אז מה? אפשר לסגור ת'בסטה? שנפרסם מודעת אבל?

יאללה ערבה...תנסחי.

בצער לא רב וביגון לא קודר כדיברי ריקי גל

ואולי בצער רב וביגון קודר ואולי רק בצער וביגון. אנו מודיעים על לכתו בטרם עת, או אולי על לכתו בשיבה טובה, בערוב ימיו, של וואלה, נצר מפואר לבית יואל תנצב"ה. הארון יוצב ברחבת תפוז החל משעות הצהריים המוקדמות, ניתן יהיה לעבור על פניו, להזיל דמעה ולהניח פרח. המסע האחרון יתקיים בלבותתינו השבורים. השם יקום דמו. אמן.

ליכלכת ערבונת, איפוה הסטייל?

אפילו סוגרים הבסטה נעשה זאת בסטייל המודעה המקורית בקובץ המצורף

איי..... ניר ניר,,,,, אפילו מודעת האבל ,...ממש יפה....כמו התמונה שהכנת לי....

נאאא, מגי, לא תו דבר, חס וחלילה טפו טפו טפו, לך מאחל עד 121 .

עיצוב מודעות ה(א)בל הוא המקצוע הצדדי שלי (לא למס הכנסה טוב?) דווקא הכנסה לא רעה. וערבה מחפפת בנושאים של עיצוב, יענו שמה לוואלה מה שמגיע להם והכניסה גם קצת ליואל, אבל איך נעביר את זה בלי סטייל? רציתי גם לצרף קובץ מוסיקה(איזה רקויאם) אבל זה כבר היה מוגזם, לא רציתי שהחברים יזילו דימעה. בכלל תסתכלי למעלה, וואלה קיבל פרקינסון, מה זה אומר? שהוא אוטוטו....? להההההא, פורטל רציני לא?

הצחקת אותי......עם הפרקינסון.....שם למעלה.......

איזה? ואיפה התמונה האומנותית...שהפסדתי.?.וזה אחרי שאשתי עשתה דיאטת סיבים...של תלמה... ארצי.

נאאא, מגי, לא תו דבר, חס וחלילה טפו טפו טפו, לך מאחל עד 121 .

עיצוב מודעות ה(א)בל הוא המקצוע הצדדי שלי (לא למס הכנסה טוב?) דווקא הכנסה לא רעה. וערבה מחפפת בנושאים של עיצוב, יענו שמה לוואלה מה שמגיע להם והכניסה גם קצת ליואל, אבל איך נעביר את זה בלי סטייל? רציתי גם לצרף קובץ מוסיקה(איזה רקויאם) אבל זה כבר היה מוגזם, לא רציתי שהחברים יזילו דימעה. בכלל תסתכלי למעלה, וואלה קיבל פרקינסון, מה זה אומר? שהוא אוטוטו....? להההההא, פורטל רציני לא?

לא הכנסתי ולא שמתי לאף אחד שום דבר וגם חפיפה רק במספרה וגם כן פעם ב.....

ואם כבר עיצבת לי, למה לא תיקנת ת'שגיאת כתיב "לבבותתנו" או משהו כזה. ובכלל איפה ענבר שיצאה למסע חיפושים ועיקבותיה אבדו במעבה הקהילות? ככה משאירים אותנו ליד הקבר הפתוח, בשמש, אבודים.

הלבבותתנו זה בגלל הגיל, קצת גימגום קצת פרקינסון.....בוקר ממי

איי..... ניר ניר,,,,, אפילו מודעת האבל ,...ממש יפה....כמו התמונה שהכנת לי....

לכל יושבי הפורום

המקום ינחמכם. נשלחתי מתפוז לתאם את סידורי טקס הצבת הארון ושעות מעבר ציבור הגולשים. הגברים מתבקשים להגיע עם כיסוי ראש והנשים עם חולצות שרוול ארוך. לאחר האשכבה, מוזמן הקהל להצטרף להפנינג, (מילוי בקשה בצוואה), בפורום 40 בתפוז. (לא לשכוח להביא כיבוד מהבית). מצר לראות אתכם מבכים את הפורום ראיתם בו בית, אבל מזמין אתכם להצטרף לקהילה לא פחות מופרעת בתפוז. עם קנאות ואהבות, צחוקים ודאחקות, לפעמים תכלחל מזימה ועיתים אדום מריתחה. עולם ומלואו. הכתרות out of the blue, לפרטים את ערבה תשאלו, אבל בעיקר מקום חם. צאר - מחכה לכולם

לכבוד ההלוויה תיערך חזרה כללית והשושבינות באחריותי. הנה לדוגמא אחת מהן..לפסיכוטכניקה

היא עברה כבר את המבכן בלשכת העבודה. היא עברה כבר את מבחו העבטלה. עברה את מבחן המשגיח בחוף תל ברוך. ומי היא העולה מין הים..? מ. המפוארת. ואת ג. יפית אנו נשלח לאכול קצת שתראה ככה כך ולא אחרת. כי אחרת איפשר.![נבדקה במכון למידות גדולות מדי]

לא הכנסתי ולא שמתי לאף אחד שום דבר וגם חפיפה רק במספרה וגם כן פעם ב.....

ואם כבר עיצבת לי, למה לא תיקנת ת'שגיאת כתיב "לבבותתנו" או משהו כזה. ובכלל איפה ענבר שיצאה למסע חיפושים ועיקבותיה אבדו במעבה הקהילות? ככה משאירים אותנו ליד הקבר הפתוח, בשמש, אבודים.

שלום גיברת יורה, שלחתי לך דואר, התקמצנתי על הבול

גם לא ליקקתי את המעטפה... הגיע?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר