יעלי בוקר טוב , יש סיבה שהורדת את ההודעה שלי ?

אני מצטערת אם הנושא פגע בך או במישהו אחר אולם חשבתי ששאלה מסוג זה תעיר את המתים שקיימים אצלך בפורום ואני לא רואה שאת עושה משהו בנושא תפקידה של מנהלת פורום הא אינו רק צפייה מהצד והורדת הודעות כאלה או אחרות אלה ליצור איזה עניין להעלות נושאים עד כה אני רואה שבמשך 3 ימים חוץ מאיזה חייכן ממך לאורחייך בפורום לא התקיים דיון מעניין בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה טופיו טופי

בוקר אור לך, טופי....

אכן, הודעתך נמחקה בשל תוכנה, שכן זה לא התאים לפורום כאן, אלא לפורום אחר בפורטל שלנו. לא תאמיני, אך אין לי עניין "להעיר את המתים" כפי שמצאת לנכון להתבטא, ואם אופן תפקודי כמנהלת הפורום אינו ניראה לך, את יכולה לפנות אלי אישית למייל כביקורת בונה, או לחילופין, להנהלת הקהילות בוואלה. בכל מיקרה, כל עוד אני בתפקיד מנהלת הפורום, אחליט מה להשאיר, ובעיקר על התנהלות הפורום והתכנים, וצר לי שאינך רואה זאת כך. למרות הכל, אשמח לראותך כמשתתפת פעילה בפורום, תוך כדי שמירה על כבוד הדדי, ובעיקר, הקפדה על התכנים, ומקווה שהבנת. שיהיה לך המשך יום מחוייך.

תודה על תגובתך ...

אני מודה לך על שמצאת לנכון לענות לשאלתי ולהסביר את עמדתך בנושא אולם ברצוני לידעך כי התקבלו תגובות חמות ואוהדות להודעתי יש לי כבוד רב למנהלי פורומים ולמשתתפים בפורומים, ולכן לא אעלה נושאים אלו שוב יום מחוייך גם לך

שלום ליעלי ולטופי - ועוד הערה בנושא מחיקת הודעות

יעלי שלום רב, אני מכבד את זכותך למחוק כל הודעה שלא נראית לך. אבל האם לא הגזמת לחומרה? אז מה כבר קרה אם מישהו/מישהי מתבטא בחופשיות אודות תחושותיו? . אנא אנא אנא, קצת פתיחות מחשבתית....אנחנו לא ילדים, ולא זכור לי שהיו כאן תכנים פורנוגרפיים ... אשמח לתגובתך במייל שלי amiron0wall.co.il

תודה על תגובתך ...

אני מודה לך על שמצאת לנכון לענות לשאלתי ולהסביר את עמדתך בנושא אולם ברצוני לידעך כי התקבלו תגובות חמות ואוהדות להודעתי יש לי כבוד רב למנהלי פורומים ולמשתתפים בפורומים, ולכן לא אעלה נושאים אלו שוב יום מחוייך גם לך

הודעות המנהלת ....... למצערת

אין לי כל מידע או מושג מה בדיוק כתבת ועל מה ,ואני יכולה רק להניח שלא קיללת/איימת/השתמשת בביטויים לא הולמים אבל שיטת הצנזורה החד צדדית מזכירה ימים ומשטרים אפלים במקומות בהם אין אינטרנט או שלמישהו לא ברור למה נועד הנ"ל אולי רצוי היה לפנות אל הנהלת וואלה בנסיון נואש משהו לשנות את ניהול הפורום ודרכי הניהול. יש מקום להפיח רוח חיים בפורום

יעלי בוקר טוב , יש סיבה שהורדת את ההודעה שלי ?

אני מצטערת אם הנושא פגע בך או במישהו אחר אולם חשבתי ששאלה מסוג זה תעיר את המתים שקיימים אצלך בפורום ואני לא רואה שאת עושה משהו בנושא תפקידה של מנהלת פורום הא אינו רק צפייה מהצד והורדת הודעות כאלה או אחרות אלה ליצור איזה עניין להעלות נושאים עד כה אני רואה שבמשך 3 ימים חוץ מאיזה חייכן ממך לאורחייך בפורום לא התקיים דיון מעניין בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה טופיו טופי

ל- tofio. גם אני הייתי בקטע כזה כאן.

לפני זמן מה רשמתי כאן טקסט אישי שלי שלעניות דעתה של מנהלת הפורום לא היה ראוי לפרסום בשל "תכנו". אין לי מושג מה רשמת בהודעה שלך אבל קבלי זאת ברוח טובה. כנראה שמנהלת הפורום מייצגת את משמרת הצניעות של הקהילה.

תודה חברה, חבל שחופש הביטוי הוא "בגדר נעלם"

שלום ליעלי ולטופי - ועוד הערה בנושא מחיקת הודעות

יעלי שלום רב, אני מכבד את זכותך למחוק כל הודעה שלא נראית לך. אבל האם לא הגזמת לחומרה? אז מה כבר קרה אם מישהו/מישהי מתבטא בחופשיות אודות תחושותיו? . אנא אנא אנא, קצת פתיחות מחשבתית....אנחנו לא ילדים, ולא זכור לי שהיו כאן תכנים פורנוגרפיים ... אשמח לתגובתך במייל שלי amiron0wall.co.il

בוקר טוב רון , תודה על התמיכה

הודעות המנהלת ....... למצערת

אין לי כל מידע או מושג מה בדיוק כתבת ועל מה ,ואני יכולה רק להניח שלא קיללת/איימת/השתמשת בביטויים לא הולמים אבל שיטת הצנזורה החד צדדית מזכירה ימים ומשטרים אפלים במקומות בהם אין אינטרנט או שלמישהו לא ברור למה נועד הנ"ל אולי רצוי היה לפנות אל הנהלת וואלה בנסיון נואש משהו לשנות את ניהול הפורום ודרכי הניהול. יש מקום להפיח רוח חיים בפורום

יש בזה משהו אולי צריכים לנהל שיחה אישית לפני כן עם יעל

בוקר טוב רון , תודה על התמיכה

לטופי - שיהיה לך יום נפלא, אנא הכנסי

שיהיה לך יום מקסים, למרות שקצת אפרורי בחוץ. אנא צרי איתי קשר למייל amiron0@walla.co.il

שלחתי הודעה במייל .. יום נפלא גם לך ותבוא למסיבה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר