ליעלי

ליעלי

קיבלתי את המייל שלך ובניגוד לך - אני עונה. אני לא עושה זאת במייל כי אם צריך שהתשובה שלי תקבל תפוצת נאטו, אז הנה המקור. התנצלת, קיבלתי. מצטערת, את ואחרים אולי לא, אבל אני לא פה יותר. אפשר להמשיך לרכל ולנשום לרווחה. ושתהיה לכולם שנה טובה.

נו מה יהיה הסוף יעלי?

כולם נוטשים. לא בטוחה אם אין כאן חומר למחשבה. אני בטוחה שכל מי שמציץ / נמצא כאן מגיע ממקום של רצון לכתוב, להגיד משהו, ולו מילה בודדת. איך השתבשו פתאום הדברים?

ערבה.....

. כל טוב לך, ובהצלחה באשר תלכי, ובאשר תעשי... בברכת גמר חתימה טובה יעלייייי .

נו מה יהיה הסוף יעלי?

כולם נוטשים. לא בטוחה אם אין כאן חומר למחשבה. אני בטוחה שכל מי שמציץ / נמצא כאן מגיע ממקום של רצון לכתוב, להגיד משהו, ולו מילה בודדת. איך השתבשו פתאום הדברים?

להתעלות...

מיקה ,ערבה,וכל היתר.. לא מכירה את הנפשות בהצגה..אולי אני מפסידה,רק במחשבה קרה חושבני שהפורום הוא לא הסלון בביתה של יעלי..הוא שייך לוואלה - אורחים נכנסים ויוצאים, כותבים מגיבים,יעלי היא לא הכתובת שמפנים אליו את הכתוב במחילה..ישנם עוד אנשים פה שקןראים. בעיון את הכתוב. אז לתשומת לב כולם..!!נא לחשוב לפני שמחליטים סופית. מבקשת לא לקבל שום תגובת שרשרת להודעתי זאת.. לא בראש שלי להתחיל בשטויות האלה. תודה מראש..

מיקה וערבה לא יפה סתם ככה להכפיש,אדרבה תתרמו פה יותר.קחו חלק בבנייה ולא בהריסה

היתה הכפשה בהודעה שלי??????

לא !!! ואני מאוד בעד בנין ונגד הריסה.

נו מה יהיה הסוף יעלי?

מיקה

. בהנחה שאכן את צודקת, ויש שמשתתף זה או אחר נוטש אם לזמן מה, ואם לצמיתות. יש מי שמציץ ונשאר ויש מי שרועה בשדות זרים, קוטף לעצמו בדרך פרח או בצל ירוק (איש, איש וטעמו הוא) וממשיך הלאה. זו דרכו של עולם, כמו ילד תועה ותוהה שעדיין לא מצא מקומו. ויש מי שעדיין לא יודע מי הוא רוצה להיות כשיהיה "גדול". ואחת מגדולותינו בחיים היא לדעת לקבל את האחר, לדעת לקבל את השונה. לדעת לתת, ולקבל. .

היתה הכפשה בהודעה שלי??????

לא !!! ואני מאוד בעד בנין ונגד הריסה.

צודקת מיקה ואיתך הסליחה.

מיקה

. בהנחה שאכן את צודקת, ויש שמשתתף זה או אחר נוטש אם לזמן מה, ואם לצמיתות. יש מי שמציץ ונשאר ויש מי שרועה בשדות זרים, קוטף לעצמו בדרך פרח או בצל ירוק (איש, איש וטעמו הוא) וממשיך הלאה. זו דרכו של עולם, כמו ילד תועה ותוהה שעדיין לא מצא מקומו. ויש מי שעדיין לא יודע מי הוא רוצה להיות כשיהיה "גדול". ואחת מגדולותינו בחיים היא לדעת לקבל את האחר, לדעת לקבל את השונה. לדעת לתת, ולקבל. .

לא בטוחה שהבנתי את התזה

אבל נניח שזה נכון. וברצינות? מצטערת ומתנצלת שהגבתי.

ליעלי

קיבלתי את המייל שלך ובניגוד לך - אני עונה. אני לא עושה זאת במייל כי אם צריך שהתשובה שלי תקבל תפוצת נאטו, אז הנה המקור. התנצלת, קיבלתי. מצטערת, את ואחרים אולי לא, אבל אני לא פה יותר. אפשר להמשיך לרכל ולנשום לרווחה. ושתהיה לכולם שנה טובה.

חבל להפסיד אותך , ערבה.

בפורום שבו מצויים משתתפים רבים, יש כאלה שמרגישים יותר בבית וכאלה שמרגישים פחות בבית. זוהי למעשה תופעה שקיימת בכל חברה ומסתבר שכאלה אנחנו. קל מאוד להיפגע במערכת של התכתבות מסוג זה שאנו מקיימים, ולעיתים נפגעים גם מדברים שלמעשה כוונתם הייתה שלא לפגוע. אם בא לך לספר על עצמך, להוציא כעסים, לחוות חוויות , הייתי מאוד שמח להיות לך בן שיחה במחשב, למרות שאני מבוגר ממך בהרבה, והכוונה שלי היא פשוט להרגיש מהי ידידות מבלי כל רצון לפגוע. אינני מחפש רומן, אלא ידידות לשמה. יש לכל אחד מאיתנו כל כך הרבה דברים להגיד, גם כאשר צר לנו וגם כאשר טוב לנו. אני שולח לך את ה- e-mail שלי, ואם הדבר נראה לך, אשמח לשמוע ממך. כל טוב. נתי. ה-e-mail שלי הוא rchayoth@netvision.net.il

מיקה וערבה לא יפה סתם ככה להכפיש,אדרבה תתרמו פה יותר.קחו חלק בבנייה ולא בהריסה

היהפוך כושי עורו ונמר חברבורותיו???????

וכשילבין הכושי ותשחיר החסידה.....

. תדע ותבין לבטח שצריך גם לדעת לפרגן כי החיים הם ימה אחת גדולה כזו, שלא נגמרת. .

יעלי - למה מחקת? רק רציתי לפרסם את האתר שלי....

כי אתה לא מפרסם, מבלי לבקש קודם.

. והיה בהודעתך תוכן פוגע. לכל שאלה בעניין, פנה אלי במייל או באם הינך מנהל פורום, אז בדרך המקובלת דרך פורום מנהלים. .

עלייך לעבור את הפרוצדורות המקובלות

פנה אלייה במייל, היא אוהבת להיתכתב, זה גם עושה אותה חשובה בעיני עצמה. אחר כך תדסקסו את העניין בטלפון פעם או פעמיים או אולי יותר. אחר כך יהיה הכרח שתיפגשו, כדי לסכם סופית את הפרטים. אחר כך, אולי תוכל לפרסם בפורום ה"פרטי" שלה את האתר שלך. איינשטיין, אם מה שיש לך בראש מצדיק את השם שלך, קח את הרגליים המבדיחה הזאת.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר