אם אני תופס אתכם......

עולים על הפורום עם "מה המצב?" כמו יפעת או בכלל סתם מזיינים את המוח במילים נבובות - אני בא אליכם הביתה עם אנציקלופדיה, עיתון ושוט וקורע לכם את הטוסיק, תגידו מה אין כבר כלום מעיניין לבני 45 ומעלה? אף אחד לא תפס איזה שטוץ בסוף השבוע? אף אחת לא חטפה זבטה מבעלה? אף אחד לא בוגד או ניבגד? הכל בסדר? אספר לכם בדיחה (בלי זקן דוידושקה, אני יודע שאתה פה מחפש נקמה). אחת באה לרופא "ד"ר בעלי לא מזיין אותי בכלל" הרופא אומר לה "מה לא שמעת על ויאגרה?" האשה "אתה יודע ד"ר שהוא לא מוכן לקחת אספירין אתה רוצה שיקח ויאגרה?" הרופא "אז שימי לו בקפה שלא ירגיש". אחרי שלושה שבועות האשה מגיעה לרופא בשביל משהו אחר והרופא שואל אותה "נו איך היה עם הויאגרה?" האשה אומרת "בסדר ולא בסדר" הרופא שואל "מה היה בסדר?" האשה עונה " שמתי לו 2 בקפה, איך שגמר לשתות - התפשט, הפשיט אותי שם אותי על השולחן ודפק אותי משהו לא נורמלי" הרופא אומר "יופי, ומה לא בסדר?" היא עונה " מה שלא בסדר זה שלא נותנים לנו יותר להכנס לקפולסקי"

רגע שאני אבין..מה שייך קפולסקי לענין..? אה...!! נו טוף אצלנו בעלי שלי לא היה לא טעים הקפה..אז הוא

שתה תה, אח"כ השלייקס נתפסו לו ואז הוא תפס ת'מלצרית שתעזור לו..בהכל! ובגלל זה אני לא הולכת יותר לקפולסקי.!

הבטחות הבטחות....

נו אז מה תעשה??? אתה בקנדה.... בדיחה???גם אני יודעת..וכמה שתרצה..אבל זה לא מעניין ניאוף? גם כבר לא משהו.. איזה שיעמום... סיפור מהחיים אמיתי? טוב יש משהו..זה בהקשר למיסטיקה קבליזם וכל היתר אז כך: אמי החסודה החליטה שאחותי לא מאושרת וסובלת מבעלה...(תאמינו לי שהוא זה המסכן) אבל מי אני שאתערב...החליטה הכבודה ללכת לרב גדול בקבלה...שיתן עיצה לאחותי "המתוקה"..לקחנו בגד.של האחות..ושמנו פעמינו ל....שכונת התקווה שם משכנו של כבוד הרב. צהרי יום קיץ..מחפשת מקום חנייה ואימי כבר קצרת סבלות.חונה על המדרכה רק להגיע ומהר. מגיעה לבית..ותור ארוך של אנשים ממתינים..לבסוף נכנסנו..אימי ואני עם חולצתה של אחותי. בחדר אפלולי יושב הרב איש ישיש מכוסה בטלית..בפינה יושבת רעייתו ועסוקה בחיתוך ניירות. לא הספקנו להוציא מילה וכבודו ביקש את החולצה..לרגע רציתי להתפשט...ואז נזכרתי שמדובר באחותי ואימי מסרה לו את החולצה..ומייד קיטון של קללות...על הגבר..שעושה צרות.. שמגיע לו 100 מלקות...ויישרף בגהנום שכדאי שנגרש אותו כי אינו ראוי לחיות שהוא צרה צרורה.מביט על אימי ומבטיח שיהיה לה עוד חיים טובים והשד הרע יצא מביתה.....נתן בה מבט של משתתף בצערה..ביקש מאישתו שתגיש לנו חופן של פתקאות. פתקאות...לאכול כן לאכול אחת בבוקר אחת בצהרים ואחת בערב. בדרכנו החוצה...אחרי שהשארנו כמאה שקלים..הצלחתי לזרוק לרב...משפט : "כבוד הרב..אימי אלמנה כבר 25 שנה המסכן בשמים לא יכול כבר להרע לה" וככה נותרה אחותי עם בעלה שהרי כבוד הרב פיספס את המטרה.למרות שמישמש את החולצה. מה המסקנה רבותי??????

רגע שאני אבין..מה שייך קפולסקי לענין..? אה...!! נו טוף אצלנו בעלי שלי לא היה לא טעים הקפה..אז הוא

שתה תה, אח"כ השלייקס נתפסו לו ואז הוא תפס ת'מלצרית שתעזור לו..בהכל! ובגלל זה אני לא הולכת יותר לקפולסקי.!

אצליינו בקפולסקי ....

משלמים לזוג שיעשה זאת עוד פעם, ועוד פעם, ועוד פעם.... זה מגדיל להם את הרייטינג, החלוש בקניון בזמן האחרון... אבל, יש להם בעיות עם הנגרות. אגב, על איזה נקמה אתה מדבר ?

הבטחות הבטחות....

נו אז מה תעשה??? אתה בקנדה.... בדיחה???גם אני יודעת..וכמה שתרצה..אבל זה לא מעניין ניאוף? גם כבר לא משהו.. איזה שיעמום... סיפור מהחיים אמיתי? טוב יש משהו..זה בהקשר למיסטיקה קבליזם וכל היתר אז כך: אמי החסודה החליטה שאחותי לא מאושרת וסובלת מבעלה...(תאמינו לי שהוא זה המסכן) אבל מי אני שאתערב...החליטה הכבודה ללכת לרב גדול בקבלה...שיתן עיצה לאחותי "המתוקה"..לקחנו בגד.של האחות..ושמנו פעמינו ל....שכונת התקווה שם משכנו של כבוד הרב. צהרי יום קיץ..מחפשת מקום חנייה ואימי כבר קצרת סבלות.חונה על המדרכה רק להגיע ומהר. מגיעה לבית..ותור ארוך של אנשים ממתינים..לבסוף נכנסנו..אימי ואני עם חולצתה של אחותי. בחדר אפלולי יושב הרב איש ישיש מכוסה בטלית..בפינה יושבת רעייתו ועסוקה בחיתוך ניירות. לא הספקנו להוציא מילה וכבודו ביקש את החולצה..לרגע רציתי להתפשט...ואז נזכרתי שמדובר באחותי ואימי מסרה לו את החולצה..ומייד קיטון של קללות...על הגבר..שעושה צרות.. שמגיע לו 100 מלקות...ויישרף בגהנום שכדאי שנגרש אותו כי אינו ראוי לחיות שהוא צרה צרורה.מביט על אימי ומבטיח שיהיה לה עוד חיים טובים והשד הרע יצא מביתה.....נתן בה מבט של משתתף בצערה..ביקש מאישתו שתגיש לנו חופן של פתקאות. פתקאות...לאכול כן לאכול אחת בבוקר אחת בצהרים ואחת בערב. בדרכנו החוצה...אחרי שהשארנו כמאה שקלים..הצלחתי לזרוק לרב...משפט : "כבוד הרב..אימי אלמנה כבר 25 שנה המסכן בשמים לא יכול כבר להרע לה" וככה נותרה אחותי עם בעלה שהרי כבוד הרב פיספס את המטרה.למרות שמישמש את החולצה. מה המסקנה רבותי??????

מאה מלקות תמורת מאה שקלים...? יצאתם בזול..

אצליינו בקפולסקי ....

משלמים לזוג שיעשה זאת עוד פעם, ועוד פעם, ועוד פעם.... זה מגדיל להם את הרייטינג, החלוש בקניון בזמן האחרון... אבל, יש להם בעיות עם הנגרות. אגב, על איזה נקמה אתה מדבר ?

דוידושקה, אני דווקא מת עליך...

סתם אמרתי "נקמה" על הבדיחה מ"הארץ", מה אתה אשם??

אל תמות עלי, תמות בצד או:

תעשה חיים (לא מתים) על איזו מתנדבת.

מאה מלקות תמורת מאה שקלים...? יצאתם בזול..

וכאן החלק של הבגד...לזה התכוונת.?

אל תמות עלי, תמות בצד או:

תעשה חיים (לא מתים) על איזו מתנדבת.

ולא זו השאלה. השאלה היא: מדוע בישראל לא עושים סקס בקפולסקי ...

בד"כ. התשובות לבחירתכם: א. כי הקפה שם יקר. ב. כי אסור לעשן אחרי. ג. כי יבוא מלצר צעיר ויגיד: "זוז תן לי , אני עושה זאת טוב יותר". ד. כל התשובות נכונות.

הבטחות הבטחות....

ללוש.......

תאמיני לי שכל המיסטיקה ויתר עובדי האלילים זה המצאה של כמה ממזרים שהחליטו לעשות המון כסף בלי לעבוד, כל הרבנים והמברכים, המקללים ורואי העתיד, אלו שמסירים קללות ואלו שיוצרים קללות, בחיים שלי לא ראיתי תעשייה כל כך מתוחכמת כמו עבודת אלילים, אם היה דבר כזה - אני כבר מזמן הייתי חולה, גוסס, תפרן, עם חצ'קונים וטחורים, אם הייתם יודעים מה הטריפוליטאית שלי כבר "איחלה" לי דרך כל המיסטיקנים למיניהם..... אבל האל האשכנזי עומד לצידי (ממתין לתרומה המנייק..)והלואי שכדורי ודרעי ישכבו באותו מקום ששוכב הבאבא סאלי (רק יותר עמוק). תגידי ללי, גם אני יכל לקבל חולצה של אחותך?(מכובסת).

חולצה לא...אבל תחתון כן....

עוזי....כבר רמזתי לך שלא כדאי לך להתעסק עם אחותי עדיף 100 מלקות מאשר להיות עימה. אז..תרגע.. חוץ מזה מה שלומך..? היכן תפסנו אותך ברגע זה?

ולא זו השאלה. השאלה היא: מדוע בישראל לא עושים סקס בקפולסקי ...

בד"כ. התשובות לבחירתכם: א. כי הקפה שם יקר. ב. כי אסור לעשן אחרי. ג. כי יבוא מלצר צעיר ויגיד: "זוז תן לי , אני עושה זאת טוב יותר". ד. כל התשובות נכונות.

לא לא ולא

פשוט מאד כי במקום שאוכלים - לא יורקים

חולצה לא...אבל תחתון כן....

עוזי....כבר רמזתי לך שלא כדאי לך להתעסק עם אחותי עדיף 100 מלקות מאשר להיות עימה. אז..תרגע.. חוץ מזה מה שלומך..? היכן תפסנו אותך ברגע זה?

פיחסה ללוש.....

לא רוצה תחתונים של אחותך.......ועוד עם הנחס שלי אני מקבל את הזוג עם החום מאחורה והצהבהב מקדימה, אמאל'ה אני בורח..... טוב אני יושב כרגע עם התחתונים (הפרחוניים) שלי, אני שוקל מה לאכול לארוחת ערב (אני בשלן עולמי) פה רק 5 אחה"צ, יש לי שתי אופציות א.צלעות כבס ב.לובסטר 800 גרם, שניהם בפריג'ידר, נו על מה הולכים???????

לובסטר...

חכה אני מגיעה..רוצה עם רוטב חמאה ושום...

נתיבה, מה לא הבנת?

אני מוכן להסביר, היא שמה לו את הויאגרה כשהי בקפולסקי. תגידי חשבת אולי להחליף בעל?? יש לי חבר גרוש עם שלייקאס וגאטקס, אבל מה...יש לו רק אשך אחד, אם מתאים אני מוכן אישית לארוז אותו, לתת לו הדרכה ולשוח לך אותו ב- UPS או HDL (מה שיותר זול).
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר