שלושה בנים שש נכדות שני נכדים

אין העובדה שיש לי ילדים או לא משנה כלום,ברור שאילו זה היה ילדי הייתי מנהג ומרגיש כמו הגברת המנסה בכל דרך להציל בנה בצדק,אבל מדינה מנהלת מדיניות לא פןפוליסטית אלא שקולים קרים ומועילים לכלל האוכלוסיה

לא כל ההחלטות צריכות להישקל רק בהגיון הזה. שכ אחד רק שנייה יחשוב:אילו היה הבן שלי שם

צודקת אימו של אודי גולדווסר

ומה אם היה זה הבן שלך? היא שואלת. מדהים אבל הרוב באמת לא מוכן להחזיר את הבנים הביתה אבל באורח פלא עוד לא נתקלנו באף משפחה שאמרה עיזבו את בני למות. אני מקווה שאף אחד לא ינסה לומר כי זה בגלל שלשבויים יש משפחות שמאלניות. מהדברים נתן להבין בברור כי רוב העם הזה מוכן להקריב את בנו של השכן אבל לא את בנו. מהדרך בה בסופו של דבר מגיבה כל משפחת חטוף ברור בהחלט כי בשורה התחתונה אין חיל ואין משפחה שאינה מאמינה בתוכה כי צריך לעשות הכל בכדי להחזיר הביתה את בניה. כל אחד מהמתנגדים כאן יודע שלזה הוא מצפה כאשר חלילה יקרה משהו לאחד מיקיריו. שנאמין שאין מחיר לחייו של יקירה. להחזיר את הבנים בכל מחיר. הזבלים שנשחרר ימותו שם הן מידי אחיהם הפלשתינים והן מידי צה"ל. חבל להאכיל אותם על חשבון חיי הבנים.

לפי דעתי הרוב כן מוכן לשחרר את ברגותי למען שליט

אני מוכן לכך. אני פשוט לא אוהב שבאים אנשי שמאל כמו פואד הדפ"ר שאומר שבלי קשר צריך לשחרר את ברגותי, או כל אנשי השמאל שעולים לרגל אל ברגותי ומתעקשים להפוך אותו למנהיג העתיד. אני רק רוצה לשאול את כל אותם שמאלנים, האם רציני לחשוב שהחמאס ירצה לשחרר דווקא את ברגותי ?

שאלה

התפוצצו לך ילדים באוטובוס? אשאל עוד שאלה. ואם אחיו של מישהו שהתפוצץ באוטובוס יחטף,האם אביו יסכים לשחרר את רוצח בנו הראשון תמורת החזרת בנו השני? אז מספיק עם הקישקוש הזה שמאפשר לכל מיני טיפוסים לשחק איזה משחק אגו חסר טעם על חשבון חיי בן השכנים. המציאות גם מראה שאין קשר בין היותו של אדם קורבן טרור לבין עמדותיו. קח את הוריו של נחשון וקסמן ז"ל. אימו הלכה ימין אביו הלך שמאלה קח את אישתו של דני הרן מנהריה. בזמנו היא מחתה על האפשרות לשחרר את רוצח בעלה ובנותיה. אחיו לעומת זאת טען בדיוק ההפך מזה. וכמובן הדוגמא הקלאסית היא הכוזר שהתפלץ לקרוא שאזכור את הדברים שכתב כשזה יהיה בנו ואחרי כן הודה שלמען שלו יצפה ויעשה ובעצם אם נתיחס להשקפת עולמו הרי שהוא בעצם אומר שיפיל את כל המדינה בכדי להחזיר את בנו. מזלם של הפוליטיקאים שהעם שחי כאן ברובו מאולף והורים לא מעזים לעשות את הברור מאליו למען החזרת יקיריהם. הם בהחלט נחמדים מדי. ואני? אני מראה לבני את הדברים שאתם כותבים כאן. עד כמה אתם מזלזלים בחיי אדם ואפילו בחיי עצמכם. שישקול טוב כל צעד שלו כי בעוד שנתיים תורו לעשות והוא צריך לחשוב טוב טוב לטובת מי הוא מתלהב כל כך להקריב לתת ולתרום.

אתה ממש תמים

עיין היטב וראה שזה שלפני בפורום השתמש בפצצת מצרר- הוא שאל את מי שהתנגד לשחרור רוצחים "אם יש לו ילדים" ושם לא הגבת-כי מצפונך סלקטיבי!

בוא נתחיל בזה

שלא הוכחת דבר וחצי דבר. חיל קרבי יודע שהוא עלול לשלם בחייו לטובת המטרה אותה הוא משרת ובכל זאת עדיין מצפה שמי ששלח אותו,שמי שמצפה שהוא ימות בשבילו לא יוותר על אפשרות הצלתו בקלות שכזו. אתה עצמך הראית לכלונו איך התנפצת לרסיסים ברגע שכתבתי שאזכור את עמדותיך כאשר אתה תיתחנן על חיי יקירך וזה עלול להיות כל אחד מאיתנו. גם את השקר שאתה מדבר עליו. אגב-בענין השקר אתה צודק. יש זילות רבה בכל מה שקשור בחיי החיילים בוטחונם ולא אחת הם מוקרבים על מזבח משחקים פוליטיים קטנים ולא על שם הגנת המולדת. עובדה. רון ארד יכול היה להיות איתנו אבל רבין שהיה עסוק אז בפוליטיקה קטנה מפחד שיתעורר שוב מתנגדי עיסקת ג'יבריל,התעכב ורון נעלם לחינם. אסירים לא שוחררו. רון לא חזר. ומסתבר שאף אחד לא למד שלא כדאי לחטוף חיילים. ולו היית מבין קצת מעבר לזה היית מבין שבמיקרי החטיפה,שיחרור אסירים הוא רווח שולי.הרווח האמיתי הוא בעצם החטיפה עצמה או פיגוע הטרור. המטרה היא עירעור ביטחון דבר שמתגבר עוד יותר אצל החיילים ומשפחותיהם כאשר הם רואים שחייהם אינם שווים הרבה בעיני אלה ששולחים אותם ובעיני אלה שמצפים מהם לתרום את חלקם.

אני לא הוכחתי כלום,אתה הוכחת הכל,אבל אני הצודק,כי אני הייתי חייל קרבי

מי שאשם זו מדינת ישראל וצבאה המטומטם המאפשר לחטוף חיילים ולעומת זאת לא חוטף אלף מחבלים במקום החייל שלנו,רק כך היו מבינים הערבים שלא כדאי לחטוף,חייל יהידי

למה לחטוף אלף? רוצה זכות השיבה?

להרוג אותם על פי חרב, כפי שעשו אבותינו לפני אלפי שנים ומה שעשה שרון ביחידה 101 בשנות ה50 אולי אתה צעיר ולא זוכר

להנות היום מה שתפסידו למחר

יש לי שאלה קטנה:יש לך ילדים?

יש לי לוחמים ומבין את ההורים

אבל לא בכל מחיר, הלו מחר ירצו את כל האסירים הרוצחים עד האחרון מבינהם אז נשחרר ונכשיר עוד רוצחים כדי להקיז את דמנו?שאלה קשה ואני לא מקנא בנותני ההחלטות

להנות היום מה שתפסידו למחר

איזה עובדות?

ומה עם החיילים שנהרגו או נפצעו או קיבלו הלם קרב או בזבזו שבת בשביל לתפוס את המניאק? עוד "התנתקות חד צדדית"? מופרך שכמוך.

כפי שאמרתי

אזכור את עמדותיך הנחרצות כשיהיה מדובר בך או ביקירך וכפי שהבטחתי אשים את הזיכרונות בצד ואמשיך לתמוך בהחזרתם הביתה שלום. העובדות המוצקות הן ששום מעצר לא עצר או הפחית מספר פעולות טרור או מספר נפגעים. זהו צעד ענישה חיוני ורצוי בהחלט אבל אם החזרת פושע למקום כזה בו הסיכוי שימצה את העונש האמיתי שלו מידי אחיו ויסיים את חייו תלוי, זרוק באיזו סימטה,זרוק בפתח ביתו או מסיים את חייו באיזו הפצצה של צה"ל לטובת השבת הבנים הביתה,הרי שזו חובה לאומית חרף התיסכול שבדבר. אני מקווה שבשל אנשים כמוך והפחד של המנהיגים לאבד קולות של אנשים כמוך לא נאבד עוד מאלה שעשו למענינו לטובת האגו שלך כפי שקרה עם רון ארד.

אני לא הוכחתי כלום,אתה הוכחת הכל,אבל אני הצודק,כי אני הייתי חייל קרבי

מי שאשם זו מדינת ישראל וצבאה המטומטם המאפשר לחטוף חיילים ולעומת זאת לא חוטף אלף מחבלים במקום החייל שלנו,רק כך היו מבינים הערבים שלא כדאי לחטוף,חייל יהידי

כן ממש כדאי לחטוף

כל יום אלף כאלה כדי שבחטיפה הבאה יוכלו לדרוש עוד כמה אלפים ואתה תרגיש עוד יותר רע כי צריך להחזיר אלפים ולא אלף. זה בהחלט כדאי. כך ישבו אלפי מחבלים מוגנים ובטוחים בכלא הישראלי ויוכלו ללמוד ולהתארגן בצורה מסודרת ללא כל הפרעה. ואתה כניראה תמשיך לצקצק ולמכור את חיי בן השכנים לטובת האגו שלך. אגב-בתי הכלא שלנו כבר מפוצצים בכמות שמזמן עלתה על האלף וזה לא ממש הרתיע אף אחד מלחטוף חיילים משום שככל שיש יותר חטופים שלהם אפשר לדרוש יותר משלהם ולהראות כמי שדואג לאלפי אסירים וגם לגרום לאחד כמוך להרגיש עוד יותר רע.

אתה ממש תמים

עיין היטב וראה שזה שלפני בפורום השתמש בפצצת מצרר- הוא שאל את מי שהתנגד לשחרור רוצחים "אם יש לו ילדים" ושם לא הגבת-כי מצפונך סלקטיבי!

מצפוני לא סלקטיבי

הגבתי למה שקראתי ושם שאלתי בציניות האם החיילים הביאו פצצות מצרר מהבית. אחזור לשירשור ההוא ואחפש את התגובה עליה אתה מדבר.

קצת עזרה

עלה כמה שורות למעלה וראה כותב בשם "ניצן"

סליחה

חשבתי לרגע שאתה מדבר על השירשור של פצצות המצרר ודיברת כניראה על השאלה של יונה. למה צריך להגיע למה שהיא כתבה? עוד לפני זה הודעתי אני לכוזר שאזכור את עמדותיו כאשר יהיו אלה ילדיו והבטחתי לשים את עמדותיו בצד ולעשות הכל להביא את יקיריו הביתה. בכל מיקרה זה לא ממש קשור. שאלת משהו דומה להאם אני מכיר מישהו שהתפוצץ ואני אמרתי שהכרות שכזו לא תהפוך אותי למתנגד להחזרת בנים הביתה תמורת שיחרור אסירים מחבלים. ============================== כל אחד כשמגיע לא עלינו הרגע שלו הוא רוצה שיעשו הכל להחזיר את בנו לעומת זאת לא כל אחד שבנו נפגע מסרב לשחרר אסירים תמורת החזרת בן השכן למשפחתו. ==============================

כפי שאמרתי

אזכור את עמדותיך הנחרצות כשיהיה מדובר בך או ביקירך וכפי שהבטחתי אשים את הזיכרונות בצד ואמשיך לתמוך בהחזרתם הביתה שלום. העובדות המוצקות הן ששום מעצר לא עצר או הפחית מספר פעולות טרור או מספר נפגעים. זהו צעד ענישה חיוני ורצוי בהחלט אבל אם החזרת פושע למקום כזה בו הסיכוי שימצה את העונש האמיתי שלו מידי אחיו ויסיים את חייו תלוי, זרוק באיזו סימטה,זרוק בפתח ביתו או מסיים את חייו באיזו הפצצה של צה"ל לטובת השבת הבנים הביתה,הרי שזו חובה לאומית חרף התיסכול שבדבר. אני מקווה שבשל אנשים כמוך והפחד של המנהיגים לאבד קולות של אנשים כמוך לא נאבד עוד מאלה שעשו למענינו לטובת האגו שלך כפי שקרה עם רון ארד.

אם אלה העובדות, כלומר אין מה לעשות ובוא נתן הכל וזהו. אכן הצעה מעניינת. ניכר עליך שאתה ניגף ומובס ומוותר רק לתת ולתת...

כתבת:"הסיכוי שימצה את העונש האמיתי שלו מידי אחיו ויסיים את חייו תלוי, זרוק באיזו סימטה,זרוק בפתח ביתו או מסיים את חייו באיזו הפצצה של צה"ל לטובת השבת הבנים הביתה" אז הנה תוספת שלי: אל תשכח שיש גם סיכוי שהרוצח יתקל בפינה של מדרכה, ואז הוא יפול על עמוד חשמל ויתקל בו דווקא עם הראש וימות במקום. עכשיו אני ממש רגוע, שאין מה לפחד לשחרר אותו, כי מיד כשהוא משוחרר הוא מיד מיד נתקל במדרכה ומת. תגיד לי נגיף, אתה גם קורא את שאתה כותב? קצת יותר סביר להניח שכשהוא ישוחרר, הוא יתקבל בכבוד מלכים (כי הוא גם רצח יהודים וגם היו יהוד שאמרו שצריך לשחרר אותו למרות שהוא רצח), הוא ימונה לתפקיד בכיר עם משכורת שמנה, יפקד על 200 רוצחים נוספים, וימשיך לחטוף כי הנה זה הצליח לו. מובס. פניך נפולות: "אין מה לעשות הם יותר קשוחים מאיתנו", "אנחנו צריכים לראות את המציאות", מציאות שהאויב מכתיב לך ועכשיו כשהוא קורא את זה הוא רואה שהוא מצליח. מובס.

כן ממש כדאי לחטוף

כל יום אלף כאלה כדי שבחטיפה הבאה יוכלו לדרוש עוד כמה אלפים ואתה תרגיש עוד יותר רע כי צריך להחזיר אלפים ולא אלף. זה בהחלט כדאי. כך ישבו אלפי מחבלים מוגנים ובטוחים בכלא הישראלי ויוכלו ללמוד ולהתארגן בצורה מסודרת ללא כל הפרעה. ואתה כניראה תמשיך לצקצק ולמכור את חיי בן השכנים לטובת האגו שלך. אגב-בתי הכלא שלנו כבר מפוצצים בכמות שמזמן עלתה על האלף וזה לא ממש הרתיע אף אחד מלחטוף חיילים משום שככל שיש יותר חטופים שלהם אפשר לדרוש יותר משלהם ולהראות כמי שדואג לאלפי אסירים וגם לגרום לאחד כמוך להרגיש עוד יותר רע.

איזה מזל גדול יש למדינתנו

רוב העם חושב ההפך ממך

אם אלה העובדות, כלומר אין מה לעשות ובוא נתן הכל וזהו. אכן הצעה מעניינת. ניכר עליך שאתה ניגף ומובס ומוותר רק לתת ולתת...

כתבת:"הסיכוי שימצה את העונש האמיתי שלו מידי אחיו ויסיים את חייו תלוי, זרוק באיזו סימטה,זרוק בפתח ביתו או מסיים את חייו באיזו הפצצה של צה"ל לטובת השבת הבנים הביתה" אז הנה תוספת שלי: אל תשכח שיש גם סיכוי שהרוצח יתקל בפינה של מדרכה, ואז הוא יפול על עמוד חשמל ויתקל בו דווקא עם הראש וימות במקום. עכשיו אני ממש רגוע, שאין מה לפחד לשחרר אותו, כי מיד כשהוא משוחרר הוא מיד מיד נתקל במדרכה ומת. תגיד לי נגיף, אתה גם קורא את שאתה כותב? קצת יותר סביר להניח שכשהוא ישוחרר, הוא יתקבל בכבוד מלכים (כי הוא גם רצח יהודים וגם היו יהוד שאמרו שצריך לשחרר אותו למרות שהוא רצח), הוא ימונה לתפקיד בכיר עם משכורת שמנה, יפקד על 200 רוצחים נוספים, וימשיך לחטוף כי הנה זה הצליח לו. מובס. פניך נפולות: "אין מה לעשות הם יותר קשוחים מאיתנו", "אנחנו צריכים לראות את המציאות", מציאות שהאויב מכתיב לך ועכשיו כשהוא קורא את זה הוא רואה שהוא מצליח. מובס.

בעולמו של אותו אסיר שהזכרת הסיכוי שיחליק על בננה או יתקל בעמוד קלוש לעומת הסיכויים למה שהזכרתי. וכן-אני מודה כאן קבל עם ועדה שהוא יכול גם להחליק במיקלחת. אני ניגף ומבס ותתפלל שאהיה כזה כאשר זה יהיה הבן שלך. תתפלל שרוב העם לא יתפוס את הראש שלך.ראש שהאגו שלו מוכן לוותר על חיי בן השכנים לטובת איזה שקר הזוי על מאסרי עולם או עונשי מוות שיגרמו לחטיפות להפסק. (דיברנו על זה בהקשרים אחרים) אני מקווה שאכן העיסקה המסתמנת תתבשל ונצליח להחזיר את גלעד שליט למשפחתו חרף בחורים כמוך שאוהבים את הצעירים שלנו כגיבורים מתים כל עוד הם שלא הבנים שלהם.

איזה מזל גדול יש למדינתנו

רוב העם חושב ההפך ממך

אני ממש לא בטוח

שרוב העם חושב שצריך להביא לכאן אלף פלשתינים,להאכיל אותם ולהלביש אותם כדי לראות שכלום לא השתנה מלבד העובדה ששוב הכסף שלהם הולך למקום הלא נכון. אבל שיהיה.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר