קראתם את "חרדים נגד הומואים-ירית הפתיחה"?!

אני פשוט לא מבינה את החרדים. אני לא שונאת את המגזר הזה אבל יש מקרים (וזה אחד מהם) שאני פשוט לא מסכימה איתם למה הם לא נותנים להם לארגן את "מצעד הגאווה"? ולמה לקרוא לזה "מצעד התועבה"? ומה שאני ה-כ-י לא מבינה- למה חברי הכנסת (לפי הכתבה) התיישבו שנה שעברה על הכביש והיו צריכים להקים אותם!!!!! אכן ארץ מיוחדת.... מצד אחד: "אתם יכולים להגיד מה שאתם רוצים, נקשיב לכם" מצד שני: "את זה אסור לכם להגיד! זה סוטה ולא חוקי!" והם עוד אומרים שאם יהיו שם חולי איידס יכול להיות שידבקו מהם... כאילו שאפשר להידבק באיידס מהאוויר אכן.... ארץ מיוחדת.....

נראה אותם עורכים את "מצעד הגאווה" בואתיקן.

מה את לא מבינה? אם ההומואים ירצו לערוך מצעד גאווה בוואתיקן, האם יתנו להם?אני מקוה שלפחות בוואתיקן את מבינה שזה לא שייך? אז בוואתיקן לא! ובירושלים כן? ואפילו למחות כבר אסור? עריכת מצעד כזה בירושלים זו לא בעיה של "חרדים" כפי שתעמולני חדשות וואלה מנסים להציג, אלא זו התגרות בוטה מיותרת שפוגעת ברגשות מליוני בני אדם בני כל הדתות, מכל העולם. מלבד ש-85% מתושבי ירושלים כולל חילונים הם נגד המצעד, אז איזו זכות יש להומואים לאנוס את המצעד שלהם על תושבי עיר שאינם רוצים לכך. ואם ההומואים דווקא רוצים להביע את עצמם, האם מישהו מפריע להם לערוך את המצעד שלהם בתל-אביב?

ג'קו יש לי חדשות בשבילך היה מצעד גאווה עולמי

ברומא. כך גם יהיה מצעד גאוה עולמי בירושלים!

ברומא, אך לא בוואתיקן ראשות נפרדת.

ומה בקשר לכך שהם מנסים לכפות מצעד על תושבי עיר, שרוב רובם של תושביה 85% מתנגדים לזה .

נראה אותם עורכים את "מצעד הגאווה" בואתיקן.

מה את לא מבינה? אם ההומואים ירצו לערוך מצעד גאווה בוואתיקן, האם יתנו להם?אני מקוה שלפחות בוואתיקן את מבינה שזה לא שייך? אז בוואתיקן לא! ובירושלים כן? ואפילו למחות כבר אסור? עריכת מצעד כזה בירושלים זו לא בעיה של "חרדים" כפי שתעמולני חדשות וואלה מנסים להציג, אלא זו התגרות בוטה מיותרת שפוגעת ברגשות מליוני בני אדם בני כל הדתות, מכל העולם. מלבד ש-85% מתושבי ירושלים כולל חילונים הם נגד המצעד, אז איזו זכות יש להומואים לאנוס את המצעד שלהם על תושבי עיר שאינם רוצים לכך. ואם ההומואים דווקא רוצים להביע את עצמם, האם מישהו מפריע להם לערוך את המצעד שלהם בתל-אביב?

ג'קו את לא מבינה!

לא אכפת לי אם "מצעד הגאווה" יהיה בירושלים או בתל-אביב! מה שמאוד משנה לי הוא שהחרדים מכנים אותו "מצעד התועבה" לדעתי צריכה להידלק פה נורה אדומה לשרי הממשלה לפני שיקרו עוד דברים יותר חבורים מהדקירה של האיש המסכן הזה שנה שעברה ע"י חרדי קיצוני מטורף....

ברומא, אך לא בוואתיקן ראשות נפרדת.

ומה בקשר לכך שהם מנסים לכפות מצעד על תושבי עיר, שרוב רובם של תושביה 85% מתנגדים לזה .

רומא בירת איטליה,ידושלים בירת ישראל זו ההשוואה

גם ברומא היו שניסו אבל הבינו שאי אפשר. רוב? מהיכן איזה סקר מי עשה מה אמינותו.בעבר אמרתי אים לסקר מעמד!לא הוא קובע זה היה בהקשר לבחירות. הגייז הם אזרחים שווים וזכותם לצעוד. מי שינסה למנוע.. יש בגץ וכבר בעבר בית משפט קבע זכאות המצעד בירושליים ואף הזרמת מימון מהעיריה ! ג'קו אתר זה לא נחשב לאתר שמותר לצטט צממנו כאתרה מתחרה גם על אמינותו לא צריך להכביר מילים לדעתי. מעניין ידיעה זו לא הופיעה בשום מקום
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר