בי"תר לא תענש על שריקות הבוז!!. השלטון מתחיל להתקפל כי הוא מבין את כוחו של

הציבור. ושאי אפשר בכח לכפות על הציבור לעמוד דום. על אף שלי יש כבוד רב לרבין כאדם, אך הדרך של לכפות על אנשים שיתנו כבוד בכח באמצע משחק שאמור להיות ספורטיבי, מבלי לערב פולטיקה ישראלית מטונפת מצד השלטונות גס בתוך משחקי ספורט הוכיחה לשלטון, שאנו לא חיים במדינות כמו צפון קוריאה או רוסיה שדוחפים על אנשים בכח הזרוע לעמוד דום במצעדים של השלטון. בישראל אנשים רוצים חופש מהשלטון הדורסני. אם השלטון לא יתן חופש לבני האדם פה בישראל האנשים יתמרדו כנגדו ואפילו בצורה המבישה ביותר.

גם פקיעין לא נענשה על האנטיפאדה שעשו שם אנשיה. וגם האנטנה לא תכנס לפקיעין

העם מתחיל לעשות אחד ועוד אחד ולהבין שיש דרך להתמודד מול שלטון דורסני ולהצליח. חבל מאוד שיש לנו מדינה כזו שהשלטון בה כל כך קשה וכל כך מסועב עד שאי אפשר לגלגל דברים בישראל בדרך של בני אדם מנומסים , אלא רק כל דאלים גבר . ובמצב כזה השלטון מייד מתקפל. חבל מאוד שהשלטון בישראל עושה את המוות לאנשים וחושב שזו הדרך הנכונה.

נניח שבמשחק הבא של בית"ר בסכנין...,

האוהדים המקומיים יקחו את דגל ישראל, יעמדו במעגל וישתינו עליו, אח"כ יקחו את התמונות של ז'בוטינסקי, בגין, נתניהו ויעלו אותם באש יחד עם ספרים שכתבו - ההתאחדות כמובן שלא תתערב, כי למעשה אין כאן עבירה על חוקי הספורט. הייתי מעמיד את הרעיון למבחן המציאות ומוסיף גם את המכוניות של חברי ביה"ד.

חמור קופץ בראש.

אלו סמלי המדינה ולגביהם יש חוק, בלי קשר לספורט. רבין הוא איש, לא סמל מדינה.. ואפשר לאהוב או לשנוא אותו כמה שרוצים. ככה גם בגין, ביבי וברק..רק אנשים מה..לא ידעת? אבל קולי.. היה בגוגל !! חחחחחח

שוב אנלוגיה לא חכמה.שטיפת המוח ופולחן האישיות לרבין זה כמו דגל ישראל? רבין זה המדינה ?

קולומוס תתפלא

לקרוע ולהשתין על דגל הלאום זו עבירה פלילית, לצערי ביזיון מנהיגים כגון בטדי לא!

להנות היום מה שתפסידו למחר

שוב אנלוגיה לא חכמה.שטיפת המוח ופולחן האישיות לרבין זה כמו דגל ישראל? רבין זה המדינה ?

לא, רבין זו לא המדינה...

המדינה זה אתה, אני ואנחנו. יצחק רבין ז"ל היה בסה"כ לוחם, מפקד, רמטכ"ל וראש ממשלת ישראל שהשיג במקרה או שלא במקרה את ההישג הצבאי המרשים ביותר במלחמות ישראל. הוא היה ראש ממשלה שלך, שלי ושלנו, שהבין בגיל מבוגר כי הדרך לישוב הסכסוך עם העם הפלסטיני היא באמצעות מו"מ והקמת המדינה אותה הבטיח להם מנחם בגין. מנגד שלוח כוהני הוודו שעבר שטיפת מח - רצח אותו, ובאותו הרגע הוא רצח אותך, אותי ואותנו. "קהל "האוהדים" של בית"ר י"ם משול בעיני ללא כלום ומזכיר לי את התגובה הבאה; " כולנו היינו מאומנים כל-כך למלא פקודות מבלי לחשוב אפילו, עד שהרעיון להפר פקודה פשוט לא היה עולה מעולם על דעתו של איש..." דברי קולונל ה- ס.ס. רודולף הס, מפקד מחנה אושוויץ במהלך שיחה עם פרופ' גילברט (פסיכולוג), בין כותלי בית הכלא בנירנברג (ראה ספרו "יומן נירנברג" הוצ' מסדה 1961, עמ' 220). "הקהל" הזה, כלומר של בית"ר י"ם, ממלא ג"כ את פקודות הרבנים ומתנהג לפי הלכי הרוח של חבורות שוליים שלא מכירה במשטר הדמוקראטי בכלל ובישראל בפרט. מה שמתאים להם אולי זוה משטר תיאוקראטי דוגמת סעודיה, שם עוצרים ומכים אשה שנאנסה, או איראן. הדגל - אינו מדינה, אינו ריבונות ואפילו לא סמל המאחד מדינת לאום. מדובר בפיסת בד טיכסית ולא יותר. לכן שריקות הבוז לרבין היו מכוונות אליך, אלי ולכולנו, כי האיש היה "הנבחר" ואילו הדגל כאמור אינו יותר מבד שמותר, ובפועל אלפי אנשים (יהודים כשרים ונאמנים) מנגבים בו אבק וקורעים אותו לגזרים מייד לאחר חגיגות יום העצמאות.

תזכיר לנו איזה הישג רבין השיג ?

עוד כמה ססמאות נבובות: רבין לא היה לוחם. בקרב היחיד בו השתתף ברח. רבין היה מפקד

כושל שהודח 3 פעמים בפלמ"ח. כרמטכ"ל היה פקיד מטה טוב ותו לא. התמוטט ערב מלחמת 6 הימים ואושפז במחלקה סגורה בגהה . רבין אולץ להכנס למתווה אוסלו האסוני ולפי עדויות רבות החליט לחזור בו ערב הרצחו ויש סברה שבגלל זה נרצח . ולדגל יש סמליות וחשיבות . מיליונים הקריבו חייהם בהסטוריה עבור דגל .

אתה אכן יודע לצטט מדברי ה- SS

אף אחד כאן לא נפל מהכסא. שקוף שהיו לך מורים "טובים". אבל להשוות את אוהדי בית"ר לנאצים.. כפרה, אתה שם אותם יחד איתך.. איך זה יתכן ? הם שחורים וימניים . אתה "לבן" [בחציך] ונאציונאל סוציאליסט..הלא כן ? הם שרתו בצבא [גולני וגבעתי מין הסתם] ואתה היית רל"שית מעאפן שמכין קפה.. איך אתה קושר אותם אלייך?

עוד כמה ססמאות נבובות: רבין לא היה לוחם. בקרב היחיד בו השתתף ברח. רבין היה מפקד

כושל שהודח 3 פעמים בפלמ"ח. כרמטכ"ל היה פקיד מטה טוב ותו לא. התמוטט ערב מלחמת 6 הימים ואושפז במחלקה סגורה בגהה . רבין אולץ להכנס למתווה אוסלו האסוני ולפי עדויות רבות החליט לחזור בו ערב הרצחו ויש סברה שבגלל זה נרצח . ולדגל יש סמליות וחשיבות . מיליונים הקריבו חייהם בהסטוריה עבור דגל .

זה כואב..אבל נכון

סורולו של נעליך מעל רגליך ה..עקומות כמוחך

כאשר אתה מזכיר את רבין ומשמיצו, תגובתך מסוגננת בארס שאולי רכשתו בבית חולים לחולי נפש דווק ב..גהה

להנות היום מה שתפסידו למחר

לא, רבין זו לא המדינה...

המדינה זה אתה, אני ואנחנו. יצחק רבין ז"ל היה בסה"כ לוחם, מפקד, רמטכ"ל וראש ממשלת ישראל שהשיג במקרה או שלא במקרה את ההישג הצבאי המרשים ביותר במלחמות ישראל. הוא היה ראש ממשלה שלך, שלי ושלנו, שהבין בגיל מבוגר כי הדרך לישוב הסכסוך עם העם הפלסטיני היא באמצעות מו"מ והקמת המדינה אותה הבטיח להם מנחם בגין. מנגד שלוח כוהני הוודו שעבר שטיפת מח - רצח אותו, ובאותו הרגע הוא רצח אותך, אותי ואותנו. "קהל "האוהדים" של בית"ר י"ם משול בעיני ללא כלום ומזכיר לי את התגובה הבאה; " כולנו היינו מאומנים כל-כך למלא פקודות מבלי לחשוב אפילו, עד שהרעיון להפר פקודה פשוט לא היה עולה מעולם על דעתו של איש..." דברי קולונל ה- ס.ס. רודולף הס, מפקד מחנה אושוויץ במהלך שיחה עם פרופ' גילברט (פסיכולוג), בין כותלי בית הכלא בנירנברג (ראה ספרו "יומן נירנברג" הוצ' מסדה 1961, עמ' 220). "הקהל" הזה, כלומר של בית"ר י"ם, ממלא ג"כ את פקודות הרבנים ומתנהג לפי הלכי הרוח של חבורות שוליים שלא מכירה במשטר הדמוקראטי בכלל ובישראל בפרט. מה שמתאים להם אולי זוה משטר תיאוקראטי דוגמת סעודיה, שם עוצרים ומכים אשה שנאנסה, או איראן. הדגל - אינו מדינה, אינו ריבונות ואפילו לא סמל המאחד מדינת לאום. מדובר בפיסת בד טיכסית ולא יותר. לכן שריקות הבוז לרבין היו מכוונות אליך, אלי ולכולנו, כי האיש היה "הנבחר" ואילו הדגל כאמור אינו יותר מבד שמותר, ובפועל אלפי אנשים (יהודים כשרים ונאמנים) מנגבים בו אבק וקורעים אותו לגזרים מייד לאחר חגיגות יום העצמאות.

אם כבר אתה מזכיר מילוי פקודות ע"י חיילי הוורמכט- אתמול ראיתי תוכנית מעניינת בטלויזיה הגרמנית

(אני קולט בצלחת לוויין) על חיילים גרמנים שסרבו למלא פקודות הרג יהודים וגם ראיינו כמה שנשארו בחיים (כיום בגילאי ה 80 המאוחרות) והראו מחנה ריכוז וחיסול שהם הקימו לחיילי וורמטכט ו SS שסרבו להרוג יהודים ומסתבר שמאות כאלה חוסלו .

הוורמכט היה הצבא הסדיר...

של גרמניה ועליו פיקדו גנרלים שלא בהכרח היו חברי המפלגה הנאצית. לעומתם ה- ס.ס. נבנה בהתחלה כמשמר האישי של היטלר, התפתח ליחידות העילית שלחמו מאוחר כחיילים לכל דבר בכל החזיתות ובתנאי שהיו חברי מפלגה נאמנים לפוהרר. אישית אני מאמין שבין אלה ולהבין אלה היו גם הרבה בני אדם. ממליץ לך לקרוא ספרי פרימו לוי. הוא מציין באיזה מקום, ואני לא נזכר במשפטים המדוייקים, כי הגרועים שבחיילי ה-ס.ס., היו השכנים שלך, האופה, הסנדלר וכיוב'. ר"ל שבכל אדם ישנה החייה.

כן.. ה SS היו חסידי אומות העולם

וחיילי צהל הם נאצים. נכון טמבל ? פעם אחת הייתי רוצה להקיא עלייך.. אני יודע שאתה מובטל, אני מוכן לשלם לך על זה.. יש מצב ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר