מדינה מטורפת

מדינה מטורפת

מה אנחנו עוד עושים כאן? תקראו את הכתבות המצורפות. סוף שבוע נעים לכולכם

בשלושה משפטים

כתב שם מישהו ומיצה את הנושא: שווה בדיקה, שווה לבדוק אם סוחרי המריחואנה בירושלים מרססים טוב טוב את החומר לפני שהם מוכרים אותו, כי נראה לי שכבוד הרב השתמש בחומר מרוסס יתר על המידה

הוא אומר שאלוהים "יעשה פוף כזה גדול"

מאיפוה הוא יודע? הוא קרוב למקורות של הפוף ומה זה בכלל פוף...פוק, גרעפס או סתם וויש כזה?

וויש? היא בתפוז, עשתה עליה, עיברתה ועכשיו מתערה ומשתלבת.

זאת היתה הודעה לעיתונות מטעם תפוז?

וויש wish - זו אני

ועדיין כאן - לא עליתי אם כבר ירדתי.... במצב הרוח, מצב בריאותי וכו' אבל לא תפוז ולא נעליים.... זה שאני לא כותבת לא אומר שעברתי לשום מקום אני איתכם כל הזמן ואל תתנו למסכסכים כח... אם ארצה לנטוש אספר קבל עם ועדה ולא אתבייש שבת שלום לכם ידידי

ד"א מי זה/זו leyka?.... אנחנו מכירים מאיפשהו?....

מדינה מטורפת

מדינה מטורפת..........

שריטה וכן, כך זה נראה בימים מהבילים אלו. לקרוא עיתון ולרצות להזמין חלקת קבר....איך הפכנו לעולם השלישי??? איך???????

לאה אתגר הודיעה על פתיחת אתר משלה....רכילויות

למען הסקרנים אני מביאה את הכתובת, עדיין לא קראתי שם כלום..ואולי גם לא אקרא.

טיול עולמי....עם ניצה.

מניצה לשדה החמניות של ואן גוך בפרובאנס. {טיול בתחילת יולי מניס ועד לברצלונה.} סוף עונת התפוזים בניצה, שהיא בכלל ניס בפי הצרפתים. ניצה שהיתה תחת שלטון איטלקי עד שנת 1861 , היא נמל המעבר לכיכרות פרובאנס שאליהם נכנסים דוקא בשני מסלולים, על חשבון היקף וגודל הכיכר וכך לא נחסמת התנועה כמו בכיכר התיכון. גם מעבר החצייה נמצא מטרים אחדים אחרי הכיכר כדי שלא תחסם היציאה מהכיכר. בחזרך מערוץ הארדש לפאראדו יש לזכור לצאת ביציאה הנכונה, לפי שילוט לעיירות ולערים באופן שתיירים, יבינו שכן המקומיים הרי יודעים את הדרך לביתם. בלה בו- פרובאנס, מצאנו מין יקב שמייצרים בו יינות וורודים ואדומים במחצבה נטושה של אבני הבנין שמהם נבנו ארמונות אביניון. קנינו ת'יין האדום. בגראס עיירה שכשמה כן היא, העציצים מציצים מעל העמודים, ופרחים המושקים בגשם הלילי. גראס היא המרכז לייצור בשמים ו…ריחות ונקודת המוצא לקניון וורדון שבו לא קונים כלום רק שהוא היפה בקניוני צרפת. קיץ עתה בפאראדו המתחרז עם בארדו, זו בריג'יט שאצלה בסאן טרופה צפינו בנמל יאכטות ובשיער הברונזה של מקומיות שזופות וציירי דיוקן. בכפר הזה פאראדו שרחל גרא התכשיטנית המליצה עליו והוא 'תכשיט' אמיתי שכמעט אינו מופיע במפות, לנו שלשה לילות. לא יקר. ואפשר גם לאכול ארוחה צרפתית אמיתית. בברצלונה שאליה הגענו ברכבת היה חצי חורף, ואמיתי ממש וגשם היה באנדורה לחורף הפירנאי כוונתי. שם המחירים מצחיקים. והירידה מאנדורה כירידה לשפך זהר רק 200 קילומטר, פי עשר מהכביש לים המלח. בברצלונה לא להחמית ת'היכל התרבות או היכל המוזיקה הקטלונית. וגם לבקר באצטדיון נואו-קמפ של קבוצת 'ברצלונה' שהיה גם לאתר תיירות ושם הבגט עם שניצל פרגית בשבעה שקלים או 300 פזטות . לא לשכוח גם את קולומבוס והעמוד שעליו עומד כבר מאז שהיהודים גורשו מברצלונה. ולהתכונן היטב לצו השעה שהוא הטיול הבא…כדי להתנתק מהווה עצוב. עמיקם בריל.

וויש wish - זו אני

ועדיין כאן - לא עליתי אם כבר ירדתי.... במצב הרוח, מצב בריאותי וכו' אבל לא תפוז ולא נעליים.... זה שאני לא כותבת לא אומר שעברתי לשום מקום אני איתכם כל הזמן ואל תתנו למסכסכים כח... אם ארצה לנטוש אספר קבל עם ועדה ולא אתבייש שבת שלום לכם ידידי

ידענו שאת כאן ווישי.... איתנו,

השאלה היתה מופנית לשליח התורן של תפוז שממשיכים לנסות ולעשות נפשות לעצמם. יכול להיות שמישהו שם מקבל בונוסים על כך? שבת שלום לך והרבה בריאות

ד"א מי זה/זו leyka?.... אנחנו מכירים מאיפשהו?....

זאת לא לייקה, הכלבה ששלחו הרוסים לחלל לפני לא יודע מתי?

היא סוף סוף חזרה.

ידענו שאת כאן ווישי.... איתנו,

השאלה היתה מופנית לשליח התורן של תפוז שממשיכים לנסות ולעשות נפשות לעצמם. יכול להיות שמישהו שם מקבל בונוסים על כך? שבת שלום לך והרבה בריאות

ידעתי את ווישי, וגם את ווישי האחרת. חבל ארץ שהגרמנים 'הסכימו' שלא לכבוש אותה מצרפת במלחמת העום השניה.

באופן כללי בגלל כשלון גרמניה והפיצויים שנאלצה לשלם לצרפת לאחר מלחמת העולם הראשונה שהסתיימה ב'הסכמי וורסי, מין הסכם אוסלו כזה שהגרמנים כמובן לא כבדו חשו הנאצים והנאציות שעליהם לנקום בכול...ם. גם ביהודים,[הסכין בגב הם נקראו כתרוץ וסיבה להשמידם, וגם בצוענים שעל זה אפשר לקרוא ב'הארץ' בעמוד האחרון על אוטו רוזנברג] ובכן נחזור לווישי האחרת. בנמל טולון העיר שעברנו מתחתיה במנהרה תמורת כסף, [או שזה היה במרסיי כבר לא זוכר זה היה לפני שלשה שבועות ועברנו המון מנהרות],ובכן נמל טולון היה חלק מצרפת החפשית רק מה שהנמל שלה שולט טקטית ו'סטרטגית על האגן הצפוני של הים התיכון ויש בה מספנות...כך שהגרמנים 'הרחמנים' לא הרסו ת'נמל. לכך דאגו הצרפתים שבהתנגדותם ל'כיבוש'...[תמיד משהו כבוש...אל תאמינו להם] הטביעו אניות בנמל ולאחר שהאמריקאים שחררו את צרפת[שוב האמריקאים..תמיד] היה על הצרפתים המסכנים..והצרפתיות [הנהדרות עם פני ושיער הברונזה...]לעבוד הרבה זמן כדי להשמיש ת'נמל. היו אלה 60 שניות על ווישי האחרת. [נבדק בזהירות]

מדינה מטורפת..........

שריטה וכן, כך זה נראה בימים מהבילים אלו. לקרוא עיתון ולרצות להזמין חלקת קבר....איך הפכנו לעולם השלישי??? איך???????

בטוסקנה כולם מבינים את טרה רוסה..הספגטי,הספגטיני, המקרוני והקנלוני. וכאן למדינה המטורפת צרפתי

את תמונתה של חברתי השואלת ולא מנוער..כדי שתבין כמה אפשר לראות ממראה פנים בכפול. מקוה שאינני מעליב אותה ואנא קבלו אותה במחילה מכם כשהכוונה קצת לצאת מחיי היומיום. וכך היא היתה..לפי דעתי.! כשהשאלה הנצחית: מראה מראה..מי היפה בעיר..? [נבדק...או שצריך להיבדק..אני או היא.?]

מדינה מטורפת

לא מבין איך אפשר לתצבן מפרימיטיבסקייה האלו.

מעשי הרב (?) צברי - מעשה אלוהים חיים. ודברי מרן - דברי אלוהים חיים. וצאן מרעיתם כעדר יובלו. ואשרי המאמין.
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר