זו אחת החברות הטובות ביותר בארץ []

תאמינו לי שעין הוד השכנים יושבים על בתים של ערביים שניבנו לפני 80 שנה

ויותר. עין הוד היא ורסיה יהודית של עין חוד ערבית. רק שהיהודים שינו את ה-ח ל-ה לתת קצת יותר שם פלצני. עין הוד זו דוגמא נוספת של שטח ערבי שנישדד על בתיו ע"י יהודים עשירים שבנו להם כפר של אומנים בסימטאות של שכונה ערבית שחלק מאנשיה ברח ב-48.

חיברו כמה פולשים שהשתלטו על אדמות המדינה ולא שלמו אף אגורה מסים

ככה לאט אבל בטוח משתלטים,ערבים על אדמות מדינה,לאט אבל בטוח מחסלים אותנו

עוד הוכחה שחיפוש בגוגל אינו חזות הכל. זאת חברה מושחתת, בלתי יעילה

ואת זה קבע אדון לינדנשטראוס

תביא סימוכין.

בבקשה

הכפר עין ח'וד חובר לראשונה לחשמל

האם זה בגלל המסעדה הנפלאה שפתחו שם?

אני, אני, אני, אני, אני...

בוא. עמדתינו בנושא ברורות... עם כל הצער שבדבר... לא אתן... זהו 'פואד' שילך למכור עגבניות בשוק, עוד סתום בכנסת...

יפה האם יש לך קשר לחברת חשמל משהוא מהמשפחה עובד בה או אולי הם ביקשו ממך?

לא. הם צריכים לשלם לערבים על אדמותיהם , בכדי שלא ישאר אף ערבי

ללא רכוש. הרי המטרה הסופית היא פתרון כולל בכדי לחסל את הסיכסוך הערבי ישראלי.

אולי ניתן לך כסף כדי שתעזוב אתה וחבריך הערבים את הארץ..

אז אני מציע שהפלשתינצים ומדינות ערב שתקפו את ישראל 4 פעמים - ישלמו על 25000

ההרוגים ו 100000 הפצועים שגרמו לנו , על עצם נסיונם להשמיד מדינה ועם שמקומם חייו ועל כל אין סוף פשעי המלחמה והפשעים נגד האנושות שביצעו ב 100 השנים האחרונות של מלחמתם לחיסול הציונות , כיף ?

לפני זה על סוריה לשלם לחב"ד על האדמה שנקנתה לפני קום המדינה בסוריה מדובר

על כ - 200 דונם. על הערבים שיושבים בבתיהם של יהודים בירושלים המזרחית ,בחברון .לחייב את הבדואים לעזוב מיד את האדמה שהם גנבו מהמדינה ולשלם לה דמי שימוש .

לא קשה להבין למה אתה ערירי...

אני לא ערירי אבל אני לא רוצה לראות מול העינים שלי ערבי מקום הערבי במדינות ערב .

כאשר היתי עוד במלואים הייתי מוכן לראותום דרך הכוונת של הרובה .

יפה האם יש לך קשר לחברת חשמל משהוא מהמשפחה עובד בה או אולי הם ביקשו ממך?

גילוי נאות:

שלילי חזק X 3 לכל השאלות. חברת החשמל היא החברה בעלת תודעת השרות הטובה היעילה והמדהימה ביותר שיש בישראל. מנסיון.

אני לא ערירי אבל אני לא רוצה לראות מול העינים שלי ערבי מקום הערבי במדינות ערב .

כאשר היתי עוד במלואים הייתי מוכן לראותום דרך הכוונת של הרובה .

?

עוד הוכחה שחיפוש בגוגל אינו חזות הכל. זאת חברה מושחתת, בלתי יעילה

ואת זה קבע אדון לינדנשטראוס

על איזה רקע, יכולה לאזרח תמים בישראל, להיות בעיה עם חברת חשמל?

גילוי נאות:

שלילי חזק X 3 לכל השאלות. חברת החשמל היא החברה בעלת תודעת השרות הטובה היעילה והמדהימה ביותר שיש בישראל. מנסיון.

וגם אני לא בן עובד,לא אב עובד לא חתן עובד ולא חותן עובד ולא שכן עובד ולא בן דוד עובד ולא מקורב בשום צורה שהיא. פשוט יודע שכשתיטעמו חברת חשמל פרטית תתחילו לטעום את המרור. עד היום איני מכיר אף אדם שבאמת נתקל בקושי יוצא דופן עם החברה ויודע שבמלחמה הבאה אם תהייה חברת חשמל פרטית הרבה מקומות ישארו חשוכים אלא אם הממשלה תוציא תקיצבים מטורפים כדי לממן זאת. הרבה יותר ממה שעולה החשמל חינם שכולם נהיים ירוקים בגללו.

אז אני מציע שהפלשתינצים ומדינות ערב שתקפו את ישראל 4 פעמים - ישלמו על 25000

ההרוגים ו 100000 הפצועים שגרמו לנו , על עצם נסיונם להשמיד מדינה ועם שמקומם חייו ועל כל אין סוף פשעי המלחמה והפשעים נגד האנושות שביצעו ב 100 השנים האחרונות של מלחמתם לחיסול הציונות , כיף ?

אני בכלל מציע שנדאג לעולם לפני הערבושים

יש 38 מיליון פליטים בעולם, ואיכשהו כולם יודעים רק על הפלשתינים. המספר הזה זה לא כולל מיליוני פליטים יהודים מארצות ערב ואירופה שנושלו מרכושם או נאלצו להשאירו מאחור. אף אחד גם לא מדבר על מיליון ורבע הנוצרים בעירק שברחו מהסונים ומהשיעים, על הכורדים, על הנוצרים בגדה שברחו (אני חושב ש-40% מהנוצרים בגדה ברחו לחו"ל. אבל לא נורא, כל עוד הזוביב ידאג לאחיו הערבים הפושעים.

לא ערבי ולא יהודי חולה !! אלא יהודי ציוני מודאג מגורל מדינתו שחוטפת

מכות אלימות ממשלתה הברוטאלית.

אין כזה דבר יהודי ציוני, שרוצה לחזור לאדמות 47, כשישראל הייתה 55% מגודלה הנוכחי

אם אתה מחשיב את השטחים, וכש-80% הם אדמות נגב. אתה לא ציוני ולא יהודי. אין סיכוי. אם אתה מגדיר את עצמך ככזה, כדאי שתברר מהי ציונות.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר