בת 41 בודדה אשמח לעיצות

היי

אני בת 41 פתאום אחרי שנים של מירוץ עצרתי לעשות סדר בחיים ולצערי גיליתי שעם כל שנותיי אין לי חברים בכלל (למעט אחת נשואה) חיה ומפרנסת בקושי את בנותיי (אני גרושה) והכי עצוב לי בלי אהבה ויש לי כ"כ הרבה להעניק (אני אפילו חוטאת במחשבות על עוד ילד) איך פורצים את מחסום הבדידות הנורא הזה???...אל תגידו לי חוגים וכאלה כי י ניסיתי ונורא קשה לי לפתח חברויות עם אנשים שיש להם כבר חברים של שנים:-(

אשמח לקבל עצות

היי ...לבת ה 41 ובודדה,   אנא שלחי לי מייל ל POKER1010@walla.com ונמשיך משם .
יום טוב

היי לבודדה...יש מלא חוגים של פנויים פנויות..

הי  NO NAME,

נראה על פניו שאם קירבת אנשים את מחפשת.. אז במקומותיהם את צריכה להימצות בכדי להיפגש, להכיר, להתחכך ולדבר.

אולי השאלה היותר מדוייקת זו מדוע קשה לך לפתח חברות? בדר"כ אנשים חברותיים יש להם חוג של מכרים. זה מה שעושה אותם חברותיים מן הסתם.

אנני מכיר אותך אולם מנסיון בדר"כ מאוד עוזר אם אנו עורכים שינוי אצלינו לפני מפגש עם אנשים חדשים. כלומר שינוי בתספורת, או צבע שיער עוזר. דיאטה או כושר עוזר, שינוי בגרדרובה וכו'. כל דבר הנותן לנו הרגשה טובה של משב רוח רענן.... 

שאלה נוספת - האם סגרת מעגל עם ה-X ? מבחינה נפשית ומנטאלית? האם אין לך מעצורים הקשורים לעבר?

סתם חומר למחשבה אולי תמצאי בכך עזרה או כיוון בו תוכלי ללכת.

בי כרמי

מנהל הפורום
20+

היי

שלום לך

שלחי לי מייל אשמח  להכירך

ומשם נמשיך

שלום,
ברצוני להתייחס לדברים שכתבת.
בסביבות גיל ה- 40 רובינו עושים חשבון נפש. מין סכום של אמצע החיים.
זה תהליך טבעי שקורה גם לך. זה לא שעצרת את מירוץ החיים - המירוץ ממשיך - את עושה חשבון נפש,
הטבעי של הגיל.
לגבי חברות שאין לך - גם זה לא משהו שמיוחד לך.
חברות זו הגדרה מאד כללית ותלויה בציפיות שלך מחברות.
רובינו גדלנו על "אגדות" על חברות העומדת בפני כל תהפוכות הזמן.
חברות זו פונקציה של זמן, מקום ואינטרס ו/או עניין משותף. זאת אומרת שתמיד אפשר לרכוש חברים חדשים אשר יכנסו לחייך לתקופה קצרה או ארוכה, לפי הנסיבות.
באם את רוצה חברה - נסי לפתח שיחה עם אחת השכנות שנראות לך מתאימה.
באם את אמא לבנות קטנות - יציאה לגן שעשועים - מקום נהדר לפגוש עוד אמהות.
בדקי האם אמהות של הבנות שלך יכולות להיות לך לחברה.
גם חוגים וקאנטרי הם מקומות בהם ניתן להכיר אנשים חדשים (גם נשים וגם גברים).
דרך נוספת להיכרות פעילויות הנערכות לחד הוריות.
יש גם עמותה שמארגנת טיולים ופעילויות רבות, חלקם חינם בכל מיני מקומות בארץ, לפנויים פנויות.
המשפט שקשה לך לפתח חברויות עם אנשים שיש להם חברים...- הוא משפט חוסם ותירוץ לא לעשות כלום!
גם באם למישהו יש 100 חברים - יש תמיד מקום להכרות חדשה.

מאחלת הצלחה

היי בוקר טוב

קראתי את הודעתך ומאד התחברתי לכתוב

אני נשוי וגם מרגיש בודד ואפילו מרגיש על אי בודד

זו הרגשה נוראית .כל יצור חי חיב שיהיה מוקף בחום ואהבה

לכן את חייבת למצוא קשר שימלא אותך חבר נפש אמיתי.אשמח אם תכתבי.

אני בגילך רק התחלתי לחיות וגם אני פרנסתי לבד ילדים ו-משכנתא. דרושה פתיחות מנטלית, הורדת ציפיות ואם את תלותית כדאי לשנות גם את הגישה, חו"מ לגבי המראה החיצוני תקריני שמחת חיים, ליבשי צבעוני, בהיר (לא להראות את כל מרכולתך, למרות שגברים אוהבים את זה, אבל לפעמים אצל הגברים האיכותיים יותר הסקרנות מתעוררת), לכי זקוף וחייכי יותר (לא לדשדש במסכנות כי רואים את זה), זה גם בסדר "לעשות עיניים". ברגע שתהיי שם הכל יקרה לך וגם תמצאי זוגיות. האמיני לי, אצלי זה עבד בענק.

שלום לך,

אני מאד-מאד מזדהה עם מה שכתבת ואני נמצאת בדיוק באותו המצב - גם אני בגילך וגם אני גרושה+ילד וגם אני מרגישה מאד בודדה - אין חברות (חוץ מחברה אחת חד-הורית שעסוקה בגידול ילד ואין לה זמן בשבילי) אין לי אפילו סתם ידידים לשוחח איתם ומצבי עגום ביותר. גם לי קשה לצאת למקומות מאורגנים, כמו הל"ב ששם כבר נוצאו חברויות ויש חוג חברים סגור שכל אחד מכיר את השני ופתאום לנחות שם לבד כשאת יודעת שרובם כבר מכירים אחד את השני - זה באמת לא קל.

וזה לא שאני לא יפה, לא מעניינת או שיש בי איזה פגם. לא. אבל כיום קשה מאוד להכיר חברים חדשים ובטח-ובטח בן זוג רציני בכל אתרי ההכרויות הרבים שקיימים בשוק. הדרישות של הגברים הן גבוהות מאוד ואת נפסלת על כל דבר קטן. והכי מרגיז שגברים רבים שיש להם לא מעט חסרונות והם לגמרי לא אטרקיביים - הם בעלי הדרישות הגבוהות ביותר - כי הם חושבים שלהם מגיע "בת-זוג רזה, בלונדינית, חכמה ומוצלחת". למה?

קשה למצוא חברות אמיתית בקרב שני המינים, כי כולם פועלים מתוך אינטרסים ונוחות. וחבל שכך.

אשמח מאוד להכיר אותך ולשלוח לך מייל וטלפון בצורה אישית.

אל תהיי מיואשת - תחשבי שיש עוד המון נשים במצבך - אז אולי אנחנו פשוט צריכות להתחבר ולצאת מהבדידות המחניקה הזאת שדיברת עליה.

צרי אתי קשר ונשוחח על הכל.

בידידות,

אנונימית.  

יעריתemo_50.png

היי, אני מסכים עם חלק מהאמירות הקודמות, אני גם גרוש טרי בן 49, ופתאום אתה רואה שמעגל החברים הקרובים באמת כמעט נעלם. לדעתי זה לא קורה רק לך או לי, יש הרבה אנשים שנמצאים במצב הזה, אולי צריך פשוט להגיע לאנשים אלה ולמצוא ביחד סולם לטפס בו חזרה.

אם תרצי כתבי לי למייל roni60163@walla.com

היי לבודדות.

זה חלק ממשבר גיל ה- 40.

יש לי עבודה מעולה, חברים טובים מאוד, לא משעמם לי בכלל אך גם אני מוצא את עצמי באותו מצב.

לא צריך להלחם בזה.

צריך למצוא משהו שמאוד אוהבים לעשות, אני למשל מאוד אוהב לרוץ בירקון וזה מאוד עוזר לי במצבים אלה.

קחי את מה שהחיים נותנים לך, לאט לאט, חפשי דברים שמעניינים אותך.

בהצלחה אייל

להיות מוקפים בחברים כולנו היינו רוצים

אבל האם באמת אנו עושים שאחרים אלינו יתחברו ויתקרבו

לפעמים צריכים לתת מעצמנו  למען האחרים

קצת להתפשר להתחשב ולהבין

ואז האחרים אלינו יתקרבו וירצו בחברתנו

לא תמיד הבעיה אצל האחרים  לפעמים צריכים לעשות חשבון נפש ולהבין

מה יכולנו לעשות ולא עשינו

ולמה את החברות שלנו לא מבקשים

מאחל לך הצלחה בהמשך הדרך!!

שלום לכולם ,במקרה יתגלגלתי לפורום זה ,איני נכנס לאתרים אלו .טוב גם לא לאחרים :)

בכל אופן הנני גרוש כ 7 בן 49 שנים אב לבן 26 ובת 23 שאינם גרים עמי , בתחילה יצאתי המון והכרתי וכך מצאתי עצמי דיי עסוק

אבל עם הזמן הפכתי לבררן יותר לגבי בנות הזוג ולא למראה כפי שקראתי באחת התגובות(איני חושב שזה החשוב)וממש קשה לי לצאת ולהכיר , אומר לעצמי ממילא לא אמצע אהבה וחברות . גם חש בודד , מעגל שכזה ,,לא תמיד חש אבל הרבה,,,איני מבקש עצות ,,,

מוטי שמחייך ברגע זה :)

לבת 41 ובודדה גם אני בת 41 עוד מס' חודשים אם חד הורית מבחירה לילד מקסים בן 4 הזדהתי מאוד עם מה שכתבת ואם כל התגובות שכתבו לך מקווה שמצאת את מה שחיפשת

שולחת לך הרבה אהבה וחיזוק מרחוק

emo_39.png

שלום לך ... אני גם גרוש וליפעמים אני גם מרגיש  בודד וזה תלוי בנו תיצאי לבלות תכירי אנשים תחייכי לחיים החיים יחייכו אלייך בחזרה היכרת גבר או אישה דרכם החוג יוכל ליגדול לארגן מסיבונת בביתך להזמין לכוס קפה אני מאחל לך בהצלחה ...............

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר