בכל אתר המכבד את עצמו...

מארגנים טיולים בחג הסוכות הבא עלינו לטובה, מדוע מנהלת ניכבדה זו איננה מארגנת איזה טיול? אולי איזה גיבושון ל.. חברי הפורום הניכבדים? אם הייתי מנהל הייתי עושה זאת בשימחה, אבל אני לא.. לא רק מחפש קישורים... אנא תגובתכם

תרשום אותי ראשונה.......אני יושבת מאחורי הנהג.......לראות את כל הנוף...

תביאו איזה כיבוד........ גם אני אביא את עצמי...... :-)))))

המנהלת יושבת ליד הנהג

כי היא המארגנת! להיות מנהלת זה לא תואר. זה תפקיד!!!!!!!!! בואי נא, אל תהיי כזו קמצנית.........

בכל אתר המכבד את עצמו...

מארגנים טיולים בחג הסוכות הבא עלינו לטובה, מדוע מנהלת ניכבדה זו איננה מארגנת איזה טיול? אולי איזה גיבושון ל.. חברי הפורום הניכבדים? אם הייתי מנהל הייתי עושה זאת בשימחה, אבל אני לא.. לא רק מחפש קישורים... אנא תגובתכם

שמואל........רעיון מצויין.......

. מפגשון או מפגש יכולים המשתתפים ליזום ולארגן בעצמם ביוזמתכם ועל-פי רצונכם. כמובן, שעליך לבדוק את הענותם של המשתתפים להצעתך. את רשימת המשתתפים תוכל לאתר בפורום וכן את כתובות המייל שלהם. בהצלחה!!! .

המנהלת יושבת ליד הנהג

כי היא המארגנת! להיות מנהלת זה לא תואר. זה תפקיד!!!!!!!!! בואי נא, אל תהיי כזו קמצנית.........

המנהלת.....

המנהלת המארגנת תמיד מנווטת לכן מקומה על ברכי הנהג. כשמתעייפת - פורשת.. מפנה את מקומה..לחברתה.. וככה ניסע לנו בכייף וחיבה פירגון ואהבה... הבנת שמואל??????

המנהלת....

יושבת על הברכיים של הנהג. מגיע גם לה להנות לא ?

דוקטור!!! זוז הצידה

מה זה נוסעים פה לטיול? מה זה שומרים מקומות? ומי שמאחרת לא מגיע לו נתך של ברכיים???? לאלי תחלק מספרים. נכון שתהיה הוגנת???? ושהנהג יהיה בהתאם לבחירת המשתתפות. יעבור קודם מבדקי התאמה. מי מתנדבקת לכך? יאללללה טיול נעים. ומזל שיש לנו גם דוקטור אחד כמאבטח ושומר בתולים :))))))))

נותנים לחתול לשמור על העכבר...

לא עכברה גנב, חורא גנב...

ממי ממי תרגעי....

לאלי לא מחלקת מספרים לאלי מבצעת את התרגילים.. נותנת הנחות לחברים ושולחת לעזעזל את הקנאים... יאלללללה אורזת אז מי בא??

המנהלת....

יושבת על הברכיים של הנהג. מגיע גם לה להנות לא ?

פאק........התבלבל לך...

המנהלת.....

המנהלת המארגנת תמיד מנווטת לכן מקומה על ברכי הנהג. כשמתעייפת - פורשת.. מפנה את מקומה..לחברתה.. וככה ניסע לנו בכייף וחיבה פירגון ואהבה... הבנת שמואל??????

ולפתע ....

הנהג סוטה מהאוטוסטרדה - ובוחר בדרכים משובשות ! איזה סוטה ! תן לי לנהוג, יה-מנייאק.

די די נהג מטורלל

יורדת מהאוטובוס...עוצרת טרמפ... תאילנדי חמוד במיכנסיים קצרות מגיח מהצד עם אופנים כחולות ומחייך עם עינים צרות..

יש לו....

תעודת בדיקת דם שלילית מעודכנת....?

דוקטור!!! זוז הצידה

מה זה נוסעים פה לטיול? מה זה שומרים מקומות? ומי שמאחרת לא מגיע לו נתך של ברכיים???? לאלי תחלק מספרים. נכון שתהיה הוגנת???? ושהנהג יהיה בהתאם לבחירת המשתתפות. יעבור קודם מבדקי התאמה. מי מתנדבקת לכך? יאללללה טיול נעים. ומזל שיש לנו גם דוקטור אחד כמאבטח ושומר בתולים :))))))))

דוקטור, שכחתי לשאול.

שכחתי לשאול דוקטור: מה אתה מרפא? ואיך? איפה צריך להיות הכאב? בברך, בגב, או אולי בלב?

יש לו....

תעודת בדיקת דם שלילית מעודכנת....?

רק שכחתי.....

לציין שהתאילנדי החייכן הוא עם עבר של אגרופן מרים משקולות וקל כנוצה. רק כשביקש רשות..להרים אותי על האופן..חחחח העפתי אותו במהירות בלי לשכח לגנוב לו את השפן. איזה שטויות........יעלי תמחקי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: yosi agam
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר