הגזענות היא מחלה חשוכת מרפא. לכאורה.

איש משכיל כמוך יכול להתאמץ ולהיחלץ.

מה הרעש ומה המהומה...

התאחדות הספרדים שומרי התורה היא סיעה לגיטימית בכנסת ה- 17 ומונה שנים עשר נציגים - אחד למול כל שבט מישראל. ההתפרדות בין ספרדים לאשכנזים באה לידי ביטוי בנוסחי התפילה, המנהגים, הכוללים ובתי האולפנא. הכל טבוע עמוק בתוך נותר שבט יהודה. כעת רק עולה על פני השטח השאלה מי טובים יותר.בעובדה,נכון שכל בני האחדם נולדים שווים/זהים ואין ע"כ חולק. השוני מתחיל בבית, בחינוך, וכאן אוהו - יש על מה לדבר...

אני מאחלת לאיש הקשיש הזה, שיזכה להשתתף בשמחת הכלולות של נכדתו האהובה

אם זכרוני אינו בוגד בי, שמה יעל. עוד אני מאחלת לו, שחתנו יהיה מרוקאי. כך שלפני מותו הוא יזכה למחילה על שנאת החינם שבליבו.(התנאי שיקבל את בחירתה של נכדתו) אז יבין האיש, שמכלה את ימיו וזורע שנאה ופרוד, שבכל אדם יש קסם ( אפילו אם הוא מרוקאי/ת). עוד אני מקווה,כי האיש המשים עצמו לחכם וערכי, יבין כי ברכתי ולא קללתי אותו.

אותי מטריד שאת כל השחור מהנשמה שלו (ויש לו הרבה שחור שם) הוא מפרש לפורום הציבורי הזה.

המון תודה,...

ומהפה שלך לבורא עולם!

על לא דבר!

תצטרך להתרגל ליללות השמחה (קולולו)... עוד תצטרך להתאמץ ולהכין חומוס אמיתי (לא מקופסת שימורים, עוד זוכרת את המתכון שלך).

חמודה...,

את הזיתים הצורים הכי טובים והמלפפונים הכי טעימים ברדיוס של 25 ק"מ אני מכין לבד. את ריבת התפוז הסיני המרירה כולם אוכלים מהכפית ואילו חומוס אמיתי, לפי הוראות הירושלמים מהמאה הקודמת רק אני יודע להכין. אבו-גוש, זה בררה... . ובענין "הקולולולולו - אני מקווה שתוך 10-20 שנה כשהחתונה תהיה מעשית, ובכן עד אז יש תקוה שהמרוקאים/מרוקאיות קצת יתורבתו!

, חמודה זה לא פוליטקליקורקט.

מפאת גילך לא אכנה אותך חמודי. אני מוכנה להתחרות איתך בהכנת ריבות. ריבות כמו שלי לא אכלת! (רוקחת ריבות מכל ירק או פרי) אם תהיה נחמד, אגלה לך כמה מתכוני ריבות ומרקחות לקיץ. את החמוצים שלי לא תוכל להכניס לפה מפאת חריפותם, לא תוכל להקליד שבועיים. אם יש לך מחשב נייד אולי תוכל להעזר בו במקום חשוב! אינני חובבת משחות חומוס, לעומת זאת אני מבשלת תבשילי גרגרי חומוס נהדרים. ולא, לא נוותר על הקולולו הנפלא שלנו. אחותי הדוקטור ומי שהיום בעלה הדוקטור הזמינו קולוליסטית מומחית לחתונתם. אני מנסה לתרגל אותו בלי הצלחה יתרה, בסוף אצליח! וגם בחתונת נכדתך זה ישמע נפלא,רק אז אתה תוכל להבין את המשמעות הנפלאה של הקולולו. הגוף הוא כלי נגינה, מביע את שיא שמחתו, בלי לגלות איפוק- מה יותר תרבותי מזה?

"יש תקוה שהמרוקאים/מרוקאיות קצת יתורבתו!" - ואתה בטח לא תתביש לספר שאתה שמאלן. כמו יותם.

המופרע השני כאן בפורום. איך אתה חי עם עצמך?

האם ראוי שראש ממשלה החשוד בפלילים ינהל מדינה

האם ראוי שאחד כזה ינהל משא ומתן, יוותר על שטחים? אני חושבת שלא!

לופוביץ - תפור עלי...,

כן,הוא יכול,,,

כל עוד לא הוכח בבית משפט שהוא אשם,הוא חף מפשע,אל תתני לאמצעי התקשורת לנפח לך את המוח,תחשבי שיתכן ןגורמים מסוימים מעלילים עליו

כל זמן שהוא מנהל הוא יכול, אהוד ברק תומך בו

כי שניהם כבר לשעבר ,לכן יגרמו נזק לעם ישראל כדי שיזכרו לטוב

משרותי הצבאי למדתי שטנק הוא נשקו העיקרי של השריון

תביא לינק!תוכיח!לא יכול להיות!

אנא ,אל תוותרי על הגולן,זה השטח האיסטרטגי היחיד

מול גייסות איראן, ולכן אפילו אולמרט לא יחזירו ,זו התאבדות ישראל

מה יש לך?אתה לא מבין מה מדברים אליך?

היא אמרה במפורש שהיא לא מוותרת. אפילו לא תמורת חומוס.

ולמה נשיא חשוד היה צריך ללכת הביתה?

הנשיא גמר את הקדנציה שלו,,,,,

חוץ מזה הוא הודה בעסקת טיעון ולאחר מכן הוא חזר בו

לא הבנת, אני נגד מסירת רמת הגולן לידיי אוייבנו

כדאי שתקרא את כל הודעותי. אני מלגלגת על אלה המוכנים למסור את רמת הגולן תמורת חומוס בדמשק, למרות החומוס הטעים של השכנים! לא אשכח את כל חזירי וגרגרני השמאל, שמכרו את המדינה תמורת קוסקוס שהכינו לכבודם הפלשתינאים.

אז זה הסיפור החדש?

רק אתמול אמרו שאני חזרזיר שמאלני כי אנינהתנתן שלא עושה דבר מלבד לשבת בשינקין ולאכול סושי(יש סושי בשינקין). אמרו עלי שלא יאה לי ולא נאה לי לרדת אל העם ולאכול חומוס ישראלי ועממי(גם זו בדיחה בפני עצמה). עכשיו אני רוצה לוותר על רמת הגולן בשביל לאכול חומוס. גבירתי היקרה. רמת הגולן תוחזר בסופו של דבר ולא תמורת חומוס אלא תמורת חיים ,שלום ורווחה ואם יש חומוס על הדרך זה בסדר. הצער הגדול שלי בענין הוא הידיעה שכל זה לא יקרה אלא רק לאחר מכה קשה. כי אנחנו כמו בני דודינו לא מבינים שום שפה מלבד שפת הכוח.

האם ראוי שראש ממשלה החשוד בפלילים ינהל מדינה

האם ראוי שאחד כזה ינהל משא ומתן, יוותר על שטחים? אני חושבת שלא!

האם ראוי שאדם שלא מצליח לנהל את רכבת ישראל יהיה מועמד לראשות הממשלה ?

עבור לעמוד
, , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר