ליעלי

עלייך לעבור את הפרוצדורות המקובלות

פנה אלייה במייל, היא אוהבת להיתכתב, זה גם עושה אותה חשובה בעיני עצמה. אחר כך תדסקסו את העניין בטלפון פעם או פעמיים או אולי יותר. אחר כך יהיה הכרח שתיפגשו, כדי לסכם סופית את הפרטים. אחר כך, אולי תוכל לפרסם בפורום ה"פרטי" שלה את האתר שלך. איינשטיין, אם מה שיש לך בראש מצדיק את השם שלך, קח את הרגליים המבדיחה הזאת.

וכשילבין הכושי ותשחיר החסידה.....

. תדע ותבין לבטח שצריך גם לדעת לפרגן כי החיים הם ימה אחת גדולה כזו, שלא נגמרת. .

לעולם כושי לא ילבין וחסידה לא תשחיר........ ויעלי תישאר יעלי!

עלייך לעבור את הפרוצדורות המקובלות

פנה אלייה במייל, היא אוהבת להיתכתב, זה גם עושה אותה חשובה בעיני עצמה. אחר כך תדסקסו את העניין בטלפון פעם או פעמיים או אולי יותר. אחר כך יהיה הכרח שתיפגשו, כדי לסכם סופית את הפרטים. אחר כך, אולי תוכל לפרסם בפורום ה"פרטי" שלה את האתר שלך. איינשטיין, אם מה שיש לך בראש מצדיק את השם שלך, קח את הרגליים המבדיחה הזאת.

כמה שאת צודקת לייקה

תודה לייקה. כנראה שיושבות 2 בחורות (מעניין מי...)

עם מספריים ורק חותכות וחותכות - כל מה שלא עבר צנזורה. אפילו מתוך שרשור... אולי באמת חלק מגזימים אבל לא צריך לחתוך - זה מה שמעניין את רוב הגולשים. זה כבר פרנויה. בן אדם משקיע וכותב משהו ותוך 5 שניות זה נעלם. אני רק פרסמתי את הלינק לאתר שלי כמו בשאר הפורומים: http://clubs.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=club/club_index&forum_id=1106 יכולים לומר לי שזה לא בסדר אבל כולם עושים את זה ולא אומרים להם כלום. ולא מוחקים את ההודעות שלהם בפורומים אחרים.

שוב לא פעלת בצינורות המקובלים

שוב תימחק. צריך ללקק למישהו משהו פה. אופס.......

אתה לא יודע כמה אתה צודק שמוליק.... ליקוק היא מילת המפתח

שמחה בעבורך, שעצבונך סר מעליך........

לעולם כושי לא ילבין וחסידה לא תשחיר........ ויעלי תישאר יעלי!

מבטיחה להישאר יעלייייי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר