אגב אף אחד לא ענה לי למה הם נוסעים היכן שיורים.!?

ואני גדלתי על שיריה של יפה ירקוני.....

. עגלה עם סוסה... זוכרת, מכירה? .

אגב אף אחד לא ענה לי למה הם נוסעים היכן שיורים.!?

הם נוסעים....

נתיבה, אולי הם הוציאו את כל הכסף על האוטו ולא נשאר להם לקנות מפה.

קודם כל אני שמייחה שמישהו מתייחס לשאלה[למה הם נוסעים איפה יורים וכו'.] בית כל:מי שבכוונה התיישב

לא בגבולות כומו פעם בציונות הישנה אלא בכוונה כדי שלא תקום מדינה פלסתינית-לומד עכשיו או: וכאן יש שתי אפשרויות אחת שזו היתה טעות איסטרטגית והשניה שצריך לתקן אותה.מה שברור ככה המצב בטטה. ולמה זה לא שאני יודע איך רק שאיש אינו יודע-חוזר: איש- א-י-נ-ו יודע מה עושים עם נתונים כאלה בשטח חוץמלהיות ברווזים. הבעיה היא שהפתעות כבר היו לנו...במצב שאז ב-73 קראו לו הכי טוב שיש. אז לכבוד יום הכיפורים תפסיקו בבקשה עם האורליות כי מתקרב הצום..! והתחילו ב-וקשה[זה מגלי המנהלת אקס] לחשוב על פתרונות אפשריים.![נבדק ע"י נתיב]

החמאה ממוש, החמאה...

לחמאה במחבט יש טעם של וריח של גרב איראנית, ולגבי מה שכתבתי למעלה (מבוקשים) עוד שעה תוכלי לבוא אלי ולהסתתר מאחורי מה שנשאר מהלובסטר, אני הולך לעשות ארוחת ערב, חוזר תוך......תלוי איזה יין וכמה....

לובסטר נהיה כשר אחרי ששמים אותו במים חמים.. כמו שגברת נהיית כשרה אחרי מיקווה

...או שההולכים ל YONGE & STEELSE שם ליד FREINDLY GREEC יש מסעדה שבה הלובסטרים שופרא דשופרא. בוחרים אחד 1.75 פאונד או 2 פאונד מרק לובסטר ואז... ומה זה אורגזמה... או נוסעים למדינת מיין בארצות הברית שם ברחוב כמו שפה מכרו פעם תירס...בוחרים לובסטר 3 פאונד ןאז זה 3 אורגזמות אחת אחרי השניה.....

יש לנו....

. כאן בפורום יועץ לענייני יינות ירד למחתרת האירית כניראה או שמפלרטט לו עם נוודה כמוהו תפוס איתו דיבור על יינות לכשישוב... .

לא צריך מומחה ליינות ..אני מבין בזה כמו שאני מבין בלובסטרים ובעוד כמה דברים...

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר