התלבטות

התלבטות

בני התחיל לעבוד החופש בפיצרייה בעיר שלנו ורוצה לחסוך את הכסף, עכשיו אני מתלבטת האם לקחת ממנו את מה שהוא מרוויח ולחסוך עבורו או לנצל את ההזדמנות וללמד אותו כיצד לחסוך וכל מה שקשור בזה.. בעלי תמיד אומר שבספר "אבא עני אבא עשיר" הכותב מספר (לא זוכרת את שמו) שהוא התחיל לחסוך מגיל 9 ולמד את חשיבות הכסף והחסכון וזה מה שהביא אותו למקום בו הוא נמצא היום. מה אתם אומרים?

בן כמה הבן?

כעיקרון לקחת את הכסף לילד זה צעד כוחני ולא חינוכי בעיניי. לרתום את הבן לחשיבות של חסכון בחיים זה נפלא ואז שהוא יחליט כמה לחסוך ושבכל מקרה ישאר לו סכום מסוים ממה שהרוויח שיהנה ממנו כך שלא הכל ילך לחיסכון כי אם כך יהיה את עלולה ליצור אצלו עיוות של חשש/פחד/תודעת חוסר.

אין מה להתלבט

הילד הולך לעבהוד הוא סוף סוף מבין כמה קשה הוא הדבקר להרויח כסף. כשהוא החליט ללכת לעבוד היתה לו סיבה לכך ועכשיו אתה בא וגוזל ממנו את האחריות שהוא לקח על עצמו. בבקשה השאר לו את הכסף ותן לו גם את החופש להחליט מה לעשות איתו.

הילד עובד

בשביל הכסף, יפה לו.. תנו לו להנות משכר עמלו, תוכלו לנסות לייעץ לילד לחסוך חלק מכספו, אך לא מעבר לכך...

קצת הרבה הגזמת למה לקחת מהילד ?,

לתת לו להיות עצמאי שמעת את המילה? עצמאות לכוון אותו כן לקחת להתערב בשום פנים ואופן לא ! הבן שלך החל לעבוד הוא אחראי אז עד הסוף

הילד עובד

בשביל הכסף, יפה לו.. תנו לו להנות משכר עמלו, תוכלו לנסות לייעץ לילד לחסוך חלק מכספו, אך לא מעבר לכך...

כולם תמימי דעים וזה נכון

התלבטות

בני התחיל לעבוד החופש בפיצרייה בעיר שלנו ורוצה לחסוך את הכסף, עכשיו אני מתלבטת האם לקחת ממנו את מה שהוא מרוויח ולחסוך עבורו או לנצל את ההזדמנות וללמד אותו כיצד לחסוך וכל מה שקשור בזה.. בעלי תמיד אומר שבספר "אבא עני אבא עשיר" הכותב מספר (לא זוכרת את שמו) שהוא התחיל לחסוך מגיל 9 ולמד את חשיבות הכסף והחסכון וזה מה שהביא אותו למקום בו הוא נמצא היום. מה אתם אומרים?

אי הבנה

חברים, תודה על התגובות. כשכתבתי שאקח את הכסף של הבן לא התכוונתי בכוח, חשבתי שבהחלטה משותפת אולי הוא יעדיף שאנחנו נחסוך עבורו, אני מבינה שיש כאן התנגדות אז תגידו לי אתם, איך אתם מציעים שהוא יחסוך את הכסף? ישים את הכסף מתחת לכרית? יפתח חשבון בנק?

יא אהבלה

חפשי מי ינענע אותך ואת הפרסומת הסמויה שלך עלאק חיסכון לבן...סאמממק

למה את חושבת שזו פרסומת סמויה??

פרטי בבקשה ואם זה נכון נבקש שימחקו את ההודעה

אי הבנה

חברים, תודה על התגובות. כשכתבתי שאקח את הכסף של הבן לא התכוונתי בכוח, חשבתי שבהחלטה משותפת אולי הוא יעדיף שאנחנו נחסוך עבורו, אני מבינה שיש כאן התנגדות אז תגידו לי אתם, איך אתם מציעים שהוא יחסוך את הכסף? ישים את הכסף מתחת לכרית? יפתח חשבון בנק?

בעיקרון אני מסכים שהכסף הוא שלו בלבד וכך גם החלטותיו

למרות שאני חייב להורים שלי שלימדו אותי לחסוך הרבה מהכסף שיש לי כרגע בצד. בלעדיהם סביר שהייתי מבזבז הכל ולא חוסך לדברים החשובים. אפשר לתת יד מכוונת ולספר מהניסיון מה כדאי ומה לא- לא להכריח ולא ללחוץ וליצור אנטגוניזם. לדעתי. אני מצרף כתבה שאולי תהיה לו לעזר.

למה את חושבת שזו פרסומת סמויה??

פרטי בבקשה ואם זה נכון נבקש שימחקו את ההודעה

שלומי

אני לא חושבת - אני ציינתי עובדה אתה מבקש ממני להסביר לך איך הראש שלי עובד ?(מורכב מידי) הרי אתה מכיר אותי..(סמוך עלי) והבושה לאביטל מולאי שכותרת זו מופיעה בדף הקהילות הראשי,ולא רק זאת,אלא עוד (!) אחת מפורום "שיחות בנות" (או משו כזה) אותי אי אפשר לסבן

אי הבנה

חשבון בנק

שלומי

אני לא חושבת - אני ציינתי עובדה אתה מבקש ממני להסביר לך איך הראש שלי עובד ?(מורכב מידי) הרי אתה מכיר אותי..(סמוך עלי) והבושה לאביטל מולאי שכותרת זו מופיעה בדף הקהילות הראשי,ולא רק זאת,אלא עוד (!) אחת מפורום "שיחות בנות" (או משו כזה) אותי אי אפשר לסבן

מצטער אך אין לי את רוח הקודש שיש לך

לא יודע על סמך איזה "העובדה" החלטת שזו פרסומת (לא רואה כלום שמעיד על כך).

אתה קורא לזה רוח הקודש..

ואני קוראת לזה אינטליגנציה מעל הממוצע,פלוס עוד כמה פרמטרים.. כך שאין על מה להצטער,נכון ?

למה לא תקלי על פשוטיי העם כמוני

אולי זו לא רוח הקודש, אולי זו רוח נבואית שיש לך.... אבל איכפת לך לגלות לפשוטי העם כמוני מהם אותם "פרמטרים" ?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר