שאלה מסקרנת בלי שום קשר אם הנשיא אשם או לא , אם שמו היה משה ברגמן והוא היה מהאליטות

אם שמו היה משה ברגמן והוא היה חביבה של התקשורת , הוא היה שייך לאליטות היה אשכנזי , לבן , תרבותי , הוא היה נמנה על מחנה השלום והיה חביבם של כל הסופרים והמשוררים והפסלים בת"א , נניח לרגע שהוא כמובן היה אנטי דתי היה תומך בנישואי הומואים ולסביות ולקינוח היו לו גם זוג עיגולדים על החוטם. נניח שאדם כזה שהוא נשיא המדינה ויקיר האומה לא היה עומד ביצרו והיה "מתעסק" אונס ,בועל, מקיים יחסים אסורים או איך שלא תקראו לזה והיתה מוגשת נגדו תלונה , אני רוצה שתהיו ישרים ותגידו לי שהפרשה לא היתה נסגרת במהירות ובצורה אחרת

זה מזכיר להבדיל אלפי הבדלות את שי דרומי שנתון במעצר על שהגן על עצמו ורכושו

אם זה היה בדואי שפורץ לחווה של שרון והיו יורים בו הפרשה היתה מתמסמסת ואף אחד לא היה עומד לדין אבל בגלל שזה אדם פשוט מהשורה שסובל התנכלויות כאלו יום יום פתאום כולם צדיקים ומעמידים אותו באשמת הריגה , עוד עלולים במדינת חלם הגלותית שלנו לפצות את המשפחה של הפורץ שנהרג

די , מספיק כבר עם השטויות האלה ..מדינה שהיועץ המשפט, מפכל המשטרה , רוב השרים

, רוב השוטרים , רב המטכ"ל ובכלל רוב האוכלוסיה ממוצא ספרדית ואוכלוסייתה הצעירה בכלל מעורבבת וכבר לא ניתן להבחין בין אשכנזי לספרדי עוד מתעסקת עם הזבל הזה של עדתיות ! די כבר !!

לא ענית על השאלה

שאלה מסקרנת בלי שום קשר אם הנשיא אשם או לא , אם שמו היה משה ברגמן והוא היה מהאליטות

אם שמו היה משה ברגמן והוא היה חביבה של התקשורת , הוא היה שייך לאליטות היה אשכנזי , לבן , תרבותי , הוא היה נמנה על מחנה השלום והיה חביבם של כל הסופרים והמשוררים והפסלים בת"א , נניח לרגע שהוא כמובן היה אנטי דתי היה תומך בנישואי הומואים ולסביות ולקינוח היו לו גם זוג עיגולדים על החוטם. נניח שאדם כזה שהוא נשיא המדינה ויקיר האומה לא היה עומד ביצרו והיה "מתעסק" אונס ,בועל, מקיים יחסים אסורים או איך שלא תקראו לזה והיתה מוגשת נגדו תלונה , אני רוצה שתהיו ישרים ותגידו לי שהפרשה לא היתה נסגרת במהירות ובצורה אחרת

בוא, נמצא גם לחיים רמון אמא מרוקאית, כדי שתהיה צודק.

שכחתה טמבלינו מסית,שהיועץ המש- פטי כעת מעותה עדה כמו הנשיא.אבל אם אתה כבר מסית, תומר את כל האמת. קצב יואשם לא רק בגלל שהוא פרסי, אלא בגלל שהוא אנס אשכנזיה. אצל גזענים כמוך הרי ברור שערוב העדות מזהם את הדם הנקי, וזאת האשמה עליה לא יסלחו לו.

לא ענית על השאלה משה ברגמן יואשם או יצא נקי? אתם גזענים שמתחמקים מתשובה ברורה

לא...

למשה ברגמן מותר לזיין את כל הנשים בישראל, מייד אחרי שיבחר לכהונת נשיא המדינה.

איזו שנינות...אתה בטח מה זה מרוצה מעצמך!

זה מזכיר להבדיל אלפי הבדלות את שי דרומי שנתון במעצר על שהגן על עצמו ורכושו

אם זה היה בדואי שפורץ לחווה של שרון והיו יורים בו הפרשה היתה מתמסמסת ואף אחד לא היה עומד לדין אבל בגלל שזה אדם פשוט מהשורה שסובל התנכלויות כאלו יום יום פתאום כולם צדיקים ומעמידים אותו באשמת הריגה , עוד עלולים במדינת חלם הגלותית שלנו לפצות את המשפחה של הפורץ שנהרג

שי דרומי ירה בפורץ בגבו

העמדתו לדין בעוון הריגה ולא בעוון רצח נראית ככניעה לדעת הקהל שזיכתה אותו בטרם משפט.

תלוי אם משה ברגמן שמאלני או לא שמאלני.

כיון שהנשיא לא כל כך מזוהה עם השמאל הקיצוני החליטו להתלבש עליו. אם קצב היה ממחנה העבודה יתכן היו מעבירים את הנושא לדפים האחרונים בעיתונים וברגעים אחרונים בחדשות.

איזו שנינות...אתה בטח מה זה מרוצה מעצמך!

בובולינה - לא, אני מאוכזב ממך...

כדי להביע את זה יותר טוב הנה סיפור; בעל לול תרנגולות בא בטענה אל המטילות שהביצים שהן מפיקות הן בגודל 3 ולכל היותר שתיים - למה לא אחת?. ועד המטילות השיב--מחיר ביצה 2 הוא 15 אג' ואילו מחירה של ביצה מס' 1 הוא 17 אג'---אז בשביל 2 אגורות אנו לא מוכנות לקרוע את התחת. כך זה גם אצלך, אבל בראש ולא בתחת - נסי להשקיע מעט יותר ותראי שזה משתלם בכ"ז.

נדמה לי שכל הפרשה קמה כלל וכלל לא על רקע עדתי, אלא יותר על רקע של הכסא.

פשוט מישהו, מן הסתם באמת אשכנזי (כי כל המתמודדים לנשיאות הם אשכנזים), החליט שהכסא החם של בית הנשיא צריך להיות שייך לו, וטוב אם זה יקרה, אבל מה הבעיה? הבעיה שהתפקיד כבר תפוס, אז מה צריך לעשות? להעיף את הנשיא המכהן, ותאמין לי אילו היה יושב שם איזה משה ברגמן זה לא היה משנה הרבה- נגדו מיד היתה צצה איזו פרשה עם ריח לא טוב בדיוק כמו נגד משה קצב. פשוט יש מישהו שרוצה לרשת את הכסא הטוב עם משכורת נאה וזה מספיק, ומישהו הזה זה אחד מן המתמודדים במערכת הבחירות לנשיאות, מי? לא יודע, זה יכול להיות כל אחד, שיש לו מספיק כסף כדי לשחד כמה אנשים וגב מפלגתי חזק. למה אני אומר את זה? כי יש כלל עתיק ימין גדול- אם אתה רוצה לדעת מי אחראי על מקרה כזה או אחר- תחפש מי הרויח ממנו, האחראי תמיד נמצא בין המרויחים. לכן מה שמשנה זה לא מה שם משפחה של הנשיא, אלא שזה לא שם המשפחה הנכון. וכל השד העדתי, הוא אמנם חי ובועט עדיין במחוזותינו, אבל כאן כנראה לא הוא זה שעשה את העבודה, אלא עצם העובדה שאחרי משה קצב לא עומדת שום מפלגה של ממש, לא קדימה ולא עבודה ואפילו לא ליכוד, ופשוט לנשיא המסכן לא נשארו הרבה אופציות חוץ מלנסות להעיר את השד ההוא, כדי שלפחות פשוטי העם לא יאמינו באשמתו, כי היום בכל כלי התקשורת מדברים עליו כך, כאילו כבר מוכח ובטוח שהוא אנס את כל הנשים, כאילו כבר נמצאו ראיות חד משמעיות, יכול להיות שגם דיבורים הללו הם עבודה טובה של מי שקיבל כסף טוב.

א' בפרשת קצב?

מי זו א'?

ממש לא וייצמן הלך על פחות מזה ולא היה מזרחי

שי דרומי ירה בפורץ בגבו

העמדתו לדין בעוון הריגה ולא בעוון רצח נראית ככניעה לדעת הקהל שזיכתה אותו בטרם משפט.

היה חשוך..והוא שכח לבקש בנעימות מפושע לוודא שהוא עם החזית...

מה עובר עליך? הנפגעים הם פושעים! והחואי הוא איש ישר שמגן על חוותו! לא היה להם מה לחפש שם ולהרוג את כלבי השמירה. ויש כלל...הקם להורגך השכם להורגו.אילו לא היה פוגע בהם מי יבטיח לך שלא היו יורים בו?? יש גבול שנעבר מזמן ע"י העבריינים ועל ידי אזלת היד של המשטרה. מי שמתכחש לכך...עוצם עיניים...שלא יתפלא שיום אחד יופיעו עבריינים בביתו ויתעללו בבת משפחה כפי שעשו לקשישה בחיפה ולעוד רבים וטובים ישרי דרך.
מנהל הפורום
10,000+
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר