שלום לכולכם

שלום לכולכם

שלום לכולכם/כולכן חדש כאן ומבקש התייחסות די פנוי - הסבר למתייחסים

אין הרבה מה להסביר...

תמצא כאן פורום מאד ידידותי. אותי קבלו כאן נהדר, לפני כמה ימים, במיוחד הגברת המנהלת. אבל היא תגיב רק בארבע בבוקר, לא כולל שבת. סתאאאאאם....

היי אלי.....ברוך הבא......

יופי שהגעת אלינו לפורום. אני די מקווה שיהיה לך נחמד כאן איתנו ועם כולנו. הפורום פתוח במשך כל שעות היממה, ואפילו אני המנהלת, נמצאת כאן המון, ככה לפטפט, לצחק, להביע דעה וכל שאר ירקות. שמתי לב, שהמשתתפים כבר מסבירים לך "קצת" מה קורה כאן. אז בינתתים, רוצה כוס קפה ???

אין הרבה מה להסביר...

תמצא כאן פורום מאד ידידותי. אותי קבלו כאן נהדר, לפני כמה ימים, במיוחד הגברת המנהלת. אבל היא תגיב רק בארבע בבוקר, לא כולל שבת. סתאאאאאם....

ניק בעל ניחוח גברי

תמיד יתקבל בברכה ובהתלהבות...... אותי, למשל, קיבלו רק ב"נחמד"....

התעוררתי כבר מזמן.....

וחוצמיזה, בארבע בבוקר כבר מזמן צללתי וזאת מבלי לספר, מה עשיתי קודם לכן...

ניק בעל ניחוח גברי

תמיד יתקבל בברכה ובהתלהבות...... אותי, למשל, קיבלו רק ב"נחמד"....

ענברוש, רק בנחמד ???......

וואהו, נעלבתי... מה זה "רק" ? "רק" זה המון לידיעתך. יאללה, את באה לשתות קפה קר בים? (וגם קצת להשקיף... את יודעת)

יופי שהגעת אלינו לפורום. אני די מקווה שיהיה לך נחמד כאן איתנו ועם כולנו. הפורום פתוח במשך כל שעות היממה, ואפילו אני המנהלת, נמצאת כאן המון, ככה לפטפט, לצחק, להביע דעה וכל שאר ירקות. שמתי לב, שהמשתתפים כבר מסבירים לך "קצת" מה קורה כאן. אז בינתתים, רוצה כוס קפה ???

חן חן על התגובות

אכן קבלת פנים נעימה, ומהירה, מקווה להמשך נעים

אלי, תרגיש כמו בבית.......

אז הקפה במטבח, והחלב במקרר ויש אפילו עוגת יומהולדת מאתמול. ונשאר לסדר קצת את ערימת העתונים ואחר כך להעיף לצפרדע שבחוץ. ואם גם תבדוק את הדלת החורקת ותיתלה את 2 התמונות החדשות בפינת אוכל וגם תענה לכל הטלפונים וגם... סתםםםםם, רציתי שתרגיש כמו בבית, וכבר שפכתי עליך רשימת מטלות, אבל עם הזמן בטח תלמד להכיר גם אותי, עם ההומור שלי... אז שוב פעם, ברוך הבא לביתנו.

אלי, עזוב, סתם מפחידה אותך, כבר תיקנתי הכל, לך ישר למקרר יש עוגה מאתמול

שלום לכולכם

שלום לכולכם/כולכן חדש כאן ומבקש התייחסות די פנוי - הסבר למתייחסים

אני מתייחסת - הסבר בבקשה !!!

שלום גם אני זקוקה לקפה - ו............

חן חן על התגובות

אכן קבלת פנים נעימה, ומהירה, מקווה להמשך נעים

אני אתך

אלי, תרגיש כמו בבית.......

אז הקפה במטבח, והחלב במקרר ויש אפילו עוגת יומהולדת מאתמול. ונשאר לסדר קצת את ערימת העתונים ואחר כך להעיף לצפרדע שבחוץ. ואם גם תבדוק את הדלת החורקת ותיתלה את 2 התמונות החדשות בפינת אוכל וגם תענה לכל הטלפונים וגם... סתםםםםם, רציתי שתרגיש כמו בבית, וכבר שפכתי עליך רשימת מטלות, אבל עם הזמן בטח תלמד להכיר גם אותי, עם ההומור שלי... אז שוב פעם, ברוך הבא לביתנו.

אה ?????

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר