אהבה שאחריה אכזבה

מרגיז איך זה מתחיל בהיתלהבות וניצוצות ואת כבר בטוחה שזהו מצאת את שאהבה נפשך וכעבור זמן קצר הכל מיתנדף כלא היה אוף למה?

אסור להתייאש

היי תותי היקרה, אי אפשר להתרגל לזה ואנחנו גם לא רוצים. מאחלת שתמצאי את האהבה במהרה. שבת שלום

סימה תודה על העידוד

יש בך מהאופטימיות ואהבתי זאת תודה ואחלה שבוע לך.

אהבה שאחריה אכזבה

מרגיז איך זה מתחיל בהיתלהבות וניצוצות ואת כבר בטוחה שזהו מצאת את שאהבה נפשך וכעבור זמן קצר הכל מיתנדף כלא היה אוף למה?

תות יקרה

אל יאוש.........כנראה שזה לא היה זה.....גם אם על פניו זה נראה מתאים. שמחי שזה נגמר לפני שזה התפתח לאהבה וקשר עמוק. היי סבלנית.......המכסה עוד יגיע. בהצלחה תותי תות

תותי תודה באמת צודקת

טוב שכך ובכל זאת יש מועקה בלב וזה מציף אותך כל פעם מחדש מקווה שיעבור ולהמשיך הלאה ושוב תודה.

אהבה שאחריה אכזבה

נהדר

אין חכם כבעל ניסיון את מתארת חוויית התלהבות וניצוצות אני מאחלת לך שברגע שתזהי את האחד על באמת רוב הזמן תחושי טוב עם עצמך וזה יספיק

דפנה תודה

גם אני מאחלת שזה כבר יקרה אמן.

אהבה שאחריה אכזבה

מייל שלי z173946@walla.com

אשמח להכיר אותך

hanotelkafin

כשהאדים יוצאים מהאוזניים בשקט המהדהד כמפחיד הינה עוד רגע היא תתעשת הרי היא תתפוצץ בכאילו והינה מגיע הרגע ולא עוד קצת ועוד יום וכמעט ולא ועוד פעם עובר יום אחר יום ועכשיו ולא ובאותו זמן היא תתמכר לזר לא מוכר כבחירתה הנבונה ותיאחז בשאריתה כממליא עולמה הרי הוא בחירתה והצדק עימה לפי טעמה היא אישה חכמה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר