האם בגיל 40 אבדה תקוותינו למצוא פרק ב'?

ממש לא אבדה התקווה

גיל 40 (וגם לא גיל גבוה יותר או כל גיל שלא יהיה) איננו מניעה למצוא זוגיות מאושרת. אני בן 42 ומעוניין ליצור זוגיות איכותית ומאושרת ובטוח שאמצא. נשמע כאילו את מיואשת, מדוע? את מאוד מוזמנת לכתוב לי גם למייל shlomloms@walla.co.il שלומלום

גברים בגילי מחפשים צעירות, ואני מסתדרת יפה עם צעירים אז כן אבדה תקוותינו לפרק ב' /אני לא נואשת ולא מיואשת

בוני, הקשיבי בבקשה

באוקטובר הקרוב אהיה בן 43 בת זוגי האחרונה הייתה גדולה ממני ולא בגלל זה נפרדנו. אם את באמת מעוניינת בזוגיות איכותית אשמח שתיצרי קשר ונראה אם אנו מתאימים. המייל שלי shlomloms@walla.co.il ומצ"ב גם קישור לפייסבוק שלי שלומלום

את מחליטה אם יש או אין תקווה.

עדיף לשאול על הצעות לאיך לפגוש. יש גברים שמעדיפים צעירות. יש צעירות שמעדיפות מבוגרים. יש ויש. יש מכל הסוגים. לא כדאי לעשות הכללות - כי העולם והחיים יהיו רק שחור ולבן. זו אינה המציאות. זה לא פשוט לפגוש בן זוג כללבך. זה קשה וכדאי להיעזר בהרבה סבלנות, וגם יצירתיות. מה מתאים לך לעשות כדי להגיע אל אותו אחד שיהיה לך טוב איתו, כפי שאת מייחלת לעצמך. מאחל לך בהצלחה.

שבת שלום

אסור לאבד תקווה בשום אופן. אני אישה רווקה בת 43 ללא ילדים וגם עדיין מחפשת את האחד שלי. זה לא קל כלל המון תסכול ועצבים אך למרות הבדידות הבלתי אפשרית הזו והכאב שכרוך בה איני מאבדת תקווה ומנסה להכיר בכל דרך. באם תרצי לשוחח אשמח שבת שלום

מה

הטלפון מעוניין

אף פעם לא מאוחר לפרק ב'

אף פעם לא מאוחר לפרק ב', אני יכולה לספר לך על עצמי אמא חד הורית בת 45 סיפור קצת הזוי אבל אמיתי, ארגנתי אירוע משפחתי בחצר ביתי, הזמנתי לצורך האירוע שירותים ניידים, הבחור שבה להתקין את עגלת תאי השירותים שוחח איתי ארוכות, ביקש את המספר טלפון שלי ומפה התפתחה לה ידידות מופלאה, הבחור בן 47 גרוש ואב לילד, בחור מקסים, לאחר שנה התחתנו וחיים באושר! תראה איך החיים מתגלגלים להם, תהיה אופטימי אולי גם אתה תמצא את האישה המיועדת לך יום מן הימים!

מה פתאום

ואפילו להיפך, אני חושבת שזאת התקופה הכי יפה של החיים להכיר בת זוג. זה כבר השלב ששני הצדדים יודעים מה הם רוצים, אין יותר משחקים, האהבה היא אמיתית ולא תלויה או דמיונית. או סתם לא מצאת עדיין מישהי מספיק מעניינת, אבל זה יגיע.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר