ראש הממשלה מבטיח לכל מחבל שניסה לרצוח יהודי הזדמנות לנסות שוב ולהצליח

אתה נגד שחרור גלעד שליט?

השיטה של המחבלים פשוטה,להם מותר לרצוח כמה יותר יהודים ,

אם נתפסים,בסה"כ צריך לתפוס חייל אחד וכולם בבית, אז אני לא נגד כלום,אבל בעד לא לתת לרוצחים הזדמנות שניה

כשיתפסו אותך

את בנך או את נכדיך אעמוד על כך שיכבדו את עמדותיך.

אכן אתה זבל שמאלני אוהב מרצחים ערבים,שונא אותי

בוודאי-אני זבל שמאלני

ואוהב מרצחים ערבים משום שאני מוכן לשלם מחיר בעבור החזרת גלעד שליט למשפחתו,לחבריו ולמדינתו. ולמה אתה מתרגז כל כך כשאני אומר לך שאין בעיה לפעול על פי הערכים שלך כשיהיה מדובר בך ובבניך? מגיע לכם משהו שלא מגיע לגלעד שליט? פתאום זה כאב? ומה אתה? זבל ימניסטי אוהב מרצחים ערבים ומגדל אותם כאן בבתי כלא מסודרים,מאכיל אותם ומשקה אותם כפי שבחיים לא היו אוכלים בביתם ואת גלעד שליט משאיר להרקב שם? אתה שונא את גלעד שליט? תגובתך מוכיחה שללא כל קשר לעמדותיך אתה פחדן קטן ושפל שמוכן להקריב את גלעד שליט בעבור האגו שלך אבל למען עצמך ולמען אהוביך היית על פי השקפתך שלך מוכן להקריב את כל המדינה. אל דאגה פחדן קטן-אם זה יהיה הבן שלך השמאל ילחם כדי להחזירו אליך בעוד אתה תמצא עצמך מתחנן בפני פלצנים פחדנים מסוגך. אז תבין שהבן שלך חזר הביתה ושלריקון בתי הכלא מהזבל אין באמת נזק לאומי ובטחוני.

אתה נגד שחרור גלעד שליט?

נגד?

אפשר להציע להם משהו יותר טוב...

כשיתפסו אותך

את בנך או את נכדיך אעמוד על כך שיכבדו את עמדותיך.

גם אותך

עבורך אציע הכל לרבות הכל

בוודאי-אני זבל שמאלני

ואוהב מרצחים ערבים משום שאני מוכן לשלם מחיר בעבור החזרת גלעד שליט למשפחתו,לחבריו ולמדינתו. ולמה אתה מתרגז כל כך כשאני אומר לך שאין בעיה לפעול על פי הערכים שלך כשיהיה מדובר בך ובבניך? מגיע לכם משהו שלא מגיע לגלעד שליט? פתאום זה כאב? ומה אתה? זבל ימניסטי אוהב מרצחים ערבים ומגדל אותם כאן בבתי כלא מסודרים,מאכיל אותם ומשקה אותם כפי שבחיים לא היו אוכלים בביתם ואת גלעד שליט משאיר להרקב שם? אתה שונא את גלעד שליט? תגובתך מוכיחה שללא כל קשר לעמדותיך אתה פחדן קטן ושפל שמוכן להקריב את גלעד שליט בעבור האגו שלך אבל למען עצמך ולמען אהוביך היית על פי השקפתך שלך מוכן להקריב את כל המדינה. אל דאגה פחדן קטן-אם זה יהיה הבן שלך השמאל ילחם כדי להחזירו אליך בעוד אתה תמצא עצמך מתחנן בפני פלצנים פחדנים מסוגך. אז תבין שהבן שלך חזר הביתה ושלריקון בתי הכלא מהזבל אין באמת נזק לאומי ובטחוני.

כל זבל שמאלני כשנגמרים טעוניו האווילים עובר לקללות, קשה להיות לא צודק מול ים של צודקים

נכנסת לבלבלות איש קטן

קללות? שים לך מי התחיל עם זבל שמאלני. אני רק אמרתי שאזכור את עמדתך וערכיך כאשר יהיה מדובר בך. מצטער שנתפסת בקלקלתך ונחשפה ערוותך המדובבללת. ברגע אחד נחשפה היכולת שלך למכור את ערכיך כאשר מדובר בך עמצך. ברגע שהבנת ששליט הבא עלול להיות גם אתה השתפנת והתפשטת מכל ערכיך. ולכן-מאחר ואתה זה שעבר לקללות והשמצות בסגנון של זבל שמאלני אני מוצא שאפשר לחזור על דבריך ולומר שכל זבל ימניסטי כשנגמרים טיעוניו האוויליים עובר לקללות. לפני שאתה מגיב שים לב למה שאתה כותב כדי שלא יצאו לך בלבלות שכאלה.

איש קטן ומעוות,אני כתבתי את האמת,אתה קללת,תתבייש

אתה גדול

אני מבין. כשאתה מקלל וכותב זבל שמאלני זו פשוט אמת זו לא קללה. ואם אני כותב זבל ימניסטי זו קללה די אני יורד ממך אתה כבר אפוף לגמרי ולא מסוגל ללשלוט ביציאות שלך. בכל מיקרה הנה עוד פעם חשפת את ערכיך הכפולים. השירשור הזה בהחלט מחזק את ההכרה בעיוות הימניסטי.בסילוף שבו,במרחק האין סופי מהאמת והיושר ובעיקר בניתוק המוחלט מהאינטרס הישראלי והיהודי גם יחד.

כשקוהלת כתב " הבל הבלים" התכוון אליך

כניראה שאלה שתי המילים היחידות שאתה זוכר מקוהלת כי לו היית מסוגל לקרוא ולהבין לא היית מתחרבש גם עם זה. עכשיו אתה מוזמן ללכת לספר להעתיק עוד כמה פסוקים כדי להוכיח לנו שאתה לא בור גמור(ואנחנו ממש נאמין לך) וכדאי לך גם להביא ולהעתיק כמה פרשנויות מויקיפדיה כדי שנאמין שאתה באמת יודע על מה אתה מדבר ולמה.

אתה נגד שחרור גלעד שליט?

לא נגד שחרור שליט אבל לא בכל מחיר

השיטה לדעתי להתחיל לאיים ולבציע חיסולים ממוקדים בהנהגת ארגוני הטרור, ידענו לעשות זאת מצויין בעבר עם המהנדס יעיש ועד לאחמד יאסין ויותר ימש"מ, למה שלא נמשיך?, הלו הם מצהירים בראש חוצות שאינם מוכנים להגיע להסדר ולא לוותר על זכות השיבה, וממשיכים בטרור בנגב המערבי יש רמז ברור יותר לחיסולינו? והם לא יעשו סלקציה בין השמאלנים ביותר לימניים ביותר שביננו.

להנות היום מה שתפסידו למחר

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר