בוקר טוב - של השני בשבוע- עורו- "העבודה היא חיינו"

בוקר של שני בשבוע....

. עוד קפה של בוקר, לעולם לא מזיק. קצת עתוני בוקר, החום ההורס, ועוד מסיפורי מעלליו של עופר של שרי, שניראה שהתלבשו עליו חזק, והאמת שבמציאות הוא איש נחמד וחביב מאוד, ובימים אלו, נזכרות כל מיני, בכל מיני ארועים מן העבר, והאמת, שאם לא היה מדובר בדמות מוכרת, הן לא היו "נזכרות", משום מה. וקצת עצוב, על נער בצפון ששילם בחייו, ועוד נהגים שמשתוללים על הכביש, ואחרים שמשלמים בחייהם. תגידו, החום הכבד, זה שעושה להם לנהגים את זה...אפשר קצת יותר בנחת, למרות ולמרות...??? .

מצטרפת לברכת יום טוב ורגוע

לכל חברי בפורום אני פשוט לא סובלת מריבות זה מפריע לי למוזה לשלווה ועושה אוירה מאד לא טובה. תאמינו לי שיש דברים חשובים יותר מ"הוא אמר או היא אמרה" וכו..וכו.. רוצה לחזור להודעות השובבות ברוח טובה לצחוקים ולכייף שהיה. אז אנא קצת מאמץ עבורי המון תודה וחיבוק לאלי שהתפלקה באמצע העבודה

לאלי יקירה, את מתפרצת לדלת פתוחה... יום נהדר לך..

בדרכך כלל כשיש דלת פתוחה

איני צריכה להתפרץ מקבלים אותי תמיד יפה וכשמתחילות מהומות אני ננעלת בתוך עצמי לוקטת כמה טיפות גשם בכפי מקמרת את הגוף וכלום לא ישנה את העובדה שאני לא סובלת רוח פרצים ומהומה. ויום נפלא גם לך ולכל חברי

כנ"ל....ובתקווה שימצאו כבר את דנה בנט....הלוואי ובחיים ובבריאות...

תקינה...

בוקר טוב - של השני בשבוע- עורו- "העבודה היא חיינו"

בוקר טוב לכלום...

העבודה גם לא בורחת לנו ביגי...ורק עוד כמה ימי חופש וחוזרים לעבודה ...אז תן קצת לנשום...טוב יש לי עוד הרבה מה לעשות ..היום אני הולכת לקנות סלון ...אז יום טוב לכם...

בוקר טוב ויום נפלא לכולם

יום של רוגע ואהבה. (מי עובד בימים כאלו?) יום שיהיו בו רק בשורות טובות. הנה לכם פתגם שנשלח אלי היוםםם ישר מן המכבש, וכל כך מתאים לכאן ... תודה לך ידידי השולח :-)

בין רוגז לכעס....

כעס הינו רגש שאדם מביא לזולתו....במתנה על אדם..לדחות מתנה זו ללא היסוס... שהרי נאמר... שונא מתנות....יחיה...(או משהו כזה בדומה) אל תקבלו מתנות של כעס...או כל מתנות שהן.... ואז...האדם ישאר עם מתנתו בידו...וזו כבר בעיה שלו..... ללאלי מילה קטנה... מצב רוחך...תלוי אך ורק בך... ולא בהלך רוח כזה או אחר או אוירה כזו או אחרת שישנה בפורום...או בכלל... תחליטי לעצמך....שבשלווה שלך..אף אחד לא יכול לגעת... נשיקות וחיבוקים... צביקה

בעברית זה יותר מוצלח , ובהקשר לנשים...

מה הבעייה?? הרי ברור שנשים זה סכנה ולגברים נשאר רק הכעס... בעניין האורכים.... שומרת על זכות השתיקה...

אשה בונה....אשה הורסת....

ולא צריך משחקי מילים או להחליף אותיות לוליטה...מאוד פשוט.... בוקר מאוחר ונהדר לכולם.....מנו .

בוקר טוב לכלום...

העבודה גם לא בורחת לנו ביגי...ורק עוד כמה ימי חופש וחוזרים לעבודה ...אז תן קצת לנשום...טוב יש לי עוד הרבה מה לעשות ..היום אני הולכת לקנות סלון ...אז יום טוב לכם...

אבישגוש, רואים שאתם עייפה

למה בוקר טוב "לכלום"? משהו יהיה היום בטוח וגם יהיה טוב. כן אז נגמר החופש, כל הדברים הטובים מתחילים וגם מסתיימים. איזה סלון את קונה? אני גם מתכוונת לעשות זאת אבל עוד לא היה לי כוח לצאת בחום הזה ולחפש.

בעברית זה יותר מוצלח , ובהקשר לנשים...

מה הבעייה?? הרי ברור שנשים זה סכנה ולגברים נשאר רק הכעס... בעניין האורכים.... שומרת על זכות השתיקה...

ברור שאישה זה סכנה ולגברים נשאר רק הכעס ...

של האישה. מי שלא ידע כעס של אישה, לא ידע כעס מהו

מצטרפת לברכת יום טוב ורגוע

לכל חברי בפורום אני פשוט לא סובלת מריבות זה מפריע לי למוזה לשלווה ועושה אוירה מאד לא טובה. תאמינו לי שיש דברים חשובים יותר מ"הוא אמר או היא אמרה" וכו..וכו.. רוצה לחזור להודעות השובבות ברוח טובה לצחוקים ולכייף שהיה. אז אנא קצת מאמץ עבורי המון תודה וחיבוק לאלי שהתפלקה באמצע העבודה

לאלי לאלי, כדברי מנו, מרימה את הכפפה

גם אני שונאת את כל המריבות והתככים. נמאס לי מזה ורוצה שנהיה חברים בכיף כמו מקודם. לדעתי זה בהחלט אפשרי. לא תאמיני מה קרה לי כשקראתי את הודעתך בפעם הראשונה. במקום מוזה קראתי מזוזה. ולא הבנתי. אז לקלקל לך את המוזה בטח לא, כי אז תתחילי לעשות לנו פסלים כמי פיקאסו עין ברגל ושד בגב וכאלה. אוי ויי.

כנ"ל....ובתקווה שימצאו כבר את דנה בנט....הלוואי ובחיים ובבריאות...

תקינה...

הלוואי, אבל אני כבר חוששת לילדה הזאת

מקווה שלא ישנה המקרה של רוזי רוזנס מבת ים. זוכרים? נערה צעירה ויפה שנעלמה כאילו בלעה אותה האדמה לפני כ-15 שנה ועד היום לא יודעים מה קרה לה. המקרה ההוא תמיד סיקרן אותי ולמען הוריה שהיה היתה ביתם היחידה, אני מקווה שפעם, לפני שהם לא יהיו יותר, משהו יוודע על גורלה.

אשה בונה....אשה הורסת....

ולא צריך משחקי מילים או להחליף אותיות לוליטה...מאוד פשוט.... בוקר מאוחר ונהדר לכולם.....מנו .

מנו, הפרצוף העצבן זה מהכאב שיניים או

שאתה כועס עלי? חשבתי שדוקא הפעם קלעתי לטעמך. וכן אני מסכימה שאישה בונה ואישה הורסת. לצערנו הכוח הזה קיים אצל נשים ורק צריך להתשדל אף פעם לא להשתמש בו. ובכלל, אף פעם לא להשתמש נגד חבריך בכל דבר שהוא שיש בידיך והוא מהווה יתרון עליהם.

לאלי לאלי, כדברי מנו, מרימה את הכפפה

גם אני שונאת את כל המריבות והתככים. נמאס לי מזה ורוצה שנהיה חברים בכיף כמו מקודם. לדעתי זה בהחלט אפשרי. לא תאמיני מה קרה לי כשקראתי את הודעתך בפעם הראשונה. במקום מוזה קראתי מזוזה. ולא הבנתי. אז לקלקל לך את המוזה בטח לא, כי אז תתחילי לעשות לנו פסלים כמי פיקאסו עין ברגל ושד בגב וכאלה. אוי ויי.

לוליטה כדאי ש....

נרכיב מהר את המשקפיים...אני פתאום קראתי מדוזה וכבר לא הבנתי שום דבר על מה אתם מדברות..... אלה מהר ....איפה המשקפיים שלי?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר