוב לך מאשר מחבל ערבי, אז אתה מוזמן לחזור, אני חושב גוים ללא שום הבדל- בהמות גסות מעיירות אוק'ראיניות, או אמריקאים ואירופאים מפונקים יש להם כישרון מיוחד להסביר ליהודים ששלום זה לא בשבילם ולא יכול להיות שלום לא רק בין ערבים ליהודים, אלא גם בין נוצרים ליהודים, כל עוד כמובן יהודים לא מתנצרים. ואם יהודי מתנצר? הוא כבר לא ממש יהודי, אלא מזכיר יותר בוגד של האומה. ניתן לסלוח זאת לבן אדם מתבולל שמעולם לא ביקר בבית הכנסת, אבל איך לסלוח לבן אדם שירד מארץ ישראל לארצות נכר? ואמור לדעת מה זה יהדות?

מי אמר בכלל שלרצות שלום ולרצות מדינה פלסטינית

זה אותו הדבר? אולי האחד נוגד את השני? ועל זה הויכוח בין ימין לבין שמאל. בעיקר.

אין אדם שלא רוצה שלום

אך לרצות שלום בדרך ובמהירות שאתה רוצה זה כמו לרצות את אוסל המשופר שוב פעם ואוסלו המשופר הוא כמו לשפר את תוכנית פינוי עזה..ולפנות את שדרות ואשקלון..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר