חבריי היקרים נראה לי שכולם מאוהבים....ולכם מוקדש השיר אלוהיי של אייל גולן

לשכוח או לא.......זאת השאלה

Forget about the day when it's been cloudy, but don't forget your hours in the sun. Forget about the times you've been defeated, but don't forget the victories you've won. Forget about mistakes that you can't change now, but don't forget the lessons that you've learned. Forget about misfortunes you encounter, but don't forget the times your luck has turned. Forget about the days when you've been lonely, but don't forget the friendly smiles you've seen. Forget about the plans that didn't work out right, but don't forget to always have a dream. Forget about lost day’s today we can’t be together But don’t forget that you have a friend not far away But I would like to say to you : We have a dream , a dream if we want we can mack It happened , to be love and to give to all we love the best in life . Today we have bed days but tomorrow we will have a better days . We cry , we laugh , we have pain , but don’t forget I have you and you have me .

הידעתם ש...........{מעניין לקרוא}..

להמצאות אין גבול....{גם להשמצות..}.על מנת להשביע את הסקרנות שלנו הלקוחות.. ולהוסיף עוד טריק נוסף...נפתחו מסעדות המעניקות שרותים מיוחדים.... אנגליה.. מסעדת סושי טובה {שימי לב לאלי}...החליפה את השולחנות המסורתיים בשולחנות אנושיים ...הווה אומר האוכל מוגש ומונח על גופם של נערות יפיפיות השכבות על גבם ומחייכות לסועדים..לנגוע בשולחן האנושי אסור...לדבר מותר...מעניין רק איפה הם מניחים את רוטב הסוייה..והסוואסבי...רוצים לדעת..??? לכו לשם... ניו יורק... מסעדה החוגגת את חויות המין הסאדו מזוכיסטי..{אלוהים..} כבר בכניסה מושפל הלקוח עד עפר..המתנה לאוכל לוקחת דקות ארוכות עד שעות.. מי שמעיז לרטון חוטף מכות על ישבנו..מובל למלכה המארחת ושם לעיני כולם עובר מסע יסורים..רוצים להרגיש.. לכו לשם... אמסטרדם.. קטע האוכל לא חשוב פה..כל המסעדה עם מזרונים גדולים וכריות מפוזרות בכל מקום. המלצריות מסתובבות בין הלקוחות שעוזרים להם לעשות טיפולי צפורניים .. איפור.. החלקת שיער פן.. והלאה לפנטזיות..רוצים להרגיש...לכו לשם.. גרמניה... האוכל מוגש בעלטה מוחלטת..הפילוסופיה מאחרי הרעיון אומרת שהעין לא אוכלת ולכן אם מוותרים על הראיה בזמן הארוחה ניתן לחוש בעוצמות גדולות חושים אחרים.. גיפופים ומעשי אהבה....חופשי...רוצים להרגיש....לכו לשם.... יאלהה...המפגש הבא...איפה...מי שמעוניין שישרשר פה....בתאבון... מנו .

המסעדות האלה מיועדות.......................

לאנשים משועממים שלא מוצאים את עצמם ומה לעשות עם החיים שלהם

הייתי במסעדת........

סאדו-מאזו !!!! כאן בארץ. כמעט כל מסעדה שניה היא כזו :)))) כי עד שמקבלים שירות....

מקסי..... אל תהיי רצינית כל כך..... ומנור....

החיים מענינים...ואנו סקרנים....מתאים לנו לחוש כל חוויה חדשה.... אחרת יהיה משעמם.... לא..??? הלאה הרצינות..... ומנור.... הברקה יפה אבל לא מדוייקת... כי כידוע... יש ויש... לא..???

הייתי במסעדת........

סאדו-מאזו !!!! כאן בארץ. כמעט כל מסעדה שניה היא כזו :)))) כי עד שמקבלים שירות....

חחחחחחחחחח והשרות שלא נדע..........

באמת סדו מזו

מקסי..... אל תהיי רצינית כל כך..... ומנור....

החיים מענינים...ואנו סקרנים....מתאים לנו לחוש כל חוויה חדשה.... אחרת יהיה משעמם.... לא..??? הלאה הרצינות..... ומנור.... הברקה יפה אבל לא מדוייקת... כי כידוע... יש ויש... לא..???

מנו......לי בכלל לא משעמם..................

אין לי זמן לכלכ הדברים המעניינים שאני רוצה לעשות וזה לא כולל סדו מזו זה כולל מזון ללא סדו.....((-;*))

הידעתם ש...........{מעניין לקרוא}..

להמצאות אין גבול....{גם להשמצות..}.על מנת להשביע את הסקרנות שלנו הלקוחות.. ולהוסיף עוד טריק נוסף...נפתחו מסעדות המעניקות שרותים מיוחדים.... אנגליה.. מסעדת סושי טובה {שימי לב לאלי}...החליפה את השולחנות המסורתיים בשולחנות אנושיים ...הווה אומר האוכל מוגש ומונח על גופם של נערות יפיפיות השכבות על גבם ומחייכות לסועדים..לנגוע בשולחן האנושי אסור...לדבר מותר...מעניין רק איפה הם מניחים את רוטב הסוייה..והסוואסבי...רוצים לדעת..??? לכו לשם... ניו יורק... מסעדה החוגגת את חויות המין הסאדו מזוכיסטי..{אלוהים..} כבר בכניסה מושפל הלקוח עד עפר..המתנה לאוכל לוקחת דקות ארוכות עד שעות.. מי שמעיז לרטון חוטף מכות על ישבנו..מובל למלכה המארחת ושם לעיני כולם עובר מסע יסורים..רוצים להרגיש.. לכו לשם... אמסטרדם.. קטע האוכל לא חשוב פה..כל המסעדה עם מזרונים גדולים וכריות מפוזרות בכל מקום. המלצריות מסתובבות בין הלקוחות שעוזרים להם לעשות טיפולי צפורניים .. איפור.. החלקת שיער פן.. והלאה לפנטזיות..רוצים להרגיש...לכו לשם.. גרמניה... האוכל מוגש בעלטה מוחלטת..הפילוסופיה מאחרי הרעיון אומרת שהעין לא אוכלת ולכן אם מוותרים על הראיה בזמן הארוחה ניתן לחוש בעוצמות גדולות חושים אחרים.. גיפופים ומעשי אהבה....חופשי...רוצים להרגיש....לכו לשם.... יאלהה...המפגש הבא...איפה...מי שמעוניין שישרשר פה....בתאבון... מנו .

סליחה מנו....

איפה נמצאת המסעדה עם גבר בתוך שולחן שוכב על על הגב? אישה לא מתאימה לי...יש לה יותר מידי עליות וירידות ואין מקום להניח ביגלה.....

לאמגלה סוזוקי.....

חפשי ואולי תמצאי אותי הגבר כשולחן אנושי...אגב...את הטיפים להשאיר אצל אחראי המשמרת....

סוזוקי........גלגלת אותי..............

לאמגלה סוזוקי.....

חפשי ואולי תמצאי אותי הגבר כשולחן אנושי...אגב...את הטיפים להשאיר אצל אחראי המשמרת....

אוף...איזה באסה...

איתך...לא מגלה את הדברים המעניינים את הבנות

סוזוקי........גלגלת אותי..............

מקסי אני...

מבינה שתפסת את העניין!!!

אוף...איזה באסה...

איתך...לא מגלה את הדברים המעניינים את הבנות

טוב בשבילך......

לב תל אביב...על הגג....אני מתחיל לעבוד ב 21.... ולמענך...אשכב גם על הגב.. רק את הביגלה...לא תקבלי בחזרה.....כי... נו ... הדמיון עובד..?? נראה אותך..

אבדוק....

ביומן ...מתי יום הפנוי שלי
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר