מכירים את זה שזה פשוט לא השבוע שלכם..?

אני לא יכולה אפילו להתחיל לתאר איך הכל קרה באותו שבוע, כל הדברים הקטנים והמעצבנים. זה התחיל מזה שקמתי בראשון בבוקר לגילוי המהנה שפרצו לי לרכב- למזלי לא נגנב שום דבר אבל יש בזה אלמנט עוד יותר מרגיז, אם לא לקחתם כלום למה להרוס??

גם בעלי וגם הבת שלי חטפו איזה וירוס, שניהם כבר יומיים בתורנות הקאות בשירותים ואני כמובן סביבם לכל הזמן.. רק שיהיו בריאים..! 

נראה לי שאפילו המכשירי חשמל בוגדים בי, בראשון התנור החליט שהוא מתחיל לקצר והטכנאי לקח ממני 430 שקל, אתמול המזגן הפסיק לעבוד ועם מכת היתושים והחום של בעלי היינו חייבים גם לתקן בדחיפות- עוד קנס של 470 שקל ואם זה לא מספיק עכשיו המזגן שוב הפסיק לעבוד, באמת שכבר אי אפשר לסמוך על טכנאים..

לא נשאר הרבה מה להגיד חוץ מ-נמאס לי מהשבוע הזה!! בא לי לקפוץ לשבוע הבא ולהתחיל אותו כמו שצריך!!

זהו, פרקתי, מקווה להתחיל את מחר קצת פחות עקום... לילה טוב :)

הי נורית,

מזל שזה רק השבוע... יש אנשים שאני מכירה שחווים שבועות כאלה יותר מפעם אחת!!

הנה את כבר ביום שישי ובעוד 48 שעות יתחיל השבוע החדש שאת מייחלת לו.

מאחלת לך שבוע טוב ורק בשורות טובות..emo_01.png

כרמי

מנהל הפורום
20+

היי נורית, תאמיני לי שאני מכירה את השבועות האלה טוב מאוד. בדיוק בזמנים האלה צריך לנשוך שפתיים ולהיות הכי חזקים.

לגבי הרכב- מזל שלא לקחו כלום, וגם אם היו לוקחים- כפרה כמו שאומרים. 

לגבי הבעל והבת- אני מקווה שהם כבר מרגישים יותר טוב, אבל תדעי שזה וירוס ואני שומעת מלא מעט אנשים שהם חטפו אותו, הכל זמני ויעבור:)

לגבי הטכנאים- לשלם באותו שבוע גם על מזגן וגם על תנור זה באמת קנס. אם את מחפשת טכנאי שאפשר לסמוך עליו לגבי התקלה שלא תוקנה במזגן אני ממליצה לך לפנות לנותני שירות מקצועיים ואמינים כמו ברימאג למשל. בחברות כאלה הכל מסודר כך שאת לא יכולה ליפול לידיים לא מקצועיות או משהו כזה

לגבי היתושים- מצאו שהפתרון הכי טוב הוא לישון עם מאוורר;)

תודה בנות!

לשמחתי השבוע הנוכחי התחיל הרבה יותר טוב. בעלי והילדה החלימו תודה לאל וגם האוטו כבר יצא מהמוסך.

ויקי באמת הזמנתי טכנאי חברה שהיה אתמול, כרגע המזגן עובד ואני מקווה שישמשיך ככה. בכל אופן מעודד לדעת שיש לי למי לפנות שוב במידה והתקלה חוזרת..

מאחלת לכן ולי שהשבועות הבאים יעברו בכיף ושאלו יהיו הצרות שלנו! שבוע טוב :)

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר