בוקר טוב, ושבת קסומה לכולנו.......

ולכל אלו "משכימי" הקום שתהיה לכולנו שבת קסומה שבת רגועה והמון כףףףףף. מי מצטרף אלי לכוס קפה ???

יין אדום.....

היי יעלי, ידוע לכולם שאת מתה על יין לבן.( חצי יבש !!!).לידיעתך אתמול הוואגאבונד המוזנח נאסף אל בית ידידים ,שם זכה לשתות יינות, דוקא אדומים , מבורגון, צרפת....מה אומר לך...מדהימים. אינני אומר שאלה מטוסקנה רעים ...הצרפתים מודים בכך שלאט לאט האיטלקים לומדים להכין יין.. הכל היה נחמד ורק את הדרך הביתה אני לא כל כך זוכר... וואללה, לא יזיק לי קפה טוב וחזק כעת.. ושיהיה לנו יום סביר. טוב הוא כבר לא יהיה, כששומעים על עוד חיילים שנהרגו ברצועת עזה...( לא להאמין שאנחנו עוד שם...)

יעלי, מה עם העוגה של אתמול???????

לא אכלתי כל הלילה, חיכיתי בקוצר רוח שתתעוררי. אל תגידי שלא השארתם פירור? עכשיו הקפה לא ירד....

נשאר המון, אבל כבר הבטחתי לך.....

שעבורך אכין עוגה מיוחדת, לא? ומה שלומך הבוקר, בוקר של שבת שכזו?

וואלה מה אומר לך אוחתי, הכל שפיר, רק החדשות קצת מעיבות על מצב הרוח

אבל תמיד מקווים לטוב.

יין אדום.....

היי יעלי, ידוע לכולם שאת מתה על יין לבן.( חצי יבש !!!).לידיעתך אתמול הוואגאבונד המוזנח נאסף אל בית ידידים ,שם זכה לשתות יינות, דוקא אדומים , מבורגון, צרפת....מה אומר לך...מדהימים. אינני אומר שאלה מטוסקנה רעים ...הצרפתים מודים בכך שלאט לאט האיטלקים לומדים להכין יין.. הכל היה נחמד ורק את הדרך הביתה אני לא כל כך זוכר... וואללה, לא יזיק לי קפה טוב וחזק כעת.. ושיהיה לנו יום סביר. טוב הוא כבר לא יהיה, כששומעים על עוד חיילים שנהרגו ברצועת עזה...( לא להאמין שאנחנו עוד שם...)

יין לבן.....

אההה, אני באמת מתה על יין לבן חצי יבש שכזה... שותה לפעמים גם אדום, אבל האמת שזה לא זה, או כניראה שלא עושה לי את זה. החשיפה הראשונה שלי ליין לבן חצי יבש, היתה חוויה בפני עצמה גם היא, ובלתי נשכחת על כל המשתמע מכך, אבל זה סיפור רק לגדולים ובטח לא בפורום כאן, הרי אני המנהלת, לא? ולא זוכר איך הגעת הביתה?....היכן אתה גר, אם מותר לשאול? ואני בטוחה שהיתה איזו גברת, שהסכימה להסיע את הצועני השתוי, ואולי אתה בכלל יותר נחמד אז... ואולי גם תכין לנו איזה פיטוצ'יני עם פטריות ברוטב שמנת מוקרם, זה יילך טוב אני חושבת עם יין לבן חצי יבש שכזה... שתהיה לך שבת נהדרת, למרות החדשות האיומות והעצובות, הרי אין לנו האנשים הקטנים, הרבה שליטה על כך - לצערהו הרב.

וואלה מה אומר לך אוחתי, הכל שפיר, רק החדשות קצת מעיבות על מצב הרוח

אבל תמיד מקווים לטוב.

רק תגיד לי איך.....

איך למרות החדשות העצובות הללו, ובאמת שהבטן מתכווצת לי לשמוע כאלו דברים איומים, ואני כמו כולם רגישה לשכול ואבדן, ולמצב במחורבן שלנו במדינה. אז איך למרות הכל, אוכל לשפר את מצב רוחך, רק תגיד...

תגידי, רק תגידי, אותה עוגה, מה הבטחת, מה הסוג, הטעם?

כמו זאת בתמונה? עליה אני מסתכל כשאני אוכל את העוגה של "עלית", יענו משחק בנדמה לי.

כבר סיפרתי עליהן.....

וחוצמיזה, עכשיו שבת בצהרים צריך לאכול אוכל אמיתי כבר, לא? מה אתה לא רעב עדיין?

וואלה עכשיו סיימתי לאכול ונהייתי מהזה "כבד" וכבר הולך לאבד את ההכרה לשעתיים.

לצלילי Deep Forest סי יו כשאתעורר, אולי? אם ירצה השם, ואם הוא לא ירצה אז לא אתעורר ואז כנראה נפגש "למעלה"....זה על בטוח.(-:

ניר יקירי......קוראים לזה אצלנו.....

"שלאף שטונדה" ונתראה אחר כך. ואולי גם יהיה לך מה לספר על איזה חלום או איזה פנטוז של שבת בצהריים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר