כשצפיתי בכתבה אתמול על הזקנה שכמעט נרצחה בשוד בחיפה ובמנוול הגוי כנראה הזה

עם האמא הזונה כנראה שביצע את הפשע הנתעב הזה התברר לי סופית שחייבים להנהיג כאן עונש מוות ולא רק על רצח !! החלאה הרוסי /אוקראיני האנטישמי הרוצח הזה ימ"ש וזכרו חייב לקבל עונש כמו אייכמן ! במקרים כאלה אני מתנדב להיות התליין .

בדיוק כאן זה מתחיל!

אני אפתח בזה שאני באמת לא יודעת מה יותר גרוע... פושעים... כאלו שמסוגלים לשפוך חומצה על פניו של אחר, לחשמל אותו, ולקנח בלגנוב את רכושו, או אנשים שאין ספק שדאגתם לקורבנות וכעסם על התוקפים,כנים ונכונים, אבל בכך הם גוזרים גזר דין מוות לאדם שאולי ונכנע למצוקה בו היה שרוי, אולי מצבו הנפשי רעוע ואני יכולה לשפוך פה עוד אלף סיבות אבל אתם יודעים מה?!? זה באמת לא משנה! הבנאדם פושע! אבל אין שום קשר ואני רוצה שתכניס אות זה טוב טוב לראש!! אין שום קשר בין המעשה שעשה למקום ממנו הוא הגיע! או לשפה אותה הוא מדבר! הייתם חושבים שעברנו מספיק בשביל לדעת דבר כזה טריוויאלי!

צודקת מאוד,האיש כתב כגרוע בגזענים...שעמינו לצערי נרצח בשל כאלה.

אין כל קשר בין השיוך הדתי/עדתי/לאומי שהנ"ל יחס לו לבין המעשה הנתעב כל כך.
מנהל הפורום
10,000+

כשיאשרו בעוד שתי קריאות את חוק ביתך הוא מבצרך

גם למשטרה תהיה הוראה לירות בכל גנב פורץ או אלים,כמובן בזמן שעושה הפשע

אולי אין שיוך בין היות השודד בן לעם שטבח בנו שנים , אבל יש שיוך בין היותך שמאלן

פתולוגי ושונא אותי הלאומן הציוני לעובדה שסטית בכוונה מעיקר הנושא שהעליתי שהוא נבלותם של שודדי זקנים ולא משנה לאיזה עם הם שייכים ! על תעוות ועל תנסה לסטות מהנושא !!

כשיאשרו בעוד שתי קריאות את חוק ביתך הוא מבצרך

גם למשטרה תהיה הוראה לירות בכל גנב פורץ או אלים,כמובן בזמן שעושה הפשע

זה מחויב המציאות ובארה"ב ועוד מדינות נהוג כל עשרות שנים !

בארה"ב אם שוטר נותן לך הוראה ואינך זז,מיד מכה בראש ושליפת נשק

השוטר הוא אלוהים השומר עלינו מפגעים ,ולא כמו אצלנו מושחתים לא יעילים

אני ראיתי במו עיני לפני כ 13 שנים כשהייתי בארה"ב מרדף אחרי שודדים אלימים

בלוס אנג'לס והמשטרה שם מצויידת בעשרות ניידות והליקופטרים ירתה בשודדים למוות לאחר שסרבו לעצור ! בלי וויכוחים ובלי בעיות . ככה לעיני עשרות אזרחים שראו את הפרשה . בארץ המצב גרוע בהרבה ואצלנו מענישים את הקורבנות. טרוף מערכות משפטי או חברתי בלתי נסבל. מי שלא חש על בשרו כמו שאני חוויתי לפני שנה מה זה שפורצים לביתך ושודדים לך כסף ורכוש שצברת במשך שנים לא מבין את גודל המכה והצער והיסורים . חי נפשי שאם הייתי נתקל בפורצים לביתי הייתי מנסה לחסלם !

צודקת מאוד,האיש כתב כגרוע בגזענים...שעמינו לצערי נרצח בשל כאלה.

אין כל קשר בין השיוך הדתי/עדתי/לאומי שהנ"ל יחס לו לבין המעשה הנתעב כל כך.

אולי אני גזען , אבל אתה מתחסד צבוע ! אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שרוב הפשעים

האלימים האלה של רציחות בין נערים , שוד זקנים , רצח נשים במשפחה ועוד מבוצעים ע"י מגזרים מסויימים : ערבים פלשתינים שהרצח והשוד טבועים בדמם , אתיופים (שהם יהודים כמו שאני כושי בושמני) , עולים רוסים (שרובם נראים כגויים, נושאי שמות גויים וכנראה נכנסו לארץ ברמיה . רק להזכירך למשל בחודש האחרון: רוצח הילדה בקצרין - אוקראיני גוי , רוצחי הנער בנתניה היום - רוסים עם שמות של גויים , שודדי הזקנה בחיפה ועוד ) וכמה מגזרים בחברה הישראלית בעיקר מרוקאים . אתה לא יכול להתעלם מהעובדה ש % 90 אחוז מהכלואים בבתי הסוהר שייכים למגזרים האלה . אז נכון שגם לאשכנזים יש את הנבלויות שלהם אבל בשוד אלים ורציחות בכ"ז די נדיר !

אולי אין שיוך בין היות השודד בן לעם שטבח בנו שנים , אבל יש שיוך בין היותך שמאלן

פתולוגי ושונא אותי הלאומן הציוני לעובדה שסטית בכוונה מעיקר הנושא שהעליתי שהוא נבלותם של שודדי זקנים ולא משנה לאיזה עם הם שייכים ! על תעוות ועל תנסה לסטות מהנושא !!

אינך לאומן ציוני.הנך לאומן וגזען חשוך!בושה לציונות.אין לי דיבור עמך.

מנהל הפורום
10,000+

כשצפיתי בכתבה אתמול על הזקנה שכמעט נרצחה בשוד בחיפה ובמנוול הגוי כנראה הזה

עם האמא הזונה כנראה שביצע את הפשע הנתעב הזה התברר לי סופית שחייבים להנהיג כאן עונש מוות ולא רק על רצח !! החלאה הרוסי /אוקראיני האנטישמי הרוצח הזה ימ"ש וזכרו חייב לקבל עונש כמו אייכמן ! במקרים כאלה אני מתנדב להיות התליין .

סורולולו, זו תרבות שהתפתחה אצל...

הקולוניזטורים בשטחים הכבושים, אצל הרופא שרצח מתפללים במערת המכפלה, "הנאנס" שרצח פועלים בצומת ראשל"צ והבן זונה-הלא אדם שרצח רומ"מ. אגב - הם לא באו מחבר העמים וכולם יהודים נימולים עובדי יהוה כשרים.

לפני 1967 לא פגעו בזקנים

רק דביל יכול לכתוב את מה שכתבת

תבדוק מה שתית לקידוש...

במקומות שאני גרתי לא גידרנו סביב הבתים ואת הדלת לא היה צריך לנעול. אתה משתמש במילים שאין לך מושג מה פירושן; Debilis - בלטינית חלש, מה הקשר לשנת 1967. אז כמו שכתבתי - שתית משקה שמשבש את שווי המשקל הנפשי שלך, אני מתחיל כבר לחשוב שאתה אחיה של הפסיכית הרוסיה שאוספת זרע של רוצחים בבתי הכלא - זה תורשתי אצלכם.

אתה צריך להודות לרבין על החומות והגדרות

סורולולו, זו תרבות שהתפתחה אצל...

הקולוניזטורים בשטחים הכבושים, אצל הרופא שרצח מתפללים במערת המכפלה, "הנאנס" שרצח פועלים בצומת ראשל"צ והבן זונה-הלא אדם שרצח רומ"מ. אגב - הם לא באו מחבר העמים וכולם יהודים נימולים עובדי יהוה כשרים.

הקישור שאתם השמאלנים הפתולוגים עושים לכל מעשה נבלה להתיישבות ביש"ע מגעיל ושקרי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר