עמוסות בטכנאים שהתמחו בהרחת תבוסתנים

הטכנאים שלנו יודעים להתהולל על חשבון הקופה הציבורית. טוב לא יוצא מהם.

אינני מצליח לאתר נשק...

נגד טילים מסוג "פאנטיסייר" בשום כתובת. נדמה לי שמדובר בפנטסייה, אלא אם כן מישהו יתן כתובת אתר כדי שניתן יהיה לבדוק נתוני ביצועים. בינתיים - פנטסייה !!!

לך יש אופי של xxxx ממשלתי והם לא רואים את השמש שזורחת או שוקעת

הם רואים רק חושך מסביבם הם כמו נחשים שפועלים בחושך שלא יראו את מה שהם עושים.

אני יודע שישראל יכולה כבר להזמין עשרות יחידות כאלו מרוסיה.

אין צורך להשקיע בפתוח שעולה מיליארדים של תותח הלייזר שישראל מנסה לפתח ביחד עם ארה"ב בעלויות אסטרונומיות כאלו. 50 יחידות שלמות של רכבים עם כל הטילים שלהם וכל הציוד עולות רק 700 מיליון דולר וכל ישראל תהיה מובטחת מטילים פאג'אר קטיושות וקאסמים. אני לא רוצה לקנות נפט מרוסיה אני רוצה לקנות נשק מרוסיה ולחסל את בעיית הטירור מול החיזבלה , סוריה והחמאס. ובעלות של 700 מיליון דולר גמרתי את העסק.

את הטילים החימוש ניתן יהיה לפתח בישראל. כי ישראל טובה בלהעתיק

כמו שהעתיקה עשרות מערכות של האמרקאים.

ואם משיהו התכוון לזה...

שיקנו כמה שהם רוצים. ASHULUK (Astrakhan Region), April 11 (RIA Novosti) - Russia will complete tests of a new short-range air defense missile-gun system by the end of 2007, a designer bureau official said Wednesday. Pantsyr-S1 is a short-range, mobile air defense system, combining two 30mm anti-aircraft guns and 12 surface-to-air missiles. It can simultaneously engage two separate targets, ranging from aircraft to missiles and guided bombs. "The Pantsyr S1 short-range air defense system is designed to provide point defense of key military and industrial facilities and air defense support for military units during air and ground operations," said Alexander Belotserkovsky, an official from Russia's KBP Instrument Design Bureau, which manufactures the system. Pantsyr S1 is currently being tested during joint Air Force and Air Defense Forces exercises at the Ashukuk testing grounds in southern Russia. The system will replace the Tunguska M1 complex in the Russian military following the successful completion of testing. Russia has also signed Pantsyr S1 sales contracts with the United Arab Emirates (UAE), Jordan, and Syria, and is currently in talks with Algeria on the deliveries of this highly sought-after system. "We have concluded $2.6 billion worth of contracts for the delivery of this system,"

המערכת הזו תשים קץ לירי הפראי של הקאסמים או הקטיושות ותשלח

את הטרוריסוטים לעזזל.

יש פתרון לקאסמים ולקטיושות. רכב פאנטיסייר הרוסי עם טילים ותותח

מסוגלים ליירט קטיושות וקאסמים במעופם. הגיע הזמן שצה"ל יהיה בקשר טוב עם רוסיה שהיא קיום נחשבת ליצרנית מס 1 בתחום של טילים נגד טילים.

פתרון

יש פתרון יותר זול ויותר יעיל. ניתוק הספקה- אין דלק אין מים אין אוכל הכל יסופק ע"י הליגה הערבית דרך גבול מצרים

רכב אחד של פנטיסייר יעשה צחוק מכל הקאסמים של בית חנון .

חמודי - (בסוף יחשבו שאנו זוג ..) - תקשיב- בשוק הנשק החופשי בעולם ניתן לקנות נשק

רוסי וגם אמריקאי מיושן (לכאורה , למעשה הוא לא רע וניתן לשפצו ) בזיל הזול. היה ניתן לקנות כמויות עצומות של נשק כזה , לשפצו , לשדרגו . אבל אז לפקידונים ולקצינים הבכירים לא היתה סיבה לנסוע להשתלמויות ולדיונים ול זינוים ושאר השטויות לארה"ב . אני עצמי ראיתי בארה"ב במדבריות קליפורניה מאות מטוסים מכל הסוגים מאוחסנים שניתן לקנותם ולשפצם בעלות זניחה לעומת הנשק היקר מאד שאנו קונים . אז אל תספק לסחבק סיפורים..

אני לא מאמין שאני קורא שטויות כאלה

אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר ? לקנות גרוטאות שאף אחד לא נותן להם אחריות ( קונים את זה where is as is ) ושאפילו אין להם מפרטים ואין אפשרות לעשות בדיקות קבלה ושהם מיושנים ואין בהם שום הפתעה אני מציע לך להתרכז בדברים שאתה מבין (כדורגל ?) ולא לעסוק בדברים שגדולים עליך

רכב אחד של פנטיסייר יעשה צחוק מכל הקאסמים של בית חנון .

חבל שאינך קורא אנגלית. המערכת הזאת אינה מטפלת בפגזים וברקטות בליסטיות

המערכת הזו תשים קץ לירי הפראי של הקאסמים או הקטיושות ותשלח

את הטרוריסוטים לעזזל.

עוד חלום רויזיוניסטי

חבל שאינך קורא אנגלית. המערכת הזאת אינה מטפלת בפגזים וברקטות בליסטיות

חבל שאתה לא יודע לקרוא אנגלית. אחרת הית רואה שהנשק הזה טוב להרבה

דברים חוץ מלקאסמים וקטיושות , הנשק הזה גם יכול לגלח נגמשים משורינים .

יש פתרון לקאסמים ולקטיושות. רכב פאנטיסייר הרוסי עם טילים ותותח

מסוגלים ליירט קטיושות וקאסמים במעופם. הגיע הזמן שצה"ל יהיה בקשר טוב עם רוסיה שהיא קיום נחשבת ליצרנית מס 1 בתחום של טילים נגד טילים.

ישראל יותר מכל מדינה אחרת בעולם זקוקה לכלי זה להגנה על יישוביה

הפנטסייר מסוגל לרייט : קטיושות, פאג'ארים, סקאדים, קאסמים, כלי רכב משוריינים קל , מטוסים, ומזל"טים. זהוא כלי הנשק הכי מגוון שיש בעולם כיום והוא נחוץ לישראל כמו אויר לנשימה.

אינני מצליח לאתר נשק...

נגד טילים מסוג "פאנטיסייר" בשום כתובת. נדמה לי שמדובר בפנטסייה, אלא אם כן מישהו יתן כתובת אתר כדי שניתן יהיה לבדוק נתוני ביצועים. בינתיים - פנטסייה !!!

מצאת למי להתייחס.

חבל שאתה לא יודע לקרוא אנגלית. אחרת הית רואה שהנשק הזה טוב להרבה

דברים חוץ מלקאסמים וקטיושות , הנשק הזה גם יכול לגלח נגמשים משורינים .

כנראה שלא הסבירו לך

המדובר במערכות להגנת נקודה (טווח התותח עד 4 ק"מ) בעלת יכולת עקיבה מוגבלת (נפח מינימלי אחריו אפשר לעקוב 2 מטר מעוקב. כמו כן מכ"ם הגילוי לא יגלה טילים לוכחי קרקע. כמו כן יש צורך בהתאמה ממושכת לכל אתר חדש די להתגבר על בעית הדי קרקע של מכ"ם הגילוי. זה לא עובד על קסאם ולא על קטיושה. לדעתי גם מול טילי שיוט אין לזה הרבה צ'אנסים. כמו כן קל מאוד להכניס את המערכת הזאת לרוויה. היום מטוס משחרר פצצה מ 5ק"מ והיא גולשת. ממליץ לך להתעסק במה שאתה מבין בו

כל אתרי הנשק בעולם ובמיוחד מהמערב מהללים את הנשק הזה כנשק

משובח וקטלני. והינה בא הקוסם הסתום שהוא חכם יותר ממומחים לנשק ותוקף את הנשק החדיש הזה שאין לו מתחרה בשום מקום אחר. היכולת של המשגרים האלו פותחה דווקא כנגד קטיושות ופאג'ארים שהם טילים לטווח קצר ובינוני. יכולת הפגיעה של התותח שלו מצויינת ל4 ק"מ שהוא טווח טוב לירי כנגד הקאסמים. מהירות הטיל שלו היא מהגבוהות בעולם . הכלי הוא כלי אוטומטי הוא מאתר מטרה ופוגע מייד. כלי כזה בטוח שישחרר את שדרות מהטופת של כמה קאסמים ליום.

במקום ללכת לשפוך מיליארדים על פיתוח של מערכת נאוטיליוס שלא בטוח

שתצליח לעשות משהוא . ישראל יכולה לקנות בעלות מזערית יחסית מערכת מוכנה שעובדת ועושה את העבודה.

אין ארוחות חינם. ארה"ב ויפן חזרו לפיתוח מערכות מבוססות תותחי לייזר. אל

תתעה לחשוב שישראל יכולה לקנות מן המדינה המתפרקה, רוסיה, מערכת צבאיטת מתקדמת. טיסת המפציצים הרוסיים בצפון האוקינוס האטלנטי צריכה להבהיר לך לאן העולם הולך (לא לכיוון טוב)
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: ג'קו .
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר