ולמה נשיא חשוד היה צריך ללכת הביתה?

קצב נשאר עד סוף הקדנציה שלו. עם זאת יש הבדל : על קצב אמר מזוז שהוא

עבריין מין סדרתי אולמרט רק חשוד

לדברי שלי יחימוביץ : :אול -מט הוא עבריין נמלט מזרועות הצדק

שלי יכימוביץ הוכיחה שהיא מסטולית כשתמכה בעמיר שרצ לראשות הממשלה

האם ראוי שראש ממשלה החשוד בפלילים ינהל מדינה

האם ראוי שאחד כזה ינהל משא ומתן, יוותר על שטחים? אני חושבת שלא!

לופוביץ ממשיך להקפיץ שטויות!

שלום עם סוריה הוא אינטרס ישראלי...

את תוואי הדרך לשלום עם סוריה סלל מר יצחק שמיר בועידת מדריד - 1991 שהתבססה על החלטת האו"ם 242, בדיוק כפי שמר מנחם בגין ז"ל הקים את המדינה הפלסטינית כשחתם על הסכם "קמפ-דייויד", פרק א סעיף 1. וכהערת ביניים ראוי לציין שההכרה באש"פ באה מממשלת י. שמיר באותה הועידה שהתקיימה במדריד. נציגו האישי של מר שמיר בהתכנסות ההיא היה----מר נתניהו, היום ח"כ. הבשורה הרעה היא, שאם וכאשר ייחתם הסכם שלום עם סוריה ניאלץ לקנות דובדבנים מירקנים דוברי ערבית, לגלוש בחרמון עם מדריכי סקי עלאווים או נוצרים, ולשלם הרבה מאד פיצויים לקולוניזטורים שיפונו מסוריה, אלא אם כן יחליטו לקבל אזרחות נוספת. להאירנים שיאלצו להסתפק בפליטים יוצאי חיזבאללה, חמס וכל מי שירצה לחיות שם. הבשורה הטובה היא לנו, וגם לעם היושב בלבנון. נוכל לנסוע חופשי חופשי לדמשק, חלב לעתיקות בפלמירה ואפילו לתורכיה ברכב שלו או אוטובוס של אגד. על החומוס בדמשק עוד לא דיברנו... ברוך הבא נשיא סוריה לנאום בכנסת !

אמת !

גם אילולא היה חשוד בפלילים היית מתנגדת לכל ראש ממשלה מתון

המבין כי לשלום יש מחיר וכי ללא תשלום המחיר לא יהיה שלום. אולמרט זכה באמון הציבור לאחר שבמסע הבחירות הצהיר במפורש כי בדעתו להביא להתנתקות חד-צדדית גם ביו"ש אם לא יגיע להסכם עם הפלשתינים.

חבל שראש הממשלה ויועציו האסטרטגיים, מצליחים להסיט מהנושא המרכזי, השאלה

שנשאלה בראש השירשור אני חושבת שגם לתקשורת יש יד ורגל בדבר, היא הולכת להכשיר את השרץ.(מה שנקרא בימנו לאתרג)

בקדימה מתקיימים פריימריז המיועדים לבחירת מועמד לראשות ממשלה

אם לבני תנצח ואם ברק יירגע קצת ויבין כי חלומו להיות ראש ממשלה לא ניתן למימוש - או אז יש סיכוי (גם אם קלוש) לממשלת המשך שתסגור שני הסכמי שלום בזה אחר זה.

, אני מוותרת על חומוס בדמשק תמורת רמת הגולן

ואני מוותר על רמת הגולן למען חייהם של אלפים רבים

שעלולים להיהרג בחזית ובעורף במלחמה הבאה. וכפי שקרה בסיני יקרה גם בגולן: תתחולל מלחמה, נאבד אלפים ולבסוף נשב לשולחן המו"מ ונמסור את הגולן עד המילימטר האחרון כפי שלימדנו מנחם בגין.

לא הבנת, אני נגד מסירת רמת הגולן לידיי אוייבנו

כדאי שתקרא את כל הודעותי. אני מלגלגת על אלה המוכנים למסור את רמת הגולן תמורת חומוס בדמשק, למרות החומוס הטעים של השכנים! לא אשכח את כל חזירי וגרגרני השמאל, שמכרו את המדינה תמורת קוסקוס שהכינו לכבודם הפלשתינאים.

את גם התנגדת למסירת סיני לידי אויבינו המצרים

הסכמי שלום הופכים אויבים לידידים. מותר לקוות כי הפעם לא יקבל אהוד ברק פיק ברכיים ויילך על השלום עם הסורים עד לחתימת הסכם.

גם מרוקאית יודעת להשתמש בכפתור הימני של העכבר, להעתיק ולהדביק, זה לא הקטע...

הקטע הוא שאתה מלעיט אותנו כאן בעובדות המנותקות מהקשרן. אי אפשר לסלוח לאדם המנותק מהמציאות, ומתעקש לשכנע אותנו לאבד עצמנו לדעת! אתה לוקה בחשיבה עקומה, מעוות את המציאות, משכתב את ההיסטוריה על מנת להתאימה לדעותיך. כדאי מאוד שתחשוב על ההיסטוריה הלא רחוקה, מלחמת לבנון השניה, אם תצליח להיזכר, תלמד על חשיבותו של שטח אסטרטגי, ולא צריך להיות הסטוריון... כל ילד בכיתה א' מבין טוב ממך!

בהתחשב בעובדה...,

שילדיה נשאו נשים והקימו משפחות (פשע), יש להניח שהיא יודעת לשחק עם עכברים.

זה שאת כותבת "יוותר" על שטחים, ולא "ימסור" זאת כבר התקדמות

ואני מוותר על רמת הגולן למען חייהם של אלפים רבים

שעלולים להיהרג בחזית ובעורף במלחמה הבאה. וכפי שקרה בסיני יקרה גם בגולן: תתחולל מלחמה, נאבד אלפים ולבסוף נשב לשולחן המו"מ ונמסור את הגולן עד המילימטר האחרון כפי שלימדנו מנחם בגין.

יחי ההבדל הקטן.

אנחנו תקפנו את מצרים, מצרים ניגפה ובתמורה לשלום היינו מוכנים להחזיר את סיני. מאידך סוריה, שבגללה פרצה המלחמה (הסכסוך על המים, התקיפות היוםיומיות בתותחים על ישיובים ישראליים), והיא גם הצטרפה למלחמה לטובת מצרים ללא כל פרובוקציה מצידינו, וגם היא ניגפה, ואיבדה שטח. מקובל שעם תוקפן ואלים שניגף ומפסיד והפעם הם הפסידו את הגולן. אז כשאתה אומר ש"בגין לימד אותנו", אל תחסיר פרטים פרטים רלוונטים, אלא אם אתה עוסק בדיסאינפורמציה.

בקדימה מתקיימים פריימריז המיועדים לבחירת מועמד לראשות ממשלה

אם לבני תנצח ואם ברק יירגע קצת ויבין כי חלומו להיות ראש ממשלה לא ניתן למימוש - או אז יש סיכוי (גם אם קלוש) לממשלת המשך שתסגור שני הסכמי שלום בזה אחר זה.

ואז ציפי ואהוד ישלבו ידים ויביאו את השלום כבר כבר.

ואם לא, אז אתה תבקר אותם מאוד מאוד.

אז זה הסיפור החדש?

רק אתמול אמרו שאני חזרזיר שמאלני כי אנינהתנתן שלא עושה דבר מלבד לשבת בשינקין ולאכול סושי(יש סושי בשינקין). אמרו עלי שלא יאה לי ולא נאה לי לרדת אל העם ולאכול חומוס ישראלי ועממי(גם זו בדיחה בפני עצמה). עכשיו אני רוצה לוותר על רמת הגולן בשביל לאכול חומוס. גבירתי היקרה. רמת הגולן תוחזר בסופו של דבר ולא תמורת חומוס אלא תמורת חיים ,שלום ורווחה ואם יש חומוס על הדרך זה בסדר. הצער הגדול שלי בענין הוא הידיעה שכל זה לא יקרה אלא רק לאחר מכה קשה. כי אנחנו כמו בני דודינו לא מבינים שום שפה מלבד שפת הכוח.

אני מאוד מעריץ שמאלניים שלוזים את העתיד

ושוב ושוב הם חוטפים מכות בפרצוף.

את גם התנגדת למסירת סיני לידי אויבינו המצרים

הסכמי שלום הופכים אויבים לידידים. מותר לקוות כי הפעם לא יקבל אהוד ברק פיק ברכיים ויילך על השלום עם הסורים עד לחתימת הסכם.

אהוד ברק שקוע בלתת רשיונות לבנות שם, כי הוא (ואישתו) עושה לביתו, כי הוא יודע שאין לו עוד הרבה

זמן קרוב למקום בו הוא יכול לאשר בניה ותקציבים. הרבה יותר חשוב לו לעשות לביתו מאשר להקשיב למשהו רחוק רחוק מהשפיות.

גם אילולא היה חשוד בפלילים היית מתנגדת לכל ראש ממשלה מתון

המבין כי לשלום יש מחיר וכי ללא תשלום המחיר לא יהיה שלום. אולמרט זכה באמון הציבור לאחר שבמסע הבחירות הצהיר במפורש כי בדעתו להביא להתנתקות חד-צדדית גם ביו"ש אם לא יגיע להסכם עם הפלשתינים.

איך אתה יודע?

מרעננת התופעה השמאלנים הכי הזוים יודעים מה צופן לו העתיד ומה אנשים "באמת" חושבים. והם תמיד צודקים. או שלא.
עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר