האם הצהרת סגן שר הבטחון וילנאי שייבנו מקלטים לשהיה ממושכת מעידה שממשלת ישראל

וויתרה על אופציית הכרעת האויב כאופציה היעילה ואולי היחידה להפסקת התקפות טילים על העורף האזרחי בישראל ? במקום להשקיע הון עתק על מיגון יש להבהיר לאויב (החיזבאללה, סוריה ואירן וגם החמאס) שלא נסבול שום התקפות על אזרחים שנהפכו בשנים האחרונות כנורמה מקובלת אצלו ושכל התקפה כזו תביא למחיקת ערים וכפרים שלו על יושביהן בלי שום התחשבות . יש אמצעים אכניים לעשות זאת ועדיף שיתמקדו בהם ולא בבניית ערים תת קרקעיות , מה גם שאין להאמין שממשלה אימפוטנטית כמו שיש לנו מסוגלת לכך.

srulu - עד כאן...

על מתן אף מילה !

זו לא טענה אישית למתן שאני מכירו אישית , הוא מבטא מדיניות ממשלה שלא עושה דבר

וגם לא תעשה . חוץ מזה שגם הוא לא חסין מביקורת שאמרתי לו אותה ישירות לא פעם וחלק מטענותי בהיותו איש ישר ואמיץ הוא אפילו קיבל. על החלק שלא קיבל אני עדיין "עובד" לשכנעו . אני מכיר אותו עוד כשהיה בפנימיה הצבאית בביה"ס הראלי שם גם אני למדתי .

מתן טמבל כמו כולם,התקדם בזכות קשריו,תומך בשמאלמרט,סמרקץ תקני,

אין צורך לשמוע מה המציא, צריך לשמוע את אבו מאזן ,תקוות השמאל,חוזר לעמדות חמאס הידועות,קודם פתרון זכות השיבה,אח"כ המשך הדיון,בקצור,השלום חלום

מתן אכן לא "מאור החוכמה " ...

25 בגימטריה זה - בה...

ר"ת של אהבל... נכון, ד"ר זאב וילנאי היה בסמוע...בסיירת מטכ"ל...ק' אג"מ פיק' המרכז... פיקד על חטיבת צנחנים...שותף בתכנון וביצוע...אנטבה... . אלמלא הפרוטקציה הזו והליווי של אבא - אנא היה מגיע הבן. הב הב, אתה מוכיח כל פעם מחדש שאפילו תפקיד השין-גמל היה גדול עליך.

ראה-לא הייתי מכנה את מתן וילנאי טיפש

אבל הוא נותן תחושה של פרווה. משהו לא מריח ולא מסריח. מן בחור טוב שמתכופף לכיוון אליו נושבת הרוח. אולי תחושה מוטעית אבל בכל זאת תחושה. אשמח אם תמצא דרך להעמיד אותי על טעותי.

srulu - עד כאן...

על מתן אף מילה !

אורי - תשמע : יש לי מוח דוחה שטיפה ולא אסכים לעולם להעריץ אף אחד ! וילנאי יושב

בכנסת כבר 8 שנים ומה עשה שם חוץ מלקבל עוד 35000 שח לא כולל הטבות וזה בנוסף לסכום דומה שהוא מקבל כפנסיה על חשבוננו ? אמרתי לו את זה בפנים , כי אצלי אין משחקים ואין ליקוקים !! האיש הוכיח לי בחוסר המעש שלו בכנסת שאולי צדק איציק שפיציק שלא מינה אותו לרמטכ"ל. אגב אני המלצתי לו בפנים שילך בדרכו של מצנע שפרש מהמערכת המושחתת שם בכנסת והלך לעשות מעשה שראוי באמת לכבוד - להיות ראש מועצה נידחת (ירוחם) בנגב . מה קרה ? למה אדון וילנאי חייב להיות בבית המחוקקים שמתאים לו כמו שלי מתאים להיות בלרינה ? למה כל מי שיוצא מצה"ל חייב להכנס מיד למע. הפוליטית ?

ראה-לא הייתי מכנה את מתן וילנאי טיפש

אבל הוא נותן תחושה של פרווה. משהו לא מריח ולא מסריח. מן בחור טוב שמתכופף לכיוון אליו נושבת הרוח. אולי תחושה מוטעית אבל בכל זאת תחושה. אשמח אם תמצא דרך להעמיד אותי על טעותי.

בחייך : שמעת אותו מתראיין ? ממש בוק . שום מקוריות , שום יוזמה , שום רעיונות ו/או

עצות מועילות . כלום . מה הוא מחפש שם בכנסת ? שילך להיות מורה למורשת קרב, לא יודע . שילמד מידידו מצנע .

25 בגימטריה זה - בה...

ר"ת של אהבל... נכון, ד"ר זאב וילנאי היה בסמוע...בסיירת מטכ"ל...ק' אג"מ פיק' המרכז... פיקד על חטיבת צנחנים...שותף בתכנון וביצוע...אנטבה... . אלמלא הפרוטקציה הזו והליווי של אבא - אנא היה מגיע הבן. הב הב, אתה מוכיח כל פעם מחדש שאפילו תפקיד השין-גמל היה גדול עליך.

מבצע אנטבה כשלון מול כמה כושים פרימיטיבים ,לא מוכנים ,והרגו את מפקד הכוח שלנו

בסרט יצאו גדולים , זה מבצע פשוט בלי שום גאונות,הוכח שוב שחייל שיורה ולא נבהל גם פוגע והורג אפילו הוא כושי מטומטם,
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר