אין פתרון צבאי לקסאמים

כל נסיון למנוע את ירי הקסאמים בכוח יהיה כרוך בפגיעה מאסיבית באוכלוסייה אזרחית בעזה והעולם לא ירשה זאת. לכן הכרחי להגיע להסכם הפסקת אש עם ממשלת האחדות הפלשתינית ולגאול את תושבי שדרות ועוטף עזה מייסוריהם.

זה ה"פתרון" שהחמאס מציע

שנפסיק את הפעילות נגד הטרור באיו"ש, כדי שבעוד שנה גורל ת"א ורוב שטחי ישראל יהיו כגורל שדרות מסכים? מר יושר?

להנות היום מה שתפסידו למחר

כן הוא מסכים. כך תהיה סיבה טובה יותר להכנע מהר יותר לטרור. זאת התבוסתנות.

אין פתרון צבאי לקסאמים

כל נסיון למנוע את ירי הקסאמים בכוח יהיה כרוך בפגיעה מאסיבית באוכלוסייה אזרחית בעזה והעולם לא ירשה זאת. לכן הכרחי להגיע להסכם הפסקת אש עם ממשלת האחדות הפלשתינית ולגאול את תושבי שדרות ועוטף עזה מייסוריהם.

הסיסמא הרגילה של התבוסתנים

אכן תבוסתנים בדם ובנפש. למה אין תגובה ? האם ישראל לא מחוייבת לחיי אזרחיה לפני חיי אויביה ? ישראל יכולה להגיב בצורה קשה גם ללא הרג המוני. אפשר להיכנס להשתלט על שטחים, להשתלט על גבולות. יש עוד ועוד אפשרויות שאני בכלל לא מודע להן. המגבלה היחידה היא פחד. בממשלה אחרת הייתי אולי אומר שיש סיבה שלא ידועה לי, או שיש איזושהי סיבה דיפלומטית באופק, משהו, אבל הממשלה הזו היא כולה פחד. לפני שבוע אמר דיכטר שהוא לא יצא נגד המלחמה בראשיתה בגלל שזה היה "צעד קשה ולא פופולארי". פחד !!! תבוסתנות !!! שמאלנות !!! ציפיטפוט משחקת אותה גיבורה... אבל היא מוכנה לויתור על נכסי ישראל האסטרטגיים אפילו ללא מלחמה ... פחד !!! תבוסתנות !!! שמאלנות !!! אני חושב שרוב תושבי המדינה היו מקבלים כל צעד שכל ממשלה הייתה עושה, אם המנהיג היה עומד מול העם ומדבר ומסביר. לכל היותר היה דיון סוער. אבל ממשלות השמאל מאז ימי רבין/אוסלו הן כולן פחד. רק ביבי עמד מול הערבושים מסריחושים באירועי הכותל. האם המנהרה נסגרה ? האם ישראל נסוגה או הציעה לסגת מאיזשהם שטחים אסטרטגיים ? רק ביבי יצילנו.

זה ה"פתרון" שהחמאס מציע

שנפסיק את הפעילות נגד הטרור באיו"ש, כדי שבעוד שנה גורל ת"א ורוב שטחי ישראל יהיו כגורל שדרות מסכים? מר יושר?

בהפסקת אש גלום סיכוי לשביתת נשק והסדר

אך אם חלילה היא תנוצל לפיגועים היא תתבטל מייד. בהפסקת אש יינתן צ'אנס לכוחות הבטחון של הרשות לפעול נגד פצצות מתקתקות וכלל לא בטוח שלא יהיו ראויים לו. צריך לנסות.

אין פתרון צבאי לקסאמים

דוגמא למודעת שטיפת מוח של השמאלנים והתבוסתנים. מבוססת על הנחות שכלל לא נבדקו

מניין לך ש"העולם לא יתן" . ואולי העולם יהיה אדיש כמו שהוא אדיש להרג 50 עירקים ביום , 4 מיליון בקונגו ומאות אלפים בסומליה ועוד מדינות ? ומה זה העולם לא יתן ? אז למה הוא נותן לפלשתינצים לירות חופשי על אזרחים ישראלים ? ואם לא יתן אז מה יעשה לנו ? יפלוש לכאן ? ואתה יודע מה בא ננסה : נפציץ הפצצות שטח בנפלאם, דלק-אוויר , מצרר ורסק בעזה . נראה איך הפלשתינים יגיבו, איך העולם יגיב ואז נחליט . ויש פתרון לקסאמים והוא גביית מחיר כבד ביותר מהפלשתינצים וזה חובת ממשלת וצבא ישראל.

בהפסקת אש גלום סיכוי לשביתת נשק והסדר

אך אם חלילה היא תנוצל לפיגועים היא תתבטל מייד. בהפסקת אש יינתן צ'אנס לכוחות הבטחון של הרשות לפעול נגד פצצות מתקתקות וכלל לא בטוח שלא יהיו ראויים לו. צריך לנסות.

"שערוריה"!!!! קודם הפסקת אש ואח"כ סיכוי להסדר??? ברוך רופא חולים.

סוף כל סוף אתה מבין שאין טעם מו"ם ו/או בהסכמים במציאות של שפיכות דמים!!! מדובר בשיפור ניכר, מקווה שתמליץ לרבים לעבור את הטיפול שאותו עברת, הטיפול שגמל אותך מהתמכרותך לטיפה המרה של התבוסתנות. כל הכבוד!!!!!!! ברוך רופא חולים. היום, כאשר אתה יודע שלמען יהיה סיכוי להסדר, נדרש קודם סטטוס של אי שפיכות דמים, כל שאנו כשוחרי שלום צריכים לעסוק בו זה: "הפסקת שפיכות הדמים"! כי בלי זה, לא ניתן להתקדם. איך משיגים את "אי שפיכות הדמים" הזאת? ברור שהמצב הטוב ביותר היה לו אויבנו היו משתנים מעצמם האופן מהותי, לדוגמא התהליך שעברה מצריים בין 1973 ל 1977. אבל אם אין סימנים שאותו התהליך יכול להתקיים אצל אויבנו הפלשתינים ובנתיים אנו ממשיכים לספור את מיתינו, האם עלינו להשאר בחיבוק ידיים בסטטוס הזה בציפיה ליום שכנראה לא יגיע? התשובה היא: לא! עלינו לעשות, לעשות למען הפסקת שפיכות הדמים, גם אם האמצעי הוא שפיכות דמים מינימלית זמנית. היום אנו מבינים את הטעות שנתבצעה באוסלו! היינו צריכים להכריע את הפלשתינים גם במחיר דמים מסויים, היום לבטח היינו בסטטוס של שלום באפס שפיכות דמים!!! במקום זה, במסגרת מימוש אידיאולוגיית התבוסתנות בחרנו לעשות הסכם תוך סטטוס של שפיכות דמים והתוצאה היא שפיכות דמים גדולה יותר, ללא סטטוס של שלום. "צריך לנסות": אם ב"צריך לנסות" עסקינן, מכאן שהגיע הזמן שה"ניסוי" הזה לא יהיה על חשבון סיכון האוכלוסיה שלנו!!! מספיק התכנו לשווא ללא תוצאות, צריך לנסות משהו אחר. אין יותר טבעי ש"הניסון האחר" יהיה בדיוק את אותה ההתנהלות שבה נהגו בעברן המדינות החיות היום בסטטוס של שלום!!! לא? "צריך לנסות" משהו שכבר הצליח!!!!! הפוך מדרך התבוסתנות. 1. הכרעה והכנעה 2. מימוש הסכם כניעה ונירמול תוך אפס פשיכות דמים 3. לאחר פיחות בחשדנות וגידול בפתיחות, החלת מו"ם 4. הסכם ומימוש הסכם 5. סטטוס של שלום אמיתי לדורות. טוב שלום ללא הסכם שלום, מאשר הסכם שלום ללא שלום.

ומה עם הג'יהד האיסלאמי? אל קעידה, שקנה לו אחיזה בעזה

ועוד אירגונים קטנים ועצמאיים?

כולם על אותה תשתית.את התשתית הזו חובה לגדוע.

ויש לכך דרך משולבת,לחימה והתשה עד שיבקשו לחדול,אבל מצד שני הבטחה שיהיה עתיד, והרבה יותר טוב אם יחדלו....חובה שיראו שאכן ישנה כזו אפשרות ,זמינה ואמיתית! הארגונים הללו נבנים מסבל ובורות,וככל שיגברו הללו יתחזקו הארגונים הטרוריסטיים.אסור להמתין יותר מידי...הם פוגעים..חובה לפגוע קשה ומהר...לא לתת להם להשריש את משנתם המרושעת. מצד שני....וכאן המוקש...חובה לבנות גשר לעתיד טוב יותר ולא לפגוע באוכלוסיות שאינן מזוהות חמאס אבל אינן יכולות להתנגד...שהן הרוב.
מנהל הפורום
10,000+

עודד, שהן הרוב ופגעת.... בול

87% מתושבי הרצועה בחרו בחמאס, תקוותי, שבבחירות הבאות החמאס לא יגיע להשגים כאלה,בגלל המצוקה, אבל אצלהם לעולם לא נדע איך ואם בכלל יתקיימו אי פעם בחירות דמוקרטיות ומשטר כזה, אין חיה כזו בעולם הערבי

אין פתרון צבאי לקסאמים

יש פתרון

...לעשות כך שהם יגידו שאין פתרון להפצצת חיל אויר

יש פיתרון צבאי לקאסם אומרים זאת כל אנשי הביטחון וידיאו מצורף .

http://d01.fileflyer.com/d/fc70e659-6fa7-4dc2-a3ff-792c3c94c6be/0/%d7%99%d7%a9%20%d7%a4%d7%aa%d7%a8%d7%95%d7%9f%20%d7%9c%d7%a7%d7%90%d7%a1%d7%9d.wmv mms://sn9wm.castup.net/server12/67641633-61.wmv סרט1

בעבר דיברתם על שלום, עכשיו מסכימים לבלוע הפסקת אש?

מחרתיים תציעו לנו לברוח מכאן? מה קורה באמת? עד מתי? עד מתי אתם תמשיכו לרפות ידי עם ישראל בתחזיות שלכם? למה פסק טרור מיהודה ושומרון? ומי הפסיק אותו? חמס צמא דם? או אולי אנטישמי מבוהל שעומד בראש פת"ח? מי? אף אחד חוץ מצה"ל. אז אם צה"ל יכול בשכם ובג'נין, אז למה הוא לא יכול בעזה וברפיח? אני אגיד לכם יותר, אם יהיה צורך ומנהיגים עם השכל, צה"ל יוכל גם לפעול באירן ובפקיסטן. טענה על חיי אויב לא מקובלת עלי, העולם לא יעשה נגדינו כלום, כי מסחר איתנו משתלם מאוד לעולם, זאת הסיבה למה גם צרפת ובריטניה לא יעשו כלום נגד אירן, כי הן שקועות עד הצבר במסחר איתה, והם שקועים עד הצבר במסחר איתנו. נו מקסימום הם ידברו, אולי הכלכלה שלנו תפסיק לצמוח, או אפילו תהיה ירידה קלה, למה לא? אבל בעיני כל עוד תושבי שדרות לא בטוחים אסור שבטחונם של תושבי עזה יהיה יותר גדול מבטחונם של תושבי בגדד היום. אפילו אם לעולם אכפת מערבים, לי לא אכפת מן העולם, כי העולם עושה רק מה שמשתלם לו, ולכן אולי יצעק אבל יצטרך לבלוע גם את הצפרדע הזאת.

ראשית יש לכונן הפסקת אש ולהתחיל במו"מ רציני

על הסדר הקבע שמחירו נסיגה מהשטחים הכבושים וויתור מצידם על מימוש זכות השיבה.

הסיסמא הרגילה של התבוסתנים

אכן תבוסתנים בדם ובנפש. למה אין תגובה ? האם ישראל לא מחוייבת לחיי אזרחיה לפני חיי אויביה ? ישראל יכולה להגיב בצורה קשה גם ללא הרג המוני. אפשר להיכנס להשתלט על שטחים, להשתלט על גבולות. יש עוד ועוד אפשרויות שאני בכלל לא מודע להן. המגבלה היחידה היא פחד. בממשלה אחרת הייתי אולי אומר שיש סיבה שלא ידועה לי, או שיש איזושהי סיבה דיפלומטית באופק, משהו, אבל הממשלה הזו היא כולה פחד. לפני שבוע אמר דיכטר שהוא לא יצא נגד המלחמה בראשיתה בגלל שזה היה "צעד קשה ולא פופולארי". פחד !!! תבוסתנות !!! שמאלנות !!! ציפיטפוט משחקת אותה גיבורה... אבל היא מוכנה לויתור על נכסי ישראל האסטרטגיים אפילו ללא מלחמה ... פחד !!! תבוסתנות !!! שמאלנות !!! אני חושב שרוב תושבי המדינה היו מקבלים כל צעד שכל ממשלה הייתה עושה, אם המנהיג היה עומד מול העם ומדבר ומסביר. לכל היותר היה דיון סוער. אבל ממשלות השמאל מאז ימי רבין/אוסלו הן כולן פחד. רק ביבי עמד מול הערבושים מסריחושים באירועי הכותל. האם המנהרה נסגרה ? האם ישראל נסוגה או הציעה לסגת מאיזשהם שטחים אסטרטגיים ? רק ביבי יצילנו.

התבוסתנים הם אלה המפחדים מן השלום

וממחיר השלום. לכנות בכינויים מעליבים את טובי בנינו, כמו אהוד ברק ועמי איילון, שהוכיחו אומץ לב וקור רוח בהרבה קרבות מרים - זו חוצפה, נבזות וטיפשות.

רק אידיוט שחווה את זוועות המלחמה,רוצה שלום על חשבון מדינתנו ועל חשבון נפשותנו

כל אחד שהיה בצבא ונלחם יודע בדיוק מיהו הערבי כל אחד שעבד עם ערבים יודע מה הם חושבים יהיה שלום רק אחרי שנובס בקרב ונגורש מכאן מי שחושב אחרת,תמים,או שקרו, שני הסוגים לא צריך להתחשב בדעותיהם

איזו הצעה יש לך תבוסתניקו? כזאת שתהיה ריאלית ובביטחון גמור תביא לסטטוס של שלום?

אני לא טוען שצריך לשתוק.

לדעתי ניתן לפתור את כל הבעיה ביומים לכל היותר וזה הרעיון. א.לנתק להם את המים והחשמל והטלפון כי שהשלטון שלהם ידאג להם .ב.להפסיק להעסיק אותם בארץ אולתת להם לעבור לדגה דרך ישראל.ג.לעשות משוואה נפגע שלנו שווה 1000 שלהם. ד.בית שנפגע אצלנו אנו נמחוק ישוב שלם.כך זה יפתר. וכל אותם אומללים החושבים שאים ניתן להם יותר יהיה שקט זה טעות כי גם אם נלך כולנו לקוטב הם יגיעו אלינו בטענה שזה שייך להם. כל כוונתם זה השמדת העם היהודי.

ראשית יש לכונן הפסקת אש ולהתחיל במו"מ רציני

על הסדר הקבע שמחירו נסיגה מהשטחים הכבושים וויתור מצידם על מימוש זכות השיבה.

יושר, לא זה ולא זאת

עם מי, עם אלה שלא מכירים בקיומנו? ואי וויתור על זכות השיבה,כך אומרים מנהיגי המאס בגלוי ללא בושה ומורא, לכן הפתרון הסופי להסדר הוא החלפת שטחים ואוכלוסיות, אין לי צורך בתושבי ואדי עארה הלאומניים ו200 אלף תושבי מזרח ירושליים, יש לי צורך באריאל, מעלה אדומים ובקעת הירדן, ירצו? יקבלו, לא? לא צריך נחיה על חרבינו, עד שיצא להם עשן מהתחת, מה עוד ואת עזה החזרנו עד המטר האחרון והם הקימו שם מדינת טרור אירנית במקום לטפיח את עמם ופרנסתם.

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר