פגישה בעמוד 93 עם ה' עוז לעמו ייתן...!

27/07/01 14:09 ה' עוז לעמו יתן… או אשרי האדם המאמין …בתקשורת שלא ידועה עדיין לאדם ברוך. היתה לי פגישה נוספת עם ידידי שמעבר לואדי. פגישה שלישית לאחר השתיים שתועדו בעמוד 90-91 ב"אותו הים". הפעם הפגישה היתה ליד ספרו של אדם ברוך בעמ' 93. צירוף מקרים או יד מכוונת.? שם קרא הוא. הבטתי במפתח בסוף הספר והשם עוז עמוס מכוון את הקורא לפרק על עובדיה. המתנחלים טוען אדם ברוך בכלל לא מתחייסים לפסוק "ה' עוז לעמו ייתן" שזה שם הפרק, ולדבריו ראשי המפד"ל לא הותירו שום נאום שיש עימו שאר נפש בגלל שאולי במקום: עוז לעמו… הם שמעו בכלל עמוס עוז. אני את זה לא הבנתי ולא העזתי לשאול אותו כי הוא התיישב בבית הקפה לעבודתו, כדי לכתוב על העוברים ושבים, ולא הזמינני לפגישה שלישית בינינו וזאת לאחר שבשתיים קודמות לא פתר לי את הבעיה האם יש יד מכוונת. גם בתו פניה לא פתרה את השאלה אלא קבעה, שאין תוצאה ללא סיבה. יכולתי להיות ד"ר לספרות העמוס עוזית כמו היפהפיה השחרחורת מחיפה הפרופ' לספרות…או למסור לו ד"ש מדודי מרדכי שגידל אותו בחולדה...והונצח בספר 'מנוחה נכונה' כמנהל המוסך. בכלל הפרופ' יוסף ק. היה בן דוד של סבא שלי, אם זה אומר למישהו משו השם יוסף ק. ששמו כשמו של סבי.[נבדק]פירושים ושאלות בסוף השיעור. בינתיים אני מנסה לקרוא את 'לדעת אשה' בצרפתית מול המקור העברי. במקרו זה הולך במיקרו לא.!

יוסף ק. זה מפרנץ (קפקא), ההוא שנשחק בבירוקרטיה

ב'הטירה'. ויש גם אתר אינטרנט על קפקא שנקרא יוסף ק.

ובעניין המים, שוב, תקראו קודם את

זה כאן ואח'כ את זה שם ותגידו מי כאן לקח ממי? אבל האמת היא שיש רק דיאגנוזה אחת ורק פרוגנוזה אחת והחכם עיניו בראשו וה... בחושך יהלך.

מה שאני לא מבינה זה איך אני הגעתי לגן הבאהי. פעם רציתי נורא פ...והסתתרתי מאחורי מכונית אבל זה היה

במעלה השחרור מה שנקרא בורג'. והגן בכלל למעלה. החבר שלי אמר שהוא הולך לקנות פלאפל, ובאמת הוא חזר עם פלאפל בינתיים אני עשיתי...כן והכל זרם במורד הבורג'. כאן[בתמונה מאז] אני בכלל מסתכלת בראי בשירותים של הגן של הבאהאים כפי שהוא עכשווי, אז מה מישהו צילם אותי בעתיד.? שלכם חנה אשתו של איך קוראים לו...וולה שכחתי כי בכלל 'תחנתי עם וולה שכחתי. זה לא שהזכרון חלש זה רק שאני שוכחת. והטרה הזה שילך לו כבר..לא מבינימתו בכלל.!

טרה, יפה מאד. חנה וטוסקנה ועוד היד נטויה. כלכבוד. אני גאה בך.

רק טוסקנה BBW וטרה החנה הזו לא מהשכונה שלי..בכלל. שלי מאשקלון.

חנה בר - אם את לא טרה בתלבושת אז את

משו משו. לחקות את טרה הגדול כ'כ בהצלחה דורש מחיאות כפיים סוערות. לא יכול להמתין לעימותים ביניכם - יהיה חזק יותר ממלחמות הדיאודכים. סתאאםםםם. ברוכה הבאה. תשארי איתנו.

בועז קלי קלות....רוצה לראות חיקוי?....

מי זה בועז? ת'כוונת אלי? וטרה, ככה יפה

למתוח אותנו? האימייל שלך מגלה את כל הסוד - חנה = טוסקנה. ומכיוון שטוסקנה = טרה (אתה אמרת) יוצא שחנה = טרה. מ.ש.ל.

קו פרשת המים שהחל בזמנו כהליך

חוקי לכל דבר, הסתיים בעמ' 69 "באותו הים". השאיבה לא תוסיף לחקלאים, לעומת זאת האקוויפר בבעיה רצינית. אני יודע שאני נסחף לצד שמאל, אך מייד אשוב לעניין המרכזי. את ההתנחלויות יש לעצור בכל מחיר. חלוצה הוא שם נרדף לפיונרית, ואין טעם בהקמת מאחזים במקום שממילא יוחזר. (נבדק באופן חלקי). וחנה שעלתה ללוס אנג'לס עוד בתקופת עליית מרבד הקסמים, הגיעה לחיפה, ראתה את הסגרדה בברצולנה, והחליטה לערוך סיור התחקות אחר שורשיו של גאודי. גאודי זה נפל שדוד יענו מת על הכביש הראשי, הרמבאלאס. שלושה ימים הוא שכב בבית חולים ואפ'חד לא זיהה אותו. (קצת נבדק). נו, אדון איזי, מה יש לך להגיד על החיקוי?????????.

אם את רוצה שאמשיך לקרוא אותך....בשקיקה......תפסיקי מיד.....כי זה .....מה זה.....מעצבן.......

אפילו החיקוי מעצבן.......שלא לדבר על המקור....... והחיקוי עדין מאין כמותו........ מקווה שהמקור יראה את הערתי זו.....מעצבןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

טוב נו, לגאונות מוריד את הכובע. שפו, ענברית.

אם את רוצה שאמשיך לקרוא אותך....בשקיקה......תפסיקי מיד.....כי זה .....מה זה.....מעצבן.......

אפילו החיקוי מעצבן.......שלא לדבר על המקור....... והחיקוי עדין מאין כמותו........ מקווה שהמקור יראה את הערתי זו.....מעצבןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן

אם את רוצה שאקח אותך איתי ל...מדבר ההוא..."תאלצי" לקרוא גם את שטויותי

מה לא ידעת שאני עדינה תמידית?

מג, גם זנחת אותי לנפשי וגם את מטפסת על טרה ידידי.

האמת היא שלמדתי להבין אותו ונהנה עתה מהיצירתיות שלו. מאד ממליץ.

זנחתי את המזניח

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר