תופעה מפיחידה

תופעה מפיחידה

אני חייבת לשתף אותכם במשהו מאוד מוזר שקורה לי לאחרונה. סיפרתי לבעלי והוא אמר שזה שטויות. אז כדי שלא אחשוב שאני משתגעת, אני רוצה את דעתכם. לאחרונה אני שומעת בגלגל"צ את השיר של שולי רנדר וארכדי דוכין "שער הדמעות". וכל פעם שהשיר מושמע עולות לי דמעות. מה אני אגיד לכם, אני אפילו לא חושבת שהשיר הוא משהו, אבל בכל זאת הוא משפיע עלי ככה. ושלא תעלו אפילו על דעתכם שאני מהנשים הרגשניות האלו שכל דבר גורם להם לילל. אז מה אתם אומרים. צרפתי לינק לכל מי שלא יודע על איזה שיר אני מדברת.

נירית היקרה

זה בסדר גם לי זה קורה עם שירים אחרים, כנראה שזה נוגע לנשמה שלך, למרות שאינך רגישה כפי שסיפרת, תמיד יש משהו שמצליח לשבור את המחסומים שבנינו סביבנו וכנראה שיש את זה בשירים לרוב.

נירית

כנראה שהשיר נוגע בך בנקודה רגישה......... למה לך להשתגע מהתרגשות משיר? לכולנו יש שירים שמרגשים אותנו וגורמים לנו לתגובה זו או אחרת......תזרמי עם הדמעות שלך ואל תלחצי. יום נעים. תותית

נירית נשמה

זה אכן שיר מדהים. נראה שהוא פשוט נוגע באיזה שהוא נים בנפשך שגורם לך להתרגשות. למה את מפחדת מההתרגשות הזו? ואולי יש שם משהו שאת מתאמצת להדחיק והשיר הזה איכשהו עבר את מחסומיי ההדחקה? אם זה כך אז יש לך כאן הזדמנות ליצור משהו חדש בחייך

היי, תודה לכולכם

כנראה שזה נכון והשיר הזה באמת מצליח לסחוט ממני דמעות שבדרך כלל הם אצלי בשליטה. היום הקשבתי טוב טוב למילים, ואני מסכימה איתך שלומלום, זה באמת שיר מדהים בעומק שלו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר