אתה נגד שחרור גלעד שליט?

לא נגד שחרור שליט אבל לא בכל מחיר

השיטה לדעתי להתחיל לאיים ולבציע חיסולים ממוקדים בהנהגת ארגוני הטרור, ידענו לעשות זאת מצויין בעבר עם המהנדס יעיש ועד לאחמד יאסין ויותר ימש"מ, למה שלא נמשיך?, הלו הם מצהירים בראש חוצות שאינם מוכנים להגיע להסדר ולא לוותר על זכות השיבה, וממשיכים בטרור בנגב המערבי יש רמז ברור יותר לחיסולינו? והם לא יעשו סלקציה בין השמאלנים ביותר לימניים ביותר שביננו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

כשקוהלת כתב " הבל הבלים" התכוון אליך

כוזר אתה חוצה גבולות

כל אדם שאיננו מסכים לדעתך הוא זבל? תבין במדינה דמוקרטית יש מיגוון דעות ואתה לא פעם כתבת על כך למרות שאתה לא "צמחוני" בכך, תבין "השמאל ההזוי" שאתה כל כך נוהג לבזותו זה אותו שמאל שהקים בנה ואף ניצח במלחמת ששת הימים בהנהגתו של אשכול ורבין ז"ל מאז ומתקופת בגין מה לעשות ובצדק רב רק הימין מחזיר שטחים, אתה נסחף שלא בצדק להסתה של גורמים מסויימים שהופכים את השמאל ל"אוייב ישראל" מהו אותו שמאל?, זהו צדק חברתי, אי ניצול, עבודה בכבוד ושכר ראוי כדי פשוט לחיות התקיים במדינת העם היהודי, מה פשוט מיכך?

בתור דמוקרט הרי תבין שאם אני מחליט לקרוא לשמאל זבל אנושי,גייס חמישי ושאר בטויי פאר

זו דעתי שמותר להביעה במדינה דמוקרטית,מה שמפריע לשמאלנים זה שרוב העם חושב כמוני,ואם זה כך אז זאת עובדה כי זו הדמוקרטיה,מה שהיה השמאל בעבר לא מעין איש ,אבל עם לא מזמן וגם היום מנהיגים שמאלניים,פרופסורים מכובדים מרצים באוניברסיטאות,נוסעים בעולם מכפישים ישראל מבקשים לא לתרום לא להשקיע מעודדים אגודות שונות להגיש תביעות נגד קציני צהל,אז הדמוקרטיה אולי חושבת שזה בסדר,לי מותר לקבוע שהם זבל אנושי מהסוג הגרוע ביותר

כניראה שאלה שתי המילים היחידות שאתה זוכר מקוהלת כי לו היית מסוגל לקרוא ולהבין לא היית מתחרבש גם עם זה. עכשיו אתה מוזמן ללכת לספר להעתיק עוד כמה פסוקים כדי להוכיח לנו שאתה לא בור גמור(ואנחנו ממש נאמין לך) וכדאי לך גם להביא ולהעתיק כמה פרשנויות מויקיפדיה כדי שנאמין שאתה באמת יודע על מה אתה מדבר ולמה.

לא רק שאני יודע על מה אני מדבר,אני הצודק האולטמטיבי

אין לי חשק להתחיל עכשו לנהל וכוח למה התנ"ך והאמונה זה הבל ולמה אלוהים זבל, כך אני חושב,ומותר לי

בתור דמוקרט הרי תבין שאם אני מחליט לקרוא לשמאל זבל אנושי,גייס חמישי ושאר בטויי פאר

זו דעתי שמותר להביעה במדינה דמוקרטית,מה שמפריע לשמאלנים זה שרוב העם חושב כמוני,ואם זה כך אז זאת עובדה כי זו הדמוקרטיה,מה שהיה השמאל בעבר לא מעין איש ,אבל עם לא מזמן וגם היום מנהיגים שמאלניים,פרופסורים מכובדים מרצים באוניברסיטאות,נוסעים בעולם מכפישים ישראל מבקשים לא לתרום לא להשקיע מעודדים אגודות שונות להגיש תביעות נגד קציני צהל,אז הדמוקרטיה אולי חושבת שזה בסדר,לי מותר לקבוע שהם זבל אנושי מהסוג הגרוע ביותר

לא ענית לי ואתה מתחמק, לא כל השאלנים כאלה

לא ענית לי מי אחראי לכל הנסיגות מאז בגין

ענית ואנני מתחמק מכלום כל חיי

כתבתי שמה שהיה השמאל בעבר אין לו קשר למה קורה היום, אבל אם פרופסרית שהיןם שרת החינוך שואלת מרגל שמאלני אחד,למה את השמצת וכו בחו"ל והמלומד עונה ,ככה ניצחנו את השלטון בדרום אפריקה ,זה מהשמאל עשה שם ונחנו פה, אתה וכל התיפיופים כאן חושבים שאני איזה אדיוט אבל אני הצודק האולטימטבי

לא רק שאני יודע על מה אני מדבר,אני הצודק האולטמטיבי

אין לי חשק להתחיל עכשו לנהל וכוח למה התנ"ך והאמונה זה הבל ולמה אלוהים זבל, כך אני חושב,ומותר לי

אתה באמת הגדול מכולם

אתה מתחיל להתחבב עלי. בשירשור אחר כתבת שכל מה שאתה כותב הוא גאוני. עכשיו אתה כותב שאתה הצודק האולטימטיבי ואתה יכול גם לדעת את כל התנ"ך בע"פ אבל זה לא ממש מסדר את ההגיון שלך ולא מאפשר לו לעשות את החיבורים המתבקשים. אתה מזכיר לי איזה דביל ימניסט בצבא שאמר שהפעם הוא הולך לשטוף את הרצפה הרמטית הוא ידע לשטוף רצפה הוא ידע גם להגיד-הרמטית כך גם אתה

ענית ואנני מתחמק מכלום כל חיי

כתבתי שמה שהיה השמאל בעבר אין לו קשר למה קורה היום, אבל אם פרופסרית שהיןם שרת החינוך שואלת מרגל שמאלני אחד,למה את השמצת וכו בחו"ל והמלומד עונה ,ככה ניצחנו את השלטון בדרום אפריקה ,זה מהשמאל עשה שם ונחנו פה, אתה וכל התיפיופים כאן חושבים שאני איזה אדיוט אבל אני הצודק האולטימטבי

בו אני אגיד לך מה דעתי השמאלנית

אני בשמאל נץ כמעט ימני ובדעותי החברתיות שמאל אמיתי, איך תגדיר אדם כמוני? פשוט אדם החושה הכי טבעי והכי מה שמתאים לישראל

מדוע אתה מתחכם,הרי ברור לך שאצלי קיימת הפרדה בין שמול כמוך ובין שמאל סהרורי מאוד כמו ברמן למשל

שמאל כמוך,מתרפק על העבר על העבודה בחברות הציבוריות הגדולות,על המצב שהדפיסו כסף,כולם חיו טוב חגגו,לא היו דאגות היה בייגה בשלטון שר אותר לדוגמא,חלק גם לעניים ושאר שמגיע או לא מגיע,עד שהתחילו להרגיש שהמדינה בפשיטת רגל, אף אחד לא האמין בשקלים,עשו הכל בדולרים,לא היה אפשר להדפים כמויות אדירות של כסף,האינפלציה דהרה, נכו ,כוולם שונאים את נתניהו,אבל הוא הבין הבעיה ונתן פתרון מעשי, נהול המדינה יהיה כמו חנות מכולת,ההוצאות שוות להכנסות,אין יותר לקחת הלוואות וכו,וככה המשק ניצל מכליה אמיתית,זה לא חלום זו האמת שמסתירים מהעם

אתה נגד שחרור גלעד שליט?

לו ברק היה מגיב לחטיפת שלושת החיילים שלו ב- 2000, גלעד שליט לא היה נחטף

כי אז האויב היה מבין שיש מחיר. כי על חטיפת שלושת החיילים מברק, ממש אחרי אחרי המנוסה המבוזה מלבנון, ואחרי שברק אמר שיריה אחת משם והוא נכנס בכל הכוח, ברק לא הגיב. לא היה מחיר לחטיפה ההיא. אז למה שלא יחטפו עוד? כי הם קבלו הרבה עבור הגופות, אחרי שרצחו אותם בשבי. והנה, עכשיו חטפו שוב כי ראו שזה עובד. ושוב השמאל מנסה להעביר את רגשי האשמה שלו: "מה, אתה נגד שיחרור גלעד שביט". שאלה תמוהה. מופרך שכמוך, מובס, מתחנן שיפסיקו לפגוע בו, "הנה, קחו הכל, רק תפסיקו לפגוע בנו". שמאל ניגף.

בו אני אגיד לך מה דעתי השמאלנית

אני בשמאל נץ כמעט ימני ובדעותי החברתיות שמאל אמיתי, איך תגדיר אדם כמוני? פשוט אדם החושה הכי טבעי והכי מה שמתאים לישראל

לא בושה לחשוב ובן אדם הוא יצור מורכב למרבה השמחה

לו ברק היה מגיב לחטיפת שלושת החיילים שלו ב- 2000, גלעד שליט לא היה נחטף

כי אז האויב היה מבין שיש מחיר. כי על חטיפת שלושת החיילים מברק, ממש אחרי אחרי המנוסה המבוזה מלבנון, ואחרי שברק אמר שיריה אחת משם והוא נכנס בכל הכוח, ברק לא הגיב. לא היה מחיר לחטיפה ההיא. אז למה שלא יחטפו עוד? כי הם קבלו הרבה עבור הגופות, אחרי שרצחו אותם בשבי. והנה, עכשיו חטפו שוב כי ראו שזה עובד. ושוב השמאל מנסה להעביר את רגשי האשמה שלו: "מה, אתה נגד שיחרור גלעד שביט". שאלה תמוהה. מופרך שכמוך, מובס, מתחנן שיפסיקו לפגוע בו, "הנה, קחו הכל, רק תפסיקו לפגוע בנו". שמאל ניגף.

סיפורי סבתא. כל הנהגת החמאס חוסלה וגלעד נחטף

אין מחיר שהחמאס והג'האד לא שילמו ועדיין הם פועלים. אז אתה בא לספר לנו את השטות הזו שאם ברק היה מגיב בשנת 2000 החמאס לא היה חוטף ב-2006?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר