יום שלישי, היה צריך להיות פעמיים כי טוב, אבל לא....

. וזה התחיל בלילה של קריסת מחשבים, ועל הבוקר פיגוע בראש-העין, ולאחר מיכן בטרמפיאדה באריאל. צלצול מבוהל למנור, ולחברה בראש העין, לבדוק שהכ בסדר, ותודה לאל שכן. וטלפון מחברתי החיפאית, שהתאלמנה הבוקר, ולא אצליח להגיע להלוויה היום, מה גם שנולד לה נכד ראשון, והברית ביום חמישי, ובנה עומד להינשא ביום רביעי הבא. ואני עוד אמורה לקחת את אימי היום לביקורת בבית החולים, ולא מצליחה אסטרטגית להכניס את כסא הגלגלים לתא המטען, והזמנתי מונית, וזהו. איזה יום מבולבל לי. מקווה יהיה לכולנו המשך יום טוב. .

ועל זה נאמר...

העצב והשמחה משמשים בערבוביה הולכים יד ביד זה סתם יום כזה והוא יעבור יותר טוב אני בטוחה

מלחמה ואהבה - לרגל חג האהבה והמלחמה שלא תמה

גם מתאים לנו כזה לגילנו. מהשירים האהובים עלי ביותר של יהודה עמיחי שיר שני לשלום אהובתי לא היתה במלחמה. היא לומדת היסטוריה ואהבה מגופי, שהיה בשתיים שלוש. בלילות, כשגופי הופך קרבות לשלום, היא תמהה: תמיהתה היא אהבתה ולימודה, מלחמותיה ושלומה. חלומה. ואני עכשיו במחצית חיי, זה הזמן בו מתחילים לאסוף ידיעות ופרטים רבים ומפות מדוייקות של ארץ שלא נכבוש אותה ושל אויב ואוהב שלא נבוא עוד בגבוליו.

לוליטה, את אדירה...

השיר כל כך נגע לליבי, אם לא את, מה נישאר? נקווה לימים טובים יותר....

. וזה התחיל בלילה של קריסת מחשבים, ועל הבוקר פיגוע בראש-העין, ולאחר מיכן בטרמפיאדה באריאל. צלצול מבוהל למנור, ולחברה בראש העין, לבדוק שהכ בסדר, ותודה לאל שכן. וטלפון מחברתי החיפאית, שהתאלמנה הבוקר, ולא אצליח להגיע להלוויה היום, מה גם שנולד לה נכד ראשון, והברית ביום חמישי, ובנה עומד להינשא ביום רביעי הבא. ואני עוד אמורה לקחת את אימי היום לביקורת בבית החולים, ולא מצליחה אסטרטגית להכניס את כסא הגלגלים לתא המטען, והזמנתי מונית, וזהו. איזה יום מבולבל לי. מקווה יהיה לכולנו המשך יום טוב. .

פעמיים כי טוב..אולי במקרה שלנו לא...כי....

גם אני וגם זוגתי... נפגענו היום בעת מילוי תפקידנו במטבח.... היא הרימה סיר מלא מים..רותחים... הוא נשמט לה מהיד... ונשפכו המים על רגליה וגם על רגליי.... צרחנו מכאב.... אצנו חשנו לקופ"ח.... קיבלנו טיפול... לקחנו טיפות אופטלגין נגד הכאב.... שתי הרגליים אדומות עם סכנה לשלפוחיות.... גם אצלה וגם אצלי.... אז יאללה... פעמיים כי טוב אמרנו.... המשך...יום טוב

אוי ויי צביקה!!!!!

מקווה שהפציעה לא איומה. לכו לרופא. או שהלכתם כבר. יש משחות טובות היום שמרגיעות ומונעות נזק עתידי.

לוליטה, את אדירה...

השיר כל כך נגע לליבי, אם לא את, מה נישאר? נקווה לימים טובים יותר....

חן חן

גם אני וגם זוגתי... נפגענו היום בעת מילוי תפקידנו במטבח.... היא הרימה סיר מלא מים..רותחים... הוא נשמט לה מהיד... ונשפכו המים על רגליה וגם על רגליי.... צרחנו מכאב.... אצנו חשנו לקופ"ח.... קיבלנו טיפול... לקחנו טיפות אופטלגין נגד הכאב.... שתי הרגליים אדומות עם סכנה לשלפוחיות.... גם אצלה וגם אצלי.... אז יאללה... פעמיים כי טוב אמרנו.... המשך...יום טוב

אוייש עצוב לי לקרוא צביקה

מתארת לי כמה כואב למרות שיש משחות עם אלחוש רצוי להרים ת'רגליים למעלה בכל הזדמנות ולא למטרות זדוניות אלא שזרימת הדם לא תגביר את הכאב. החלמה מהירה לך ולזוגתך ידידי

אני שולח תמונה לניסיון

להנאתכם

איתך

יעלי היי כמה שאני מבין אותך כשמתחיל רע נמשך רע אני מחזיק לך אצבעות ומקווה אפילו בטוח לימים טובים יותר. מיקי

אני שולח תמונה לניסיון

להנאתכם

הצלם הביתה הצלם הביתה.....מטושטש ולא ברור בכללללללללל

אוי ויי צביקה!!!!!

מקווה שהפציעה לא איומה. לכו לרופא. או שהלכתם כבר. יש משחות טובות היום שמרגיעות ומונעות נזק עתידי.

תודה על ההשתתפות...באמת...אוהב אותכם...ובינתיים...

השימחה בעיצומה... שלפוחיות, טטנוס, (לזוגתי) אצלי קצת יותר טוב ברוך השם.... היינו בקופ"ח... קנינו מישחה....טובה מאד.... אם רגליים למעלה זה הפתרון.... מהיום אסתובב לי תמיד עם קומקום מים רותחים ביד ליד נשים ....חחחחחחח יאללה , נשיקות לכולם... צביקה

אני שולח תמונה לניסיון

להנאתכם

תמונה מקסימה

אפשר לקבל גם הסבר על התנועה של האורות ברקע?

אוי צביקה, זה נשמע מאוד כואב

מקווה שתרגישו טוב מהר מהר זה באמת לא נעים...

לב ארי.................אחולי החלמה מהירה

לך ולזוגתך...... ו.תזהרו ברותחים.......
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר