בוקר טוב חוזליטו

בוקר טוב חוזליטו

בוקר טוב ומיוחד לך - איש דה לה מנצ'ה. אשמח אם תספר לנו מעט מי אתה ומהיכן באת - ובעיקר מאיזו סיבה. מה הם תחומי העניין שלך וכיצד זה שאתה גולש כאן, בפורום זה בלבד, כאילו באת רק על מנת להשאיר כאן את חותמך. מעניין אם אקבל תשובה ומתי?

אההה.... שכחתי....

לא סתם חוזליטו - אם כי אחד מיוחד!!!! עם כוכבית. :))))))

ובכן

כינית אותי דה לה מנשה(דון קישוט) יהי כך, ואכן הנני מבקר בפורום זה לעיתים רחוקות משום הדברים שכתבתי בגנות המנהלת שאותם מחקה כהרגלה. מי שאינו מסוגל לקבל ביקורת, לעשות מעשים שכולם פרט לחברים שלו העירו לו על כך שהוא שוגה, אינו מתנצל ואף מוסיף חטא על פשע במחיקת התגובות אינו ראוי להתיחסות. מי שמתכתב עם מי מחברי הפורום במייל, ומוסר פרטים על הנאמר במייל לחברי פורום אחרים אינו ראוי להיות מנהל פורום, זאת מעילה באימון בזויה. מנהל פורום שחבר מחברי הפורום פונה אליו בשאלה על גבי הפורום ואינו מגיב/עונה לה הוא מתנשא, שחצן ומועל בתפקיד שקיבל על עצמו. משעשתה את מה שעשתה, ולא עשתה את מה שהיה עליה לעשות כפי שצוין, איננה שווה התיחסות נוספת. הגדילה לעשות ואיפשרה למנהלת פורום אחר להכנס ולכתוב את כל העולה על רוחה, ובכוונה משכתי אותה לכתיבת החומר הבוטה, רק בכדי להוכיח לכם שאינה נוהגת בהגינות ואינה מוחקת הודעות שאינן מנושאי הפורום, קללות וניבולי פה, אלא רק וכאשר זה מתחשק לה. אין פלא שהפורום הזה מת, תודו, פרט להודעות חסרות ענין וברכות בוקר טוב אין בו ולא כלום, פה ושם איזה הודעה מעניינת ותו לא. למה הגבתי בכל זאת? כי כפי שאמרת...אני דה לה מנשה. עניתי להודעתך כהבהרה, כבקשתך, לא לשם פתיחת דיון מחדש ובתקווה שההודעה לא תימחק כרגיל. יום טוב ושנה טובה לך ולכולם חוזליטו שאת המנגינה שלו אף אחד לא יקח

מסכים לכל מילה *חוזליטו

SO......אולי אז מה...-@-

שלום איש שאיני מכירה נכון שאן עשן ללא אש.. אבל יש גם קנוניות ובכל מקום. איני מחליקה רק מבקשת לתת צאנס..להוכיח לכולם שאפשרי גם אחרת ונילמד הלקח מטעויות (במידה והיו). רוצה לקוות לפחות בעבורי (אגואיסטית שכמוני) שיהיה פה נחמד..ומעבר להודעות לקוניות. אז שנה טובה חוזליטו . אתה נשמע איש הגון..וחכם. חושבת שיהיה נחמד בחברתך. לאלי.ללא פלצפנות ומריחות כלשהן וכותבת רק מה שחושבת צ'או

שבת שלום לאלי

אין קנוניות, "הכובע בוער...." , היא בפרסמה את תוכן ההתכתבות במייל יוצרת אותן. והיא לא לומדת מטעויות אלא חוזרת עליהן שוב ושוב. לכן הפורום נראה כפי שנראה. שבת נעימה לך

ובכן

כינית אותי דה לה מנשה(דון קישוט) יהי כך, ואכן הנני מבקר בפורום זה לעיתים רחוקות משום הדברים שכתבתי בגנות המנהלת שאותם מחקה כהרגלה. מי שאינו מסוגל לקבל ביקורת, לעשות מעשים שכולם פרט לחברים שלו העירו לו על כך שהוא שוגה, אינו מתנצל ואף מוסיף חטא על פשע במחיקת התגובות אינו ראוי להתיחסות. מי שמתכתב עם מי מחברי הפורום במייל, ומוסר פרטים על הנאמר במייל לחברי פורום אחרים אינו ראוי להיות מנהל פורום, זאת מעילה באימון בזויה. מנהל פורום שחבר מחברי הפורום פונה אליו בשאלה על גבי הפורום ואינו מגיב/עונה לה הוא מתנשא, שחצן ומועל בתפקיד שקיבל על עצמו. משעשתה את מה שעשתה, ולא עשתה את מה שהיה עליה לעשות כפי שצוין, איננה שווה התיחסות נוספת. הגדילה לעשות ואיפשרה למנהלת פורום אחר להכנס ולכתוב את כל העולה על רוחה, ובכוונה משכתי אותה לכתיבת החומר הבוטה, רק בכדי להוכיח לכם שאינה נוהגת בהגינות ואינה מוחקת הודעות שאינן מנושאי הפורום, קללות וניבולי פה, אלא רק וכאשר זה מתחשק לה. אין פלא שהפורום הזה מת, תודו, פרט להודעות חסרות ענין וברכות בוקר טוב אין בו ולא כלום, פה ושם איזה הודעה מעניינת ותו לא. למה הגבתי בכל זאת? כי כפי שאמרת...אני דה לה מנשה. עניתי להודעתך כהבהרה, כבקשתך, לא לשם פתיחת דיון מחדש ובתקווה שההודעה לא תימחק כרגיל. יום טוב ושנה טובה לך ולכולם חוזליטו שאת המנגינה שלו אף אחד לא יקח

או חוזליטו* חוזליטו* !!!!!!! (כמנגינת השיר)

הפעם - כפי שאתה רואה, לא שכחתי את הכוכבית. שולחת לך בשנית את הודעתי כפי שנכתבה במקור. אולי הפעם תקדיש מעט זמן לנשאל ותענה לשאלות (רק אם בא לך). מפני שבתגובתך הקודמת אומנם הגבת, אולם לא ענית. בא לך להיות ענייני או רק להשאר דה לה מנצ'ה???? / / / בוקר טוב ומיוחד לך - איש דה לה מנצ'ה. אשמח אם תספר לנו מעט מי אתה ומהיכן באת - ובעיקר מאיזו סיבה. מה הם תחומי העניין שלך וכיצד זה שאתה גולש כאן, בפורום זה בלבד, כאילו באת רק על מנת להשאיר כאן את חותמך. מעניין אם אקבל תשובה ומתי?

מוזר

את שביקשת מערבה לא ללבות אש... מה הטעם במה שאת עושה? ועוד מוזר מה הקשר בין דון קישוט (איש למנשה) לבין חוזליטו? האם הפסדתי מחזמר כלשהו?

ולמה הגברת חושבת שעלי לענות על שאלותיה?

מישהו יודע או שאל אותך מי את? שמענו שאת ממחזרת חומרים מתוקף עבודתך ועכשיו התחלת למחזר הודעות? כשלא עונים לך בפעם הראשונה את צריכה להבין שלא רוצים לענות, קיבלת את תפקיד המראיינת בפורום? אומר לך ככה בסוד, אני כאן הרבה לפני שכתבת את או המנהלת אפילו את הודעתכם הראשונה. למה, לשם מה, איך, מתי?...כי ככה. יש עוד משהו שרצית לדעת ולא העזת לשאול? כי יש לי כמה תשובות מיותמות.

מוזר

את שביקשת מערבה לא ללבות אש... מה הטעם במה שאת עושה? ועוד מוזר מה הקשר בין דון קישוט (איש למנשה) לבין חוזליטו? האם הפסדתי מחזמר כלשהו?

עיזבי מיקה, לא הפסדת כלום, גם את כל מה שנמחק

את כרגע צופה במחזמר "טרגדית הפורום" מאת יעלי ושות'. והנה יש עוד שלקחו לעצמם את שרביט הנהול/החיפוי/הגיבוי. חוזליטו שמחפש את האסלה הקרובה להקיא מהם

גדוללללללללללל

ולמה הגברת חושבת שעלי לענות על שאלותיה?

מישהו יודע או שאל אותך מי את? שמענו שאת ממחזרת חומרים מתוקף עבודתך ועכשיו התחלת למחזר הודעות? כשלא עונים לך בפעם הראשונה את צריכה להבין שלא רוצים לענות, קיבלת את תפקיד המראיינת בפורום? אומר לך ככה בסוד, אני כאן הרבה לפני שכתבת את או המנהלת אפילו את הודעתכם הראשונה. למה, לשם מה, איך, מתי?...כי ככה. יש עוד משהו שרצית לדעת ולא העזת לשאול? כי יש לי כמה תשובות מיותמות.

שאלותי נענו

תודה הכל היה ברור ומובן מראש. אולם כעת, קיבלתי גם אישור לכך. תודה.

ובכן

אוי חוזליטו חוזליטו....

ואני אומרת, אם רע לך כ"כ פה.... מה לעזאזל אתה עוד עושה פה?????????

הוי, יפעת, יפעת.....אם יש כאן מישהו שמעלה את

הרמה האניטלקטואלית, הרי זה "חוזליטו" אבל לא נראה לי שתביני !!!

רבותי....אני על קצה גבול היכולת....

אני מצפה להשתלטות על המצב, אחרת חבל"ז ממ"ז
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר