המלצה על ספא באזור המרכז

האם מישהו יכול להמליץ על ספא לפינוק זוגי לחג האהבה/יום נישואין ?

יש מקום נהדר

באזור פולג שבדרום נתניה. נקרא "ספא פולג". בבית פרטי שהוסב כולו לספא, יש סאונה וג'קוזי ואמבטיה זוגית וכמובן חדרי טיפולים זוגיים וכל המקום כולו טובל באסתטיקה ובשלווה. הייתי שם ביום פינוק זוגי. היה שווה כל רגע (וכל אגורה). מעבר לזה יש ספא טוב בהוד השרון שגם הוא יודע לפנק בזוג, אבל שכחתי את שמו. מניחה שב-144 יוכלו לתת לך פרטים תחת הכותרת ספא... בהוד השרון. בהרצליה פיתוח יש מקום אחלה שנקרא "ג'ניס רוז' וגם שם יודעים לפנק היטב. בהצלחה.. תהנו.. תבלו.. ותאהבו.

הספא הכי טוב נמצא ממש.........

קרוב אליך....הוא בביתך...קשטי את הבית....שימי נרות ...קטורת עם רחות סקסיים.. כבי את כל האורות...מוזיקת רקע חובה....בקבוק יין עם מזטים מתאימים.. מבט אוהב בעיניים.... ותראי שזה יהיה הכי מוצלח... והכי זול.....ואולי תקבלי הצעת נישואין נוספת..... שיהיה לכם כיף... מנו...אהה שכחתי... אמבטיה מלאה קצף גולש...ושני נרות קטנים בצד......

מה עושים שאין אמבטיה בבית?

העפתי את האמבטיה כבר לפני כמה שנים נמאס היה לי לנקות אותה מהזפת של הילדים בניתי ארונות הדבקתי מראות ועכשיו כשאני רוצה קצת להתפנק אני נוסעת לאיזה מקום כייפי ואני לא צריכה לנקות אחרי. אוייש באמת שזה רעיון טוב חושבת על איזה שהוא מקום בצפון צריכה לבדוק מחירים כי חופשה בארץ עולה כיפליים מנסיעה לחו"ל.. צ'או

לאלי.... יקירתי.....אם...

אין אמבטיה בבית....אפשר גם במקלחון... ואם אין מקלחון.... מכייפים עם הממטרות בגינה.....איך אני...?????

מנו על הדשא עם ממטרות?

ושכל השכנים יציצו לי לא בא בחשבון. ובכלל עכשו כל כך חם ובכלל לא מתחשק לי להזיע מ..............אמבטיה חמה מסתפקת במקלחת קצרה ופושרת עד לעונג הבא בשוויץ וסתם בסתיו

למה קצרה לאלי....???

יש לנו עכשיו מלאאן מים...הכנרת מלאה...עמדי במקלחת ללא יסורי מצפון.. ותני למים לענג אותך....אם יגמרו פתאום בגלל אי תשלום הארנונה....אשלח לך מיכלית מים.... יודעת כמו שהיו לנו בצבא.... זוכרת...???

לא זוכרת כי

שירתתי בקושי 3 חדשים וזהו בטירונות הייתי רוב הזמן בבית היתה לי שעורה בעין ופרוטקציה עם ז-ן בדרגה גבוהה, אז..תודה לך על נדיבות ליבך, לרגע חשבתי שאולי תזמין אותי לג'קוזי בבית שלך. כמובן באישור אישתך המתוקה אבל...זאת רק פנטזיה ומי אני בכלל

U U איזה חום

התחלתי להזיע ממכם

אני הולכת

להתקלח עכשיו, והחלוק שלי אכן מקטיפה בצבע ורוד...

סינדרלה אומרת ביי

לא זוכרת כי

שירתתי בקושי 3 חדשים וזהו בטירונות הייתי רוב הזמן בבית היתה לי שעורה בעין ופרוטקציה עם ז-ן בדרגה גבוהה, אז..תודה לך על נדיבות ליבך, לרגע חשבתי שאולי תזמין אותי לג'קוזי בבית שלך. כמובן באישור אישתך המתוקה אבל...זאת רק פנטזיה ומי אני בכלל

מרים את הכפפה.......יאללה....

כמה כפפות אני מרים לאחרונה....מיד ממלא לך את הגקוזי....העיקר שתבואי...חחחחחחחחח......אין לי בכלל.....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר