בוקר טוב לכולם

בוקר טוב לכולם

אתמול היה יום כל כך יפה והיום , מה זה צריך להיות? ירד גשם והכל אפרורי קצת מדכא. טוב נחזור מתחת לשמיכה עם קצת טלויזיה. ביי.

תא וסביבה -חם ויבש.שבת שלום

הלכתי לאיבוד בין הפורומים והחברים. שמחה שמצאתי אתכם.גם מרחוק -זה געגוע.........

בוקר טוב גבי

מה גשם? לפתוח חלון? עדיף שלא

תא וסביבה -חם ויבש.שבת שלום

בוקר טוב ושבת שלום לכולכם

גבי - איזה גשם. פה אין כלום. השמש זרחה רוב הבוקר ועכשיו טיפה אפרורי אבל לא יותר מזה. הדממה בחוץ עדיין נמשכת כבכל שבת או בעצם, כבכל יום. רק החתולים בחצר שלי הפריעו אותה קצת.

בוקר טוב לוליטה ומשה

עכשיו קמתי מתחת לפוך שלי, ואכן יצאתי החוצה ומסתבר שאפרורי אבל למרבה הפלא חם. אני שונאת חורף וקור במיוחד.

בוק ר אור ללוליטה משה גבי וכל המאחרים לקום שבת כייפית!

גבי אמנם אווירת האפרוריות משרה הרגשה לא נעימה .אבך בואי נחשוב על התוצאה שאחרי שירדו גשמים מקורות המים שלנו יגדלו ואז יהיה לכולנו טוב מכך. וזו רק תקופה ויעבור ותזרח העלינו השמו ונהנה מחומה ומאורה.

הלכתי לאיבוד בין הפורומים והחברים. שמחה שמצאתי אתכם.גם מרחוק -זה געגוע.........

אהלן כמה טוב לראותך ביננו!

בוק ר אור ללוליטה משה גבי וכל המאחרים לקום שבת כייפית!

גבי אמנם אווירת האפרוריות משרה הרגשה לא נעימה .אבך בואי נחשוב על התוצאה שאחרי שירדו גשמים מקורות המים שלנו יגדלו ואז יהיה לכולנו טוב מכך. וזו רק תקופה ויעבור ותזרח העלינו השמו ונהנה מחומה ומאורה.

תמר ניחמת אותי עכשיו כי גם אני שונאת חורף

בדרך כלל אופטימית, אבל רבע כוס מים לא תציל את הכנרת

זהו כבר התאוששתי, השכמה מוקדמת בגלל הכלבה. חזרה למיטה בשביל הכיף ועשיו יאללה לעבודה. הכלבה שלי כל עוד היא חביבה ונעימה היא "שלנו" כלומר של החברה' שלי אבל כשהיא עושה משהו טפשי כמו למשל משהו שזה בא לה מהטבע-לנבוח אז מבקשים ממני להכניס את המטומטמת שלי. תגידו זה פיר.... חוצמזה אם יש לכם טיפים לחינוכה מחדש, אשמח לשמוע כי היא יחסית חדשה אצלנו והליברליות שלי לא תורמת חינוך. מאידך גם באלימות אינני נוהגת להשתמש.

אהלן כמה טוב לראותך ביננו!

שבת שלום.......תמר....מה שלום....

...הבן? כבר בבית? מה שלומך?

בדרך כלל אופטימית, אבל רבע כוס מים לא תציל את הכנרת

זהו כבר התאוששתי, השכמה מוקדמת בגלל הכלבה. חזרה למיטה בשביל הכיף ועשיו יאללה לעבודה. הכלבה שלי כל עוד היא חביבה ונעימה היא "שלנו" כלומר של החברה' שלי אבל כשהיא עושה משהו טפשי כמו למשל משהו שזה בא לה מהטבע-לנבוח אז מבקשים ממני להכניס את המטומטמת שלי. תגידו זה פיר.... חוצמזה אם יש לכם טיפים לחינוכה מחדש, אשמח לשמוע כי היא יחסית חדשה אצלנו והליברליות שלי לא תורמת חינוך. מאידך גם באלימות אינני נוהגת להשתמש.

גבי בואי נקווה השנה תהיה שנה גשומה במלוא מובן המילה.

אני מעדיפה שהגשם יהיה....

...בלילה...כאשר אני מתחת לשמחות וישנה

שבת שלום.......תמר....מה שלום....

...הבן? כבר בבית? מה שלומך?

היי סוזוקי תודה!

הבן בבית הוא סובל מכאבים עם טיפול אנטיביוטי וקומפרסים .מחר בבוקר הוא מוזמן ךביקורת למרפאה ונראה מה יהיה? נקווה שלא יהיה יותר גרוע רק יותר טוב. אני מאחלת לך הצלחה בכל אשר תפני!

אני מקווה שהוא...

....ירגיש טוב. זה עדיין הברך?שהתנפחה משבוע שעבר? ותודה על האיחולים
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר