חחחחחחחחחח והשרות שלא נדע..........

באמת סדו מזו

שלום לכל החברים

קדימה לאולמפיאדה

דביחה

מעשה שאירע בבית הכנסת במהלך תפילת החג. לפתע נפתחה הדלת ובפתח עמד השטן. בקרב הנוכחים פרצה פאניקה, והם נמלטו על נפשם מפחד הפגישה איתו. רק יהודי זקן אחד נשאר יושב לו על מקומו. ניגש אליו השטן ושאלו: "מה קרה לך, אינך פוחד ממני?". "בכלל לא" השיב היהודי בנחת. "ואיך זה שאתה מחוסן מהפחד מפני?" תמה השטן. "ארבעים ושמונה שנות נשואין לאחותך", השיב הקשיש בשלווה.

הידעתם ש...........{מעניין לקרוא}..

להמצאות אין גבול....{גם להשמצות..}.על מנת להשביע את הסקרנות שלנו הלקוחות.. ולהוסיף עוד טריק נוסף...נפתחו מסעדות המעניקות שרותים מיוחדים.... אנגליה.. מסעדת סושי טובה {שימי לב לאלי}...החליפה את השולחנות המסורתיים בשולחנות אנושיים ...הווה אומר האוכל מוגש ומונח על גופם של נערות יפיפיות השכבות על גבם ומחייכות לסועדים..לנגוע בשולחן האנושי אסור...לדבר מותר...מעניין רק איפה הם מניחים את רוטב הסוייה..והסוואסבי...רוצים לדעת..??? לכו לשם... ניו יורק... מסעדה החוגגת את חויות המין הסאדו מזוכיסטי..{אלוהים..} כבר בכניסה מושפל הלקוח עד עפר..המתנה לאוכל לוקחת דקות ארוכות עד שעות.. מי שמעיז לרטון חוטף מכות על ישבנו..מובל למלכה המארחת ושם לעיני כולם עובר מסע יסורים..רוצים להרגיש.. לכו לשם... אמסטרדם.. קטע האוכל לא חשוב פה..כל המסעדה עם מזרונים גדולים וכריות מפוזרות בכל מקום. המלצריות מסתובבות בין הלקוחות שעוזרים להם לעשות טיפולי צפורניים .. איפור.. החלקת שיער פן.. והלאה לפנטזיות..רוצים להרגיש...לכו לשם.. גרמניה... האוכל מוגש בעלטה מוחלטת..הפילוסופיה מאחרי הרעיון אומרת שהעין לא אוכלת ולכן אם מוותרים על הראיה בזמן הארוחה ניתן לחוש בעוצמות גדולות חושים אחרים.. גיפופים ומעשי אהבה....חופשי...רוצים להרגיש....לכו לשם.... יאלהה...המפגש הבא...איפה...מי שמעוניין שישרשר פה....בתאבון... מנו .

שים לב מנו...

מסעדת הסושי החדשה שנפתחה ברחוב הברזל KAI היא חבל"ז צלחות הסושי מכל הסוגים עוברות כמו בסרט נע מולך ועיני לטשו מבט על הבעלים החתיך השרמנטי עם העינים הכחולות ולא שמתי לב כמה צלחות שאני טוחנת ואת הקינוח הוא הגיש לי אישית במו ידיו....כפרה עליו..אז מי בא?

שלום לכל החברים

קדימה לאולמפיאדה

שלום משה....מה שלומך.................אולמפידה

שכזאת............

דביחה

מעשה שאירע בבית הכנסת במהלך תפילת החג. לפתע נפתחה הדלת ובפתח עמד השטן. בקרב הנוכחים פרצה פאניקה, והם נמלטו על נפשם מפחד הפגישה איתו. רק יהודי זקן אחד נשאר יושב לו על מקומו. ניגש אליו השטן ושאלו: "מה קרה לך, אינך פוחד ממני?". "בכלל לא" השיב היהודי בנחת. "ואיך זה שאתה מחוסן מהפחד מפני?" תמה השטן. "ארבעים ושמונה שנות נשואין לאחותך", השיב הקשיש בשלווה.

טוב............חחחחחחחח

שים לב מנו...

מסעדת הסושי החדשה שנפתחה ברחוב הברזל KAI היא חבל"ז צלחות הסושי מכל הסוגים עוברות כמו בסרט נע מולך ועיני לטשו מבט על הבעלים החתיך השרמנטי עם העינים הכחולות ולא שמתי לב כמה צלחות שאני טוחנת ואת הקינוח הוא הגיש לי אישית במו ידיו....כפרה עליו..אז מי בא?

סושי.................יאחחחחחחח מגעיל אותי.........

סליחה מנו....

איפה נמצאת המסעדה עם גבר בתוך שולחן שוכב על על הגב? אישה לא מתאימה לי...יש לה יותר מידי עליות וירידות ואין מקום להניח ביגלה.....

וגבר עפ גב שעיר...עדיף?

סושי.................יאחחחחחחח מגעיל אותי.........

מקסי..לא אומרים על אוכל איכס...ועוד משהו

אולי אכלת במקום כלשהו סושי לא טעים, זה לא קריטריון לקביעת עובדה. חוצמזה מה איכפת לי שאת לא אוהבת....אני מתה על זה

שים לב מנו...

ואני חשבתי לתומי.....

שחשבת עלי....אויי לאלי לאלי.... מה יהיה איתך...????

וגבר עפ גב שעיר...עדיף?

הלו הלו בן ארי....

אל תגנוב לי את ההצגה...אני בתנופה מתמדת.....

דביחה

אחלה דביחה משה....

סתםםםםםםםם.... איש... מה שלומך...חייב לנו סיפורים מארהב.. זוכר ??? הבטחות צריך לקיים.....

הלו הלו בן ארי....

אל תגנוב לי את ההצגה...אני בתנופה מתמדת.....

בן ארי?.....

איזו הצגה גנבתי לך...? את לאלי? וואו.....

מה לאלי מה....

כל הזמן לאלי...אוףףףףף

יסלחו לי כולם אבל ההצגה היחידה שאני רואה פה היא....

איך הוואלה בקושי מתרומם, כבר הזין של סבא שלי בקבר עולה מהר יותר. מה עושים? יעלי..............תעשי משהו בנדון פליזזזזזזזזזזז

רגע שאבין?...אצל יעלי הוא יתרומם יותר מהר???

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר