אני שומע את הזמירות של החמאס ואני מבין שהם אלו שקובעים את המדיניות במזרח התיכון

ולא לוקחי השוחד ביחד עם בוש שמזמרים במהקלה אידיוטית מירושלים . לזמירות של החמאס יש כיסוי, ויש גיבוי מלא של הערבים. לזמירות של בוש וחבריו אין שום כיסוי (מלבד ההצגה לבוחר האמרקאי לקראת הבחירות).פלשתין מאילת ועד מטולה. זו הזמירה הנכונה של החמאס וכך העניינים נרקמים לצערי הרב. אנכנו רואים היום למי יש יותר כח , לאיסלם שמוכר לנו נפט במחיר שערורייתי ממש, או לקבוצת הדברנים חסרי הכיסוי מירושלים שלא מצליחים להביא שום בטחון לעמם.

חמס מדבר בדיוק כמו שמדברים ערבים.

הפער בין הדעות של הערבים במזרח התיכון הוא לא כזה גדול, לכן מה הפלא שחמס אומר מה שכולם סביבו אומרים? העולם הערבי בעיקרון- זה גורם קיקיוני, חמוש ברובו בנשק מיושן, שלא יכול להציב כלום נגד מערב- העולם שיש לו חוצפה ואמביציות, אבל הוא נידון לכישלון מוחלט מראש, אבל מערב הוא שקוע בדברים אחרים, נכון יש לו כוח אמיתי, כלי משחית ממדרגה ראשונה, הוא יכול להזיז עצבא קטנה שלו וכל ערבים, אירנים, פקיסטנים יתחילו ליילל כאוסף של נשים פחדניות, אבל הוא לא יעשה זאת, למה? כי המקום הכי רגיש של המערב השמן- זה ארנק, והוא כתוצאה מהתפתחויות הללו יספוג מכות לא פשוטות, במדריד, לונדון, פריז, וושינגטון ומוסקבה אוהבים את הערבים ואת המוסלמים לא יותר מאשר מתנחלים שלנו, אלא מה? שם כולם מחשיבים את האיום הערבי כאיום קיקיוני, והוא אכן כזה, ואם עסקאות עם השטן הקטן הזה מביאות רווח טוב- אז הולכים על זה, זה הכל. ואם צריך להאכיל לערבים את ישראל? אז אין בעיה, ב 1938 נדמה לי העולם כבר האכיל צ'כיה להיטלר, בהחלט לא היה אכפת, אז מה אכפת מישראל? במיוחד שערבים חלשים בהרבה מאשר גרמנים אז.

אז בהחלט גם אתה מקבל את דעתי שמי שמחליט

באיזורינו הם דווקא החמאס וכלל הערבים וכל המערב רוקד לפי החליל שלהם.

ולא לוקחי השוחד ביחד עם בוש שמזמרים במהקלה אידיוטית מירושלים . לזמירות של החמאס יש כיסוי, ויש גיבוי מלא של הערבים. לזמירות של בוש וחבריו אין שום כיסוי (מלבד ההצגה לבוחר האמרקאי לקראת הבחירות).פלשתין מאילת ועד מטולה. זו הזמירה הנכונה של החמאס וכך העניינים נרקמים לצערי הרב. אנכנו רואים היום למי יש יותר כח , לאיסלם שמוכר לנו נפט במחיר שערורייתי ממש, או לקבוצת הדברנים חסרי הכיסוי מירושלים שלא מצליחים להביא שום בטחון לעמם.

פלשתין -מאילת ועד מטולה!! זו הדרישה של החמאס

והוא יקבל, כשאנשים כמו אולמרט (מסטר שוחד) רוכבים לנו על הגרון.

אז בהחלט גם אתה מקבל את דעתי שמי שמחליט

באיזורינו הם דווקא החמאס וכלל הערבים וכל המערב רוקד לפי החליל שלהם.

'

הזמירות של החמאס הם שריקות הגארדים על כל הדרום.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר