תגובה ליפה יפה

אנחנו מדינה דמוקרטית,כל אחד יחיה איך שהוא רואה לנכון,וכך גם ימות.. אין לאחרים זכות לבחור בשבילו..האורתודוקסים יכולים לחזור לחיות בעבר ואותנו שיעזבו בשקט..!!! הם כל כך פרמיטביים,שיהיו כך עם עצמם וטו לא!! אתה נגד זה אז אוקיי,תמות איך שברצונך למות,תחיה איך שברצונך לחיות..מה הקטע שלך להתערב בעניינים של אחרים? אני מקווה שתפסיקו כבר עם הדקטטורה שאתם רוצים להכניס למדינה שלנו!!!

בדמוקרטיה הפרט כפוף לשלטון הרוב = לחוק העדר. כלומר באם העדר יקבע חוק, תאלצי לציית לו.

בינתיים המצב החוקי הוא שאפשר לשרוף גופות אז שבי בשקט

איריס, עליך להבין את ג'יפה ג'יפה...

היא מעדיפה תיאוקרטיה במקרה הטוב דיקטטורה במקרה היותר טוב. כהני הוודו ושליטי איורפה במחצית הראשונה של המאה הקודמת, כמו גם אלה של דרום אמריקה, הם האלילילם שלה. פרנקו, מוסוליני, היטלר, האיטולות באירן שולטים היטב "בעדר", והיא בתפקיד הפרה מעדיפה את השיטה הזו. אין מה לעשות ישנם גם אנשים כאלה.

בדמוקרטיה אולי , אבל בחברה בריאה אזרחים צריכים להיות כפופים ראשית כל לערכי יסוד !

היא מעדיפה תיאוקרטיה במקרה הטוב דיקטטורה במקרה היותר טוב. כהני הוודו ושליטי איורפה במחצית הראשונה של המאה הקודמת, כמו גם אלה של דרום אמריקה, הם האלילילם שלה. פרנקו, מוסוליני, היטלר, האיטולות באירן שולטים היטב "בעדר", והיא בתפקיד הפרה מעדיפה את השיטה הזו. אין מה לעשות ישנם גם אנשים כאלה.

גם אם היא לא חושבת כמוך לא חייבים לסלף את שמה למשהו שהוא דוחה. גם אני לא מסכימה יתך בהרבה דברים אבל לא מורידה את רמתהוויכוח

התכוונתי וקפץ לי:פרויד לא היה מנסח את זה טוב ממך

אורי, פיצול האישיות שלך מעורר השתאות אלא, באם מדובר על כימיקאלים הגורמים לך לזגזג כך.

חוק נתון לשינוי כפי שאתה יודע יותם. ואיך אומר בעדינות, קשה להבין את רציונאל ההגנה על מפעל שריפת גופות.

בדמוקרטיה אולי , אבל בחברה בריאה אזרחים צריכים להיות כפופים ראשית כל לערכי יסוד !

דמוקרטיה היא בסך הכל צורת שילטון פרוצדורלי - ערכים,תרבות, חינוך, כללי צדק טבעי, אינם באים מפרוצדורה אלא מחוקה.

בישראל אין חוקה, ואת חוקי היסוד שיש לנו המחוקק לא התכוון להפוך לחוקה, את הכח הסמכות והעומק העניק כבוד הנשיא בדימוס אהרון ברק, וחטף על כך מקלחת צוננת מאלה שמתקשים להגיע לקרסוליים שלו.

גם אם היא לא חושבת כמוך לא חייבים לסלף את שמה למשהו שהוא דוחה. גם אני לא מסכימה יתך בהרבה דברים אבל לא מורידה את רמתהוויכוח

£37 יונה, אורי נע בין הגיון צלול לעירפול ,בין מאניה לדיפרסיה, בין חכמה לאספרגריות. אלוהים אינו מנכש עשבים בגינה שלו.

אפשר מחמת הסדרשלילי ולא מחמת לאקונה. 3 הדתות המונותאיסטיות אוסרת שריפת גופות.

תגובה ליפה יפה

אנחנו מדינה דמוקרטית,כל אחד יחיה איך שהוא רואה לנכון,וכך גם ימות.. אין לאחרים זכות לבחור בשבילו..האורתודוקסים יכולים לחזור לחיות בעבר ואותנו שיעזבו בשקט..!!! הם כל כך פרמיטביים,שיהיו כך עם עצמם וטו לא!! אתה נגד זה אז אוקיי,תמות איך שברצונך למות,תחיה איך שברצונך לחיות..מה הקטע שלך להתערב בעניינים של אחרים? אני מקווה שתפסיקו כבר עם הדקטטורה שאתם רוצים להכניס למדינה שלנו!!!

אגב, בישראל יש מעט אנשים שמוכנים לתרום את גופם למדע ו/או לתרומת איברים חרף היתר הילכתי, קל וחומר שריפת הגופה.

חוק נתון לשינוי כפי שאתה יודע יותם. ואיך אומר בעדינות, קשה להבין את רציונאל ההגנה על מפעל שריפת גופות.

אני לא מאושר משריפת גופות אבל אני בעד הפרדת הדת מן המדינה שלי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר