חוץ מהפוליטיקה תראו מה קורה בארץ הזו

בס"ד שלום לך: אני שולח לך מייל זה...כדי לשתף אותך בתופעה מיוחדת שנקלעתי אליה במקרה כחילוני גמור הזדמן לי במקרה להיות עם חבר בביתו של רפאל אוירבאך בירושלים ראיתי את פועלו למען משפחות מרובות ילדים הזקוקים ממש למצרכי מזון נדהמתי מהדרך בה הוא פועל ,ללא פרסום,ללא כבוד,ללא בקשת תמורה. נרתמתי מייד לסיוע ,וכאן אני מבקש אותך להצטרף לסיוע החשוב הזה,,,להאמין בתוכנו האמיתי של מכתב זה ...ולשגר בדואר תרומה קטנה לכתובת הבאה: ת.ד. 259 גן יבנה...או בהפקדה לחשבון מיוחד בבנק הדואר שמספרו 2131629 אנא העבר מייל זה למכריך......וזכה בכך למצווה גדולה ,הומאנית,וחשובה זו אשמח להשיב על כל שאלה במייל הנוכחי שלי אסיים בברכה הנפוצה ....והחשובה ביותר ...." יברכך ה' וישמרך".. יצחק בן שבת

רואים! נוצרת כאן תרבות של "עוני מקצועי".

במקום שאנשים יצאו לעבוד ולהתפרנס בכבוד, הם יושבים בבתיהם וממתינים שאחרים יעבדו עבורם ויביאו להם את צרכיהם. התקשורת מתפרנסת ממציאות העניים האלו, חלקם הפכו לסלבריטאים. הפוליטיקאים עושים לעצמם הון פוליטי ויחצנות לנוכח התופעה. צריך להגיד את האמת!!! "עני" - הוא אחד שניהל את כלכלת משפחתו בצורה לא אחראית ומחפירה. בזמן שאחרים התאמצו, למדו ועבדו והתקדמו, אלו התעצלו ונהנו ממנעמי חיים. הפתרון לבעיית העוני הוא חינוך הדור הצעיר לאחריות אישית! הטמעת "תרבות העוני המקצועני" תחסל את המדינה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אקטואליה ופוליטיקה
בחר
בחר