הסודות הכמוסים ביותר שלנו

הסודות הכמוסים ביותר שלנו מהלך חיינו מושפע מסודות כמוסים שאנו סוחבים איתנו מהעבר, חוויות שעברנו או דברים שראינו נגררים איתנו ונשמרים בסוד, משפיעים עלינו לרעה כאשר האנרגיה השלילית שבהם מושרשת בנו .לאורך כל החיים ומשפיע על איכות חיינו הסודות הכמוסים שלנו שלא נספר אותם לעולם ונשתדל לדחוק אותם לתת ההכרה ככל יכולתנו יעלו ויצוצו מתת ההכרה בסיטואציות מסוימות או בחלומות שאין לנו עליהם שליטה הדברים שמבישים אותנו בפני עצמנו או חוויות קשות שעברנו גורמים לנו לרגשי אשמה והפגיעה .שלהם במהלך חיינו או באמון שאנו נותנים באחרים פוגעת ללא שום ספק הופעת תזכורות של סודות כמוסים תטען אותנו באנרגיה שלילית כל פעם מחדש ותפגום באיכות חיינו .כל זמן שאנו שומרים אותם בתת ההכרה :לפעמים אנו מחפשים פתרונות לבעיות שונות בעולם במיסטיקה לסודות הכמוסים שלנו. לדוגמא קמע או לחש לבעיות מיניות בין בני זוג כאשר אחד מהם שומר סוד של אונס או הטרדה או אלימות או צפייה במגע מיני של הורים, ייסורי מצפון בגלל בגידה במישהו או מעילה באמון והלשנה .או כל דבר דומה שגורם לו להדחיק את זה בגלל בושה או האשמה עצמית אחת הפתרונות לשחרר אותנו מאנרגיה שלילית זו היא להיות מודעים לבעיה לכתוב את הסיפור לשחרר אותו מתוכנו ולשחרר את עצמנו מן התלות באנרגיה שלילית שמלווה אותנו במהלך חיינו עכשיו יש באפשרותכם לשלוח את הסוד הכמוס ביותר שלכם בעילום שם ובסודיות לדף הסודות הכמוסים ביותר שלנו, הסיפור יפורסם בעילום שם ובסודיות מלאה, דבר שיאפשר לכם להשתחרר .ממועקה ומאנרגיה שלילית שמחבל במהלך החיים התקינים עכשיו יש לכם אפשרות וכתוב את הסוד שלכם,או לראות מה כתבו אחרים. www.ghost.up.co.il

קצת פרסומת חינם....

לשתף מישהו אחר בסוד ששמרת שנים בבטן, נשמע די הגיוני. למי אין איזה סוד קטן? אבל לרוץ להעלות זאת על הכתב רק על מנת להעשיר את הפורום שלך? לשם מה? אחד היתרונות הגדולים של ה "עולם הוירטואלי" בכך, שמתאפרשת הכרות עם אנשים להם אתה יכול, רוצה ומסוגל לספר גם את הדברים ששנים שמרת בבטן. עם אדם כזה אתה מנהל שיחה, מקבל תגובה...דן בנושא. שומע עמדה אחרת... התייחסות. תן סיבה טובה יותר לכתוב אצלך.

סודות

אין כמו הסודות החבויים בסתר, כי לעיתים בעת שנתעטף בבדידות, נרד אליהם דומם, וביד רועדת נאמץ לליבנו אחד מהם. ואז מתוכנו יפכה חום מתלטף, ובעמקי נפשנו ניצוק שרעפים שהם שלנו בלבד, שלנו בלבד. יש מהם שהם לוהטים מאהבה, ויש מהם שהם רוויים בדמעות, ויש מהם שהם נושאים חרפה בתוכם, אך הם שלנו בלבד, שלנו בלבד. נראה לי שאפילו לאבנים בשדה, יש רזים השמורים בתוכן פנימה, והם שמורים שם לנצח, שמורים ואינם מחלחלים אל הסובב אותם. הבה ונעקוד את הסודות אי שם בסתר, בחדרי חדרים, וביום פקודות ניקח אותם איתנו אל ארצות החידלון.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר