בוקר טוב - של השני בשבוע- עורו- "העבודה היא חיינו"

בוקר טוב ויום מוצלח

קפה שחור, ביגל חם וחמאה לכל המעונין.

בוקר אור לכולם

לא אוהבת את יום שני. יום ארוך אצלי. המון עבודה. אז זהו, לשנס מותניים, לקרוא כמה הודעות עם סוף הסגריה ו- ר ב ו ט ה.

בוקר טוב ויום נפלא לכולם

יום של רוגע ואהבה. (מי עובד בימים כאלו?) יום שיהיו בו רק בשורות טובות. הנה לכם פתגם שנשלח אלי היוםםם ישר מן המכבש, וכל כך מתאים לכאן ... תודה לך ידידי השולח :-)

יופי של פתגם אישה 10

גם אותו לא שמעתי אף פעם אבל תמיד שמחה ללמוד. מה שמענין בפתגם הזה הוא (מנו יאהב את זה)הוא האותיות שיש להחליף בין שתי המילים. כלומר, האות "ז" שנחשבת לאות זכרית (בגרפולוגיה) והאות "ע" שנחשבת לאות נקבית ומסמלת פוריות נשית במובן של כושר התעברות. שימו לב כל אחד איך אתם כותבים את האותיות האלו. זה משמעותי. זה גם משתנה במהלך החיים כמובן. וניתן לסכם: שרוגז מאפיין גברים ורגע מאפיין נשים. ואני בכלל לא מסכימה עם זה.

זה ממש מעניין מה שכתבת....

תוכלי לפרט קצת יותר, במגבלות המדייה כמובן. וגם אני חושבת כמוך, שליחס רוגע לנשים ורוגז לגברים זה לא צודק ולא נכון.

בוקר טוב ויום נפלא לכולם

יום של רוגע ואהבה. (מי עובד בימים כאלו?) יום שיהיו בו רק בשורות טובות. הנה לכם פתגם שנשלח אלי היוםםם ישר מן המכבש, וכל כך מתאים לכאן ... תודה לך ידידי השולח :-)

המקביל באנלית הוא:

ANGER is one letter short of DANGER נו לוליטה, נראה עכשיו איך את הופכת את זה לנושא גבדים-נשים, שומח עליך! בוקר טוב (ורגוע) ישראל J

זה ממש מעניין מה שכתבת....

תוכלי לפרט קצת יותר, במגבלות המדייה כמובן. וגם אני חושבת כמוך, שליחס רוגע לנשים ורוגז לגברים זה לא צודק ולא נכון.

אוי אישה, לא יודעת הרבה יותר

כל זה לקוח מספר גרפולוגיה ישן. בצעירותי התענינתי בנושא ואני עדיין זוכרת כמה דברים. לא יודעת איפוא הספר.

המקביל באנלית הוא:

ANGER is one letter short of DANGER נו לוליטה, נראה עכשיו איך את הופכת את זה לנושא גבדים-נשים, שומח עליך! בוקר טוב (ורגוע) ישראל J

ג'ק, לא אוהבת אנלית

בעברית זה יותר מוצלח , ובהקשר לנשים...

מה הבעייה?? הרי ברור שנשים זה סכנה ולגברים נשאר רק הכעס... בעניין האורכים.... שומרת על זכות השתיקה...

ג'ק, לא אוהבת אנלית

אז בישילמה שלחנו אותך לבצפר ללמוד אנגלית :)))))

טוב, אני כבר אמצא משהו בישילך

בעברית זה יותר מוצלח , ובהקשר לנשים...

מה הבעייה?? הרי ברור שנשים זה סכנה ולגברים נשאר רק הכעס... בעניין האורכים.... שומרת על זכות השתיקה...

וואלה בזה אני מסכים איתך..

ג'ק, לא אוהבת אנלית

אנלי לוליטה, בטח לא..

אנחנו לא בתורכיה.. סתםם, צוחק אנלית= אנגלית קבלי חיבוק ענק ונשיקה.

וואלה בזה אני מסכים איתך..

בוקר טוב, חמים ולח לך, רעם

אז בישילמה שלחנו אותך לבצפר ללמוד אנגלית :)))))

טוב, אני כבר אמצא משהו בישילך

שלחתם אותי? מכות נתתם לי

בשביל ללכת לבצפר. אנגלית זה לא מהבצפר אצלי, במקרה. רק לכתוב ולקרוא. בשביל זה גם קבלתי מכות. חשבתי שמספיק לדבר. למה לכתוב? אבל לענין הגרפולוגיה, היא שונה באנגלית ואני ממש לא מבינה בזה הרבה. פעם קראתי ספר בעברית על זה ומשהו זכרתי אבל לא הרבה. אחר כך זה הפסיק לענין אותי.
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר