אם אתה מדבר על אהבה למה שאתה עושה אז נכון

אני לדוגמה עובדת במה שאני אוהבת. המשכורת ממש ממש לא מזהירה אבל יש לי סיםוק מעבודתי וזה מרכיב מאד חשוב. ואני עובדת מאד קשה.

נכון מאוד אם עבודה זו הנאה,אז יאללה לעבודה

אבל כשזה חוזר על עצמו,נמאס ואז חייבים להפסיק לעבוד ולעבור לשחק

תראה, איש יקר

הויכוח בינינו מוכיח שחייבים דיקטטור רצחני, כי הזמן שלוקח לנו להתווכח,הטיעונים ששנינו לא יכולים להוכיח, הם בדיוק מובילים לאי עשיה,או לפשרה ,וארד מהדיקטטור מהרצחני, נחזור להפרטה, הוכח בכל העולם שחברה פרטית יעילה פי מאה מרשות שלטונית במיוחד דמוקרטית,אני לא בטוח שגם כאן אתה חושב כמוני, אבל זה מראה שכדי לבצע מדיניות להחליט וכו ,צריך מנהל בעל סמכות גדולה, ברור לכל שאם המנהל טועה ,הארגון נופל, רק שברוב מכריע של מהמקרים המנהל צודק כל בוקר, צבא לוחמים זה ארגון המחנך ומייצר חיילים רובוטים ודיקטטורים קטנים וגדולים, ולכן זו הדוגמא המדויקת ביותר המסבירה,שחייבים דיקטטור רצחני,וכמובן יש שתי אפשרויות,או שיצליח או שיכשל,יתכן שמבחינה זאת הפשרה מנצחת,למרות שהיא גרועה מאוד ומעוותת,מצד שני אפילו הדמוקרטים מהמרים שהדיקטטור הראשי בצבא וכו ינצח

שוב דיקטטור רצחני

ושוב אני חוזר שמי שחושב שדיקטטור רצחני יועיל לו מוצא עצמו נרמס. דיקטטור רצחני ירמוס אותך וישתף פעולה עם מי שגייסת אותו לחסל כי דיקטטור רצחני הוא פושע במהותו.

שירמןס אותי ועוד כמה חפים מפשע,אבל שיפסיק הפשע והסמים,דיינו

סליחה,יהודי אתיופיה עלו לארץ,אחרת היו מתים,ברעב כרגל באתיופיה או משכניהם

לדעתי אין לפסול איש מהנוסעים לעבוד בחו"ל ,אם אין כאן עבודה מתאימה לכשוריו,אין לו ברירה,ואני בטוח שכל אחד עושה החשבון שלו ,כמובן חלק טועים

אם יהודי אתיופיה היו אלפיים שנה באתיופיה למה שימותו דווקא בתקופה שלפני העליה?

הם עברו תקופות קשות גם לפני שהתכוונו לעלות לארץ. אם לא היו עולים תאמין לי שהם היו חיים עד היום באתיופיה. זה לא פעם ראשונה שהם עוברים משבר באתיופיה כמו שאר היהודים במדינות אחרות. אתה שבוי בתפיסה המוטעת שמדינת ישראל עשתה טובה ליהודי אתיופיה שהעלתה אותם. אתה טועה. האתיופים הם עם חזק עם עמוד שדרה. אתה חיי בבועה שלך גבר.

שכר המינימום הוא שערוריה ,הורסת כלכלת ישראל

זה הבסיס לבטלה סמויה,זה מייקר לנו את המצרכים את השרותים ואת החיים, למה לא יקבעו נורמות עבודה וישלמו פרמיות למייצרים יותר

שני ילדים שלי עוסקים במקצוע שלי

ויודעים יותר ממני ,אבל תמיד שומעים ולעתים עושים,ילדי השלישי למד מקצוע אחר ובטוח שאני לא מבין בו אבל הוא מדבר איתי עוזר לי ואני לו,הגישה זה הדבר הכי חשוב,ואם נוקטים בה,אפשר גם להגיד לילד הענק ,מטומטם ולא יקרה כלום,זאת ועוד,הילד שלי סדר לי עבודה פעם הרווחתי מליונים וכעת אני עוזר לבני השני,יש לי בעיה קלה עם הנכדות והנכדים,אבל נתגבר

תגובה

שבני היה קטן מאד משך אותו המקצוע שלי(עבודה סוציאלית). הוא התפכח מזה ומעוניין לעסוק במה שקשור לתעופה,אווירונאוטיקה. לםחות יהיה מטכשר אחד במתמטיקה במשפחה וזה לא אני

נכון מאוד אם עבודה זו הנאה,אז יאללה לעבודה

אבל כשזה חוזר על עצמו,נמאס ואז חייבים להפסיק לעבוד ולעבור לשחק

אם אצה יושב על סירי דולרים זה אפשרי ולא-אבל גם משעמם להצבטל

אם יהודי אתיופיה היו אלפיים שנה באתיופיה למה שימותו דווקא בתקופה שלפני העליה?

הם עברו תקופות קשות גם לפני שהתכוונו לעלות לארץ. אם לא היו עולים תאמין לי שהם היו חיים עד היום באתיופיה. זה לא פעם ראשונה שהם עוברים משבר באתיופיה כמו שאר היהודים במדינות אחרות. אתה שבוי בתפיסה המוטעת שמדינת ישראל עשתה טובה ליהודי אתיופיה שהעלתה אותם. אתה טועה. האתיופים הם עם חזק עם עמוד שדרה. אתה חיי בבועה שלך גבר.

תחשוב מה אתה רוצה,האתיופים יודעים האמת המרה

שלום אני נוסיע לקנדה, הודיע לי חבר בני

לאחר 3 שנים ביחידה לוחמת ופעמיים שרות מילואים בעזה נשבר הבחור, אינו יכול לשאת את המצב הכלכלי בו הוא נמצא, הבחור יתום מאב ואמא קשת יום, התפרנס בעבודות מזדמנות בניצול משוויע לזכותו יאמר כי למד ועבד כאן בתחום התמיכה באינטרנט כאן עבד כחמור במשמרות תמורת 23 ש"ח לשעה ו4000 נטו בחודש, שם חתם על חוזה לשנתיים בשכר של 40 דולר קנדי לשעה והוא אחריו מושך חברים נוספים, כאשר ניסיתי "לשדר ציונות" ענה "תגיד לפועל סבל בנמל שילך במקומי לצבא הוא מרוויח פי 5 מימני" אותו לא רצו שם, כי אף אחד לא הכירו כי הוא לא מאותה...משפחה, כמה חבל

אם מציע השכר הוא יהודי תפקח עין, אם מציע השכר הוא ישראלי תדליק מנורה אדומה

כשאני עבדתי בחו"ל הייתי עם יד על הדופק לעבוד עבור יהודים, וברחתי כמו מאש מישראלים. כולם שקרנים ותחמנים ונצלנים. כל החוזים וההסכמים שווים לכלום כשרוצים להפר אותם בקלות. ואם אין לך ויזת עבודה כמקובל אי אפשר גם לתבוע.

העולם הזה הוא כולו עולם של " היתמודדות " ארץ ישראל מקיאה החוצה את מי שהוא לא שומר תורה ו-מיצוות

העם היהודי שרד 2000 שנות גלות בגלל שהוא היה במצב של היתמודדות , אם לא היינו במצבי לחץ אז יכולנו להיתבולל עם הגויים

מועצת גדולי התורה החליטה נגד תוכנית החלוקה - אז לך XXXXXXX

במריאנבאד ב1937

העם היהודי שרד, מינוס 6 מיליון

האם אנו יכולים לעבור שואה נוספת? אם לא נשמיד את האירני הזקנקן ומתקניו, אנו מועמדים שוב לשואה, מה עוד והוא איננו מסתיר כוונותיו, העולם החריחש ב39 והיום?

להנות היום מה שתפסידו למחר

במילחמת גוג ומגוג שיבוא כל העולם להשמיד אותנו רק " זעקה אל אלוהים " תוכל לעזור

מדינה קטנה כמו שלנו לא יכולה להילחם נגד 80 מיליון איראנים

שירמןס אותי ועוד כמה חפים מפשע,אבל שיפסיק הפשע והסמים,דיינו

הוא ירמוס אותך

ועוד רבים חפים מפשע אבל שוב אני נאלץ לחזור ולהזכיר שבסופו של דבר הוא ירמוס רק אותך ואת החפים מפשע משום שדיקטטור במהותו אינו אדם ישר ומשתוף פעולה עם ישרים לא יוכל למצות את עינוגי השילטון והשררה. הוא לא יחסל את פשע הוא רק ישכלל אותו ויהפוך להיות בעל הבית. אולי יסדר לך עבודה וחסר יהיה לך אם תעז לסרב.

דיקטטור זה איש ישר,הישר בעיניו יעשה, לדוגמא אסעאד סוחר סמים ממולח, שולט ביד רמה

תחשוב מה אתה רוצה,האתיופים יודעים האמת המרה

על איזה אמת אתה מדבר?

.אתה ברחת בשן ועין מפני הנאצים ואתה מזלזל באחרים. האמת המרה היא שהגרמנים רצו להשמיד אותך ולכן היית חייב לצוא מקום כמו ישראל. לעומת זאת האתיופים יכלו להמשיך לגור שם עוד הרבה זמן. ולמה אתה רוצה לחזור לחיק הגויים? אולי תהיה עוד שואה.
עבור לעמוד
... , , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר