תרבות ההסתרה והטיוח.

השופטת מסרבת לאפשר ליגאל עמיר לקבל את תצלומי הרנטגן שנעשו ברבין המנוח לאחר מותו. את מה היא מסתירה או על מי היא מגוננת? מה זה חשוב אם הוא רוצה להוכיח את חפותו כרוצחו של רבין? למה לאדריאן שוורץ שאנס ילדה קטנה מאפשרים לבצע בדיקות ד.נ.א יקרות מאוד כדי להוכיח את חפותו ? ולמה הטענה כי אין עניין לציבור? אם יש אדם אחד בישראל שחושב ומאמין ומרגיש שלא יגאל עמיר הוא הרוצח האמיתי אלא חלק ממכונה משומנת שתפקידו בה לוא דווקא היה להעביר את רבין מן העולם אז כן יש עניין לציבור. ויש אלפים או אפילו עשרות אלפים של ציבורים שיודעים שהסרחון מאחורי תעלומת רצח רבין גדול מנשוא אבל השופטת נבחרה לייצג את האינטרסים של אותה קבוצה אותו הגוף הסודי השקט כנראה ולא את האינטרס העליון של המשפט שתפקידו להוציא את הצדק לאור ובכל מחיר.

בחיאת אבויה...

למה אתה לא מספר לנו???????????????????

סליחה

מה יש ליגאל עמיר עם צילומי הרנטגן?לא שמעתי שהוא למד רפואה בכלא. הוא חצוף שאין דומה לו. על זה נאמר:הרצחת וגם ירשת?

הוא אישית אולי אינו מבין בצילומי רנטגן

אבל מומחים מטעם ההגנה יכולים לבחון את צילומי הרנטגן המדוברים לא כן? אדם ששפוט למאסר עולם בנסיבות מוזרות ועלומות ככל שיהיו אסור שתינתן בידו הזכות להגן על עצמו ולטעון לחפותו?

בחיאת אבויה...

למה?

ככה.

הוא אישית אולי אינו מבין בצילומי רנטגן

אבל מומחים מטעם ההגנה יכולים לבחון את צילומי הרנטגן המדוברים לא כן? אדם ששפוט למאסר עולם בנסיבות מוזרות ועלומות ככל שיהיו אסור שתינתן בידו הזכות להגן על עצמו ולטעון לחפותו?

ניסים, אינך זקוק לצילומי רנטגן

אתה כספר הפתוח וסכלותך נצפית למרחוק גם בעין בלתי מזויינת..

אני אכן לא זקוק לצילומי הרנטגן

אבל יגאל עמיר הצדיק זקוק להם כמו אויר לנשימה כדי להוכיח את חפותו.

הוא לא חף ואתה יודע זאת

אני לא חושב שהוא חף מפשע

אבל לא בטוח כלל שהוא רוצח ראש הממשלה המנוח רבין. הוא נשפט על רצח ונגזר עונשו על רצח וכל עוד היותו שפוט למאסר עולם זכותו כמו כל שפוט אחר להגן על עצמו ולהוכיח חפותו.

תרבות ההסתרה והטיוח.

השופטת מסרבת לאפשר ליגאל עמיר לקבל את תצלומי הרנטגן שנעשו ברבין המנוח לאחר מותו. את מה היא מסתירה או על מי היא מגוננת? מה זה חשוב אם הוא רוצה להוכיח את חפותו כרוצחו של רבין? למה לאדריאן שוורץ שאנס ילדה קטנה מאפשרים לבצע בדיקות ד.נ.א יקרות מאוד כדי להוכיח את חפותו ? ולמה הטענה כי אין עניין לציבור? אם יש אדם אחד בישראל שחושב ומאמין ומרגיש שלא יגאל עמיר הוא הרוצח האמיתי אלא חלק ממכונה משומנת שתפקידו בה לוא דווקא היה להעביר את רבין מן העולם אז כן יש עניין לציבור. ויש אלפים או אפילו עשרות אלפים של ציבורים שיודעים שהסרחון מאחורי תעלומת רצח רבין גדול מנשוא אבל השופטת נבחרה לייצג את האינטרסים של אותה קבוצה אותו הגוף הסודי השקט כנראה ולא את האינטרס העליון של המשפט שתפקידו להוציא את הצדק לאור ובכל מחיר.

תגיד ניסים..

אתה אותו ניסים קיויתי ששידר את מונדיאלי שנת אנטיוכוס

למה?

ככה.

דבר אחד ברור כשמש,מישהם מסתירים מאיתנו מידע!!!!!!!

בחיאת אבויה...

no-no rapi

אתמול התנפלת עלי ללא סיבה. במסגרת זאת פיזרת כל מיני שטויות. אני מציע לך כדלקמן בחר עו"ד בפתח תקוה , הפקד אצלו 3000 דולר ותן לו לנסח התערבות ביננו אתה טענת שאבא שלך מילא תפקיד בכיר יותר מאבא שלי, בצהל, במלחמת השחרור - נתערב על 1000 דולר אתה טענת שהבנים שלך הם מי יודע מה - נתערב שציוני הפסיכומטרי של שני הילדים הגדולים שלי עולים על אלה של שני הגדולים שלך - 10 דולר לנקודה לכל ילד אתה חושב שהילדים שלך מוצלחים (ושלי מכונאי רכב) נתערב על הבן שלך שהכנסותיו גדולות ביותר - 10 דולר לכל 1000 דולר הפרש על פי הדיווח למס הכנסה בשנת 2006 תודיע לי שם עורך הדין אצלו הפקדת את המסמכים ואת הכסף (לגבי מס הכנסה הדיווח עד ספטמבר 2006 כדי לא לאפשר מניפולציות יום טוב

ע. שרץ...,

באופן עקרוני אינך שווה יריקה, במישור המעשי כל תרומה לדמי חנוכה של נכדי מתקבלת בסבר פנים יפות. שלח לי דוא"ל, שם מלא וכתובת ואני מבטיח לשלוח לך ח"ן בנק להפקיד את הכסף.

חוכמולוג

המנגנון שהצעתי מאפשר לשנינו לשמור על אנונימיות. רק הבורר (וכאן יש לך יתרון - זה עורד דין מטעמך) ידע את זהות הצדדים. אני משער שאתה חושש, וזה טבעי. יבושם לך. אין לי צורך לספר לך אם אתה שווה יריקה או לא - אתה יודע בעצמך את התשובה

תרבות ההסתרה והטיוח.

תשובה לזה שחושב שהוא יודע הכל

אדריאן שוורץ קבל, בהחלטה של בית המשפט העליון (כב' השופט תיאודור אור) משפט חוזר. ההרשעה שלו בוטלה. בינתיים אדריאן שוורץ לא קבל את המוצגים (מה שקרוי זכות העיון במוצגים) אלא התביעה עורכת בדיקות לפי שיקול דעתה. במאמר מוסגר - אל תאמר ששורץ אנס - הוא בחזקת חשוד. אם וכאשר רוצח ראש הממשלה יקבל משפט חוזר (מה שביננו אין סיכוי שיקרה בייחוד מאחר שהוא הודה בפשע המיוחס לו) - אז, בבוא העת ועל פי החלטת בית המשפט יקבל זכות עיון (על פי סעיף 74 לפקודת החוק הפלילי) באשר לטענות שלך על המוני תומכים בתיאוריות קונסיפירציה למינהן - דומני שאין להן על מה להסתמך חגים ומועדים לשמחה (חוץ מNORAPI האידיוט)
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר