מזל טוב היום יום הולדת לגוניור של יעל !

הרבה הרבה ברכות לאושר מחת מזל והצלחה לגוניור ליעל שלי הרבה הרבה נחת על ההשקעה שלך שלא תסולא בפז תהני בבריאות ובאושר! מהאוהבת אותך תמר

מצטרף לברכות...לג'וניור...של יעלי...

מזל טוב...והרבה אושר... לבן שלך יעלי.... שיהיה לו רק טוב...ושיתגשמו כל חלומותיו... המון אושר ובריאות וכייף... צ'

תודה, תמר....

מצטרף לברכות...לג'וניור...של יעלי...

מזל טוב...והרבה אושר... לבן שלך יעלי.... שיהיה לו רק טוב...ושיתגשמו כל חלומותיו... המון אושר ובריאות וכייף... צ'

תודה, צביקה...

תודה, תמר....

יום הולדת, סיבה למסיבה אז...

יעלי, מזל טוב לבנך עד מאה ועשרים.

תודה, צביקה...

הרבה מזל טוב לג'וניור

שלך יעלי. ואני בלי מחוות כי המחשב שלי עובד מאוד לאט. מי יתן.... כל שתבקשו לו יהי...

הרבה הרבה ברכות לאושר מחת מזל והצלחה לגוניור ליעל שלי הרבה הרבה נחת על ההשקעה שלך שלא תסולא בפז תהני בבריאות ובאושר! מהאוהבת אותך תמר

מזל טוב לג'וניור .... ואיחולים לאם ש .....

שג'וניור לא יהיה כמוני כי אני מאז שהייתי בגילו לא השתנתי הרבה מאחל לג'וניור ולך כל אושר שיש בעולם J

הרבה מזל טוב לג'וניור

שלך יעלי. ואני בלי מחוות כי המחשב שלי עובד מאוד לאט. מי יתן.... כל שתבקשו לו יהי...

תודה, אדמוניתוש...

מזל טוב לג'וניור .... ואיחולים לאם ש .....

שג'וניור לא יהיה כמוני כי אני מאז שהייתי בגילו לא השתנתי הרבה מאחל לג'וניור ולך כל אושר שיש בעולם J

תודה, ג'ק...

יום הולדת, סיבה למסיבה אז...

יעלי, מזל טוב לבנך עד מאה ועשרים.

תודה, סימפטי...

מזל טוב לנסיך של יעלי....

המון הצלחה ובריאות ואושר מזל טוב !!!!!!

יעלי, מזל טוב לג'וניור והרבה

בריאות, ולך יקירתי נחת מהילדים. רק טוב.

תודה, גבי...

מזל טוב לנסיך של יעלי....

המון הצלחה ובריאות ואושר מזל טוב !!!!!!

תודה, סוזוקי...

גם אני מצטרפת לברכות.

מזל טוב יעל ליום הולדתו של בנך. הרבה הנאה ואושר לשניכם.
ppt17B_[Recovered].ppt
קובץ
(123 KiB) עדיין לא הורד
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר