המורים צריכים ללמד את תלמידהם אזרחות טובה מהיא , וממשלה מנייאקית מהיא!!!

זו הדרך הנכונה במקום לשבות. יש לאסוף את התלמידים לכיתות ולהדריך אותם על מעשי הממשלה . תאמינו לי גם הילדים וגם הוריהם יעלו לירושלים לשביתה שבה יעיפו את פקידי הממשלה החזירים שלוקחים לעצמם ולא מתחלקים עם האחר.

הילדים צריכים ללמוד איך נראת מדינה כשיש לה שלטון חזירי שלוקח לעצמו ומונע מאחרים

הילדים צריכים ללמוד שיש סוף לכל חזירות .

מצורפת טבלה המתארת את דרישות המורים לעומת "הבטחות" מגוחכות של האוצר

מי שקורא את הטבלה לא יתכן שלא יבין שמשרד האוצר משרד החינוך וראש הממשלה נוקטים בדרך של שקר, רמיה, הטעיה, ספינים תקשורתיים ואחיזת עיניים. אין סעיף אחד בטבלה הנ"ל שהניסוח שלו לא מוכיח את הכוונה למסמס את ההבטחות ולא לקיים ולו אחת מהן. אם יש מי שמצפונו מציק לו ואיננו נלהב להתחלות ולקבל חופש מחלה, כדאי שיקח בחשבון שהמצפון שלו משמש כלי בידי האוצר כנגד עצמו וכנגד כלל המורים. כמו שאמרו לפניי: "במלחמה כמו במלחמה". ו"בתחבולות תעשה לך מלחמה". זה מה שעושה האוצר. אם האוצר ינצח את המורים בתחבולות השקופות הללו המורים יהיו ללעג ולקלס לא רק בעיני האוצר אלא בעיני כל. התכנית "ארץ נהדרת" מחכה למפסידים הנלעגים ותדמית הלוזרים תדבק להרבה שנים גם בקרב הציבור התומך. כל מי שלא משתף פעולה עם ארגון המורים ולכאורה דואג לעצמו בעצם פועל נגד האינטרסים של כלל המורים, נגד המגמה ליצור מהפכה אמיתית בחינוך, ויש להניח שהוא גם פועל כנגד עצמו. ________________________________________
תבלה השוואתית, דרישו
(62.01 KiB) עדיין לא הורד

הרעיון הבסיסי הוא

העברת ענין החינוך בכללותו לידי ההורים. להביא למצב שבו בית ספר יהיה מקום התכנסות צפוף למי שיד הוריו אינו משגת חינוך פרטי. צר לי לראות איך כל כך הרבה אנשים שמודעים היטב לשקרים,למניפולציות ולשחיתות מרשים לעצמם ללכת שבי אחר מכונת שיווק השקרים המשומנת שמפעילה הממשלה על חשבון הציבור. אולי המצב כאן טוב והרוב מאמינים שיש ביכולתם לממן חינוך פרטי באופן כמעט מלא. המטרה היא:-הפרטת מערכת החינוך ולא סתם הפרטה אלא הפרטה נוסח ישראל שמשמעותה הרס.

דרישות המורים, או בעצם דרישות הפסיכופט רן ארז - הזויות

רק מי שלא הרויח שקל אחד בחייו מעבודה או מעסק יכול להעלות דרישות דימיוניות כאלה מערכת החינוך מלאה אוכלי חינם, פאראזיטים ומופרעים (לצד מורים טובים ומצוינים). כמי שמשלם אני רוצה להשאר בשליטה ולהגיד - זה כן וזה לא. ומי שאיננו מעונין ללמד - העולם הוא גדול ורחב ....אין אונס
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר