מעניין שאתה צריך לחזור לתקופה שברק היה סמל בכדי למצוא משהו חיוהי להגיד עליו...

כי מאז הוא נכשל בכל וזה עלה לישראל בהרבה הרוגים. ראש ממשלה ביפן עם כזה רקורד היה מבצע חרקירי, פה השוטה נבחר מחדש על ידי המפלגה המופרכת הזו.

ברק עשה מהלך אמיץ בקמפ-דיויד

הוא שגה בכך שאיפשר לצה"ל להגיב בירי על הפגנות הפלשתינים ובכך שלא המשיך בעקביות את המו"מ עם ערפאת. ביביהו לא רלבנטי. אין לו קצה של פתרון לסכסוך.

לא זה לא. רק ישראל חזקה שהכריעה את האויב חזור וחזור תמשיך לחיות כאן. הסכם לא שווה את הנייר שהוא כתוב עליו.

ואין לך פרטנר. אתה מדבר אל בובה שאנשיה רוצחים בנו והפרטנר האמיתי החמאס, הנבחר שלהם, רוצה לחסל אותך ואומר זאת ועושה זאת יום יום בטילים. רק הכרעה חד משמעית ומתמשכת וכואבת תבטיח שישראל תהיה כאן. כך ישראל הוקמה, איש לא דיבר עם הערבים. איש לא השתטח לפתחם לבקש שוב ושוב "שלום".

עם אויב עושים שלום. הכרעה היא אשלייה.

לעולם לא תכריע עם הנלחם על עצמאותו.

איזה דפי קרב? מה אתה ממציא "ימין אלים". האלים כאן בארץ זה השמאל שנלחם באלימות נגד בנינו המשרתים בצהל וחוסמים בגופם מחבלים.

מביא אנרכיסטים מחו"ל בכדי שיהיה משהו שיפעל נגד הבנים שלנו. שמאל מופרע.

השמאל מפגין נגד הכיבוש. הימין מאיים במרד מזויין. זה ההבדל.

אולמרט ניצח בבחירות וביביהו הובס

ראש ממשלה לא נבחר בסקרים. אולמרט נבחר לאחר שהציג בפני הבוחר תוכנית נסיגה בגדה.

לא עיניין לניצחון ודעת קהל זמנית

המציאות תכתיב למדינה איך להתנהג ולא ראש ממשלה ככל שיהיה ויבחר, לא אולמרט ולא אחר ישנו מדיניות שקשורה לבטחון ישראל, אין קוסמים בזה

להנות היום מה שתפסידו למחר

ברק עשה מהלך אמיץ בקמפ-דיויד

הוא שגה בכך שאיפשר לצה"ל להגיב בירי על הפגנות הפלשתינים ובכך שלא המשיך בעקביות את המו"מ עם ערפאת. ביביהו לא רלבנטי. אין לו קצה של פתרון לסכסוך.

המהלך השטותי שלו עלה בהרבה חיים כאן בארץ, בעוד הוא "עושה לביתו. עכשיו השוטה שוב שר הבטחון ושוב ימותו בגללו.

ומה הוא עשה שלא היה טעות? דבר אחד שתביא יספק. מה? או ששוב תחזור לתקופה בה היה סמל והחייל הכי מעוטר בצהל? הוא שוטה. ככה הוא נהיה אמיץ כזה, שוטה.

ככלל, כוחות הבטחון בגדה נאמנים לממשלה הפלשתינית

למרבה הצער, יש גם יוצאים מן הכלל. כמו אצלינו.

הרוב שם "יוצאים מהכלל". כל מי שיוצא מהכלל שם מועלה לדרגת גיבור שהורג ביהוד. אין אחד שנאשם בכלום, הורגים בנו וגיבורים גדולים.

עם אויב עושים שלום. הכרעה היא אשלייה.

לעולם לא תכריע עם הנלחם על עצמאותו.

עם אויב שרוצה שלום עושים שלום. אויב שהורג בנו ללא הבדלה יקבל מכה ניתחת. ככה גם הוא ירצה לדבר שלום, אחרי ההכרעה.

ואנחנו נשקול אם אנחנו רוצים בכלל לדבר אתם.

השמאל מפגין נגד הכיבוש. הימין מאיים במרד מזויין. זה ההבדל.

השמאל פוגע בצהל ומרד מזוין של הימין זה המצאה יחצנית שלא מחזיקה מים. רובם לוחמים ומגינים גם על שמאלניים "סרבנים אמיצים"

אולמרט ניצח בבחירות וביביהו הובס

ראש ממשלה לא נבחר בסקרים. אולמרט נבחר לאחר שהציג בפני הבוחר תוכנית נסיגה בגדה.

אולמרט סיים את תפקידו. שום ספין לא יצא ממנו. וגם על הנסיגה מעזה הוא מצטער, כי הוא רואה מה יצא מזה.

ומאמיני קדמיה הבודדים שנותרו טוענים שוב ושוב שה"התנתקות לא מופיע במצע" בכדי להראות שאין דבר כזה. יתרה מכך, עכשיו יהרגו חיילים בכדי להכנס חזרה לעזה. אבל לך אין מה לדאוג, אתה בטח שמאלן "סרבן אמיץ" ש"אינו מאמין באלימות", נכון גייס חמישי?

אתם והחמאס חברתם יחד למנוע כל סיכוי לשלום

אתה מוצץ סיפורים מן האצבע. מלבדך, אין מי שמאשים את אבו מאזן בשחיתות.

השמאל האשים את אבו מאזן בשחיתות. והיה זה השמאל שאמר שהחמאס נבחר כי המנגנון הקודם מושחת. זה מה שהשמאל אמר.

יותם אני סתם כועס על אחד כמוך

80% מבינהם ביחידות קרביות, כמה משינקין? והם שם על פי חוק, ציונים אמיתיים

אתה יכול לכעוס. ישראל חייבת לחזור לגבולות 67 עם תיקוני גבול קלים

חוץ מזה שאני לא בוטח במתנחלים - אצלהם השטחים קודמים למדינה

היית למשל מפקיר את בקעת הירדן לאל קעידה?

להנות היום מה שתפסידו למחר

קודם כל בלי מדינה אין שטחים.

אל תדאג, אין דבר כזה, אנחנו פשוט חושבים שיציאה מיש"ע רק תחליש את המדינה שלנו ולא תתרום לבטחונינו- זאת הסיבה העיקרית להתנגדות שלי, אם כי אני מוכן להודות שערך אסטרטגי של שליטתינו ביש"ע נפגם, בגלל שהיום על רוב השטח שולטים ערבים. שלום עם ערבים לא צפוי, לכן זה פשוט לא חכם בעיני לוותר על יהודה ושומרון, אם כי, יכול להיות שיש דברים שאני לא יודע, כגון למשל מה אמר אתמול נשיא בוש לאולמרט בפגישה בארבע עיניים, ואיך העולם גורם למנהיגינו לגלות חולשה וותרנות כזאת תמורת כלום, מה בוש מאיים עליו,או מה?

אסור לישראל לוותר על שום חלק ממדינתה

כי אז תיהיה שוב מילחמה ונפסיד

ערבים הם שכניך לבית שבו אתה מתגורר

כאשר הגעת לכאן הם כבר התגוררו בבית דורות רבים. יש בינינו לבינם סכסוך שגלש מתחילתו לסכסוך דמים. הגיעה השעה לפיוס. שישה מליון נספו בשואה ומצאנו דרך לפיוס עם הגרמנים. לא נוכל להמשיך לחיות כאן ללא פיוס. אם שפיכות הדמים תימשך, זרם היורדים יגבר, וקסם הציונות יפוג.

ואם שכן שלי היה יורה עלי והורג לי ילד, בנשק שאני נתת לו כדי להגן על עצמו ואחר כך מניף את הנשק בגאווה, הייתי שורף לו את הבית עם כל המשפחה שלו בפנים

עבור לעמוד
... , , , , , , ...
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר