ירידה במשקל ע"י תזונה נכונה ובריאות

לכל המעוניינים, הפחתה במשקל ושמירה לכל החיים, עלייה במשקל, שמירה, ובריאות, ניתן גם לעזרה במחלות כגון: אסטמה, צרבות, תת פעילות בבלוטת התריס, חולי סכרת, לחץ דם גבוה או נמוך, ועוד ועוד ועוד. כמו כן גם מוצרי קוסמטיקה מהמתקדמים בעולם, גם לגברים וגם לנשים, לעור חלק יותר, בריא יותר ונעים יותר! http://get.to/chens-nature או: chens@inter.net.il לבריאות :)

לאחר כל הארוחות

אתם יכולים לבדוק מה אכלתם. ע"י לחיצה על כל צלחת וצלחת. מקווה שהפעם זה יעבור.

אוקיי עכשיו זה יעבוד, אחלה פלש

כדאי להיכנס ולבדוק מה אכלתם במשך החג וסוף השבוע. ליחצו עם העכבר על כל צלחת וצלחת.

משגע ממש יפה אני מצדיעה לך

תבדוק דואר

לאחר כל הארוחות

היי חברה' אני פה

רק לרגע, קראתי, ראיתי נהנתי. אני רוצה לספר לכם משהו, לפני זמן קצר קיבלתי שיחת טלפון מחבר ילדות מביה"ס היסודי...זה פשוט מדהים לשוחח עם מישהו אחרי כל כך הרבה שנים. אתם לא רוצים לדעת כמה שנים עברו??? ובכן סיימנו יסודי בשנת 72 מחזור י"א בי"ס ברנר, גבעתיים. 30 שנה !!! אלוהים איך שהזמן רץ. כשמתבגרים "קצת" פתאם הנוסטלגיה זה משהו נפלא.

תבדוק דואר

עניתי

היי חברה' אני פה

רק לרגע, קראתי, ראיתי נהנתי. אני רוצה לספר לכם משהו, לפני זמן קצר קיבלתי שיחת טלפון מחבר ילדות מביה"ס היסודי...זה פשוט מדהים לשוחח עם מישהו אחרי כל כך הרבה שנים. אתם לא רוצים לדעת כמה שנים עברו??? ובכן סיימנו יסודי בשנת 72 מחזור י"א בי"ס ברנר, גבעתיים. 30 שנה !!! אלוהים איך שהזמן רץ. כשמתבגרים "קצת" פתאם הנוסטלגיה זה משהו נפלא.

שבוע טוב גבי

אנחנו עשינו מפגש חברתי אחרי 30 שנה ואיך הצליחו לאסוף ולמצוא את כולם אני לא יודע אך זה היה מרגש ואני מבין אותך היטב. מה שמעניין שמאז אותם ילדים שהיו חברים (תמיד יש קבוצות) חידשו את הקשר וממשיכים בפגישות חודשיות וזה ממש נהדר. שיהיה לך אחלה שבוע.

כן,

גם אצלנו לפני כשנתיים עשו מפגש של בערך 25 שנה לסיום התיכון. זה פשוט היה מדהים. היה כיף בלתי רגיל. אני בקשר טוב רק עם חברה אחת שלמדה איתי בכיתה גם ביסודי וגם בתיכון, ולראות את כולם אחרי 25 שנה, היתי בהלם. ממה שיכולנו לסכם זה שאנחנו השכבה של מעמד הביניים הישראלי. היו שם רופאה וע"ד ועו"ס ומנכלים מהנדסים ועוד. כל אחד מצליח בתחומו. ודבר נוסף ששמתי לב זה שאנשים לא משתנים. מי שהיה הבדרן של הכתה הצחיק אותנו כל הערב, גם אחרי 25 שנה. המופנם נשאר מופנם. וכו'. ואכן לאחרונה חידשנו כמה נשים שוב את הקשר ואנחנו נפגשות פה ושם לקפה. וזה כיף. גם עם החבר הזה סיכמנו שנערוך מפגשון קטן עם עוד איזה שלושה חברה' שהיינו חברים טובים פעם.

לאחר כל הארוחות

לאוהבי בעלי חיים

תמונות של סוגי כלבים

פשש, משהו

אפילו המפחידים נראים כאן מתוקים.

אז פנצרית כמו שלי יש

לא מצאתי שם.

פשש, משהו

אפילו המפחידים נראים כאן מתוקים.

אפשר סתם להרים טלפון לשאול מה נשמע.....

האמת שאני מת על חיות. יש לי גן חיות שלם בבית. ולך אבישג אני אשתדל למצוא פינצ'רית

כן,

גם אצלנו לפני כשנתיים עשו מפגש של בערך 25 שנה לסיום התיכון. זה פשוט היה מדהים. היה כיף בלתי רגיל. אני בקשר טוב רק עם חברה אחת שלמדה איתי בכיתה גם ביסודי וגם בתיכון, ולראות את כולם אחרי 25 שנה, היתי בהלם. ממה שיכולנו לסכם זה שאנחנו השכבה של מעמד הביניים הישראלי. היו שם רופאה וע"ד ועו"ס ומנכלים מהנדסים ועוד. כל אחד מצליח בתחומו. ודבר נוסף ששמתי לב זה שאנשים לא משתנים. מי שהיה הבדרן של הכתה הצחיק אותנו כל הערב, גם אחרי 25 שנה. המופנם נשאר מופנם. וכו'. ואכן לאחרונה חידשנו כמה נשים שוב את הקשר ואנחנו נפגשות פה ושם לקפה. וזה כיף. גם עם החבר הזה סיכמנו שנערוך מפגשון קטן עם עוד איזה שלושה חברה' שהיינו חברים טובים פעם.

נסטלגיה אז גם לי יש

בשנת 73 עד 82 הייתי בקיבוץ גת כן לידכם הדרומיים שפה.וערכנו לפני 5 שנים פגיה עם המשפחות בקיבוץ.ביקרנו גם את המשפחות המאמצות שלנו שם היה מאוד מרגש .וכוכבי הכיתה נשארו כמו שהם .רק שכולם שמנו הגברים במיוחד.הנשים כול אחת פגז.לעזוב את הקיבוץ ולחזור לעיר אצל רובם הייתה תפנית חיובית.חלקם בארצות הניכר וגם הם הגיעו.כך שקשרים חודשו ויש באתר החבר'ה הרבה רגעים מרגשים.תכנסו .
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר