חברים

יו איזה בלאגן

איזה בלאגן נוצר פה... לא ידעתי שזה ככה חח אחת לא מבינה ת'שניה ונכנסים אחד בשני... מה קרה???? מממ חבל שזה כך, לא נעים לקרוא

נכון מאוד

אבל היום, אני מקבלת הרבה חיזוקים טובים. אני מכוה שמי שלא רוצה לעזור ובמקום זאת ללכלך, שהמצא מקום אחר. באמת לא היה נהים!!! היתי בהלם! אני רק בקשתי עזרה, ושלחו אותי בזלזול לסדנאות לעברית, לסדנאות יחסי אנוש ומה לא..., שפטו אותי בלי להכיר אותי וניסו להלביש עלי אופי שממש רחוק ממני. אני מבקשת מראש הבנה לא רק לי, לכל עולה שמנסה ללכתוב בשפה שלא שלו. אני מבקשת בנוסף, שנכבד את השונה, שלא נמהר לבקר בצורה ערסני. תודה

יאללה רוצה ליות חברה שלי?

אתם מזכירים לי את ימי העשרה שלי

כשהבנים היו מבקשים מהבנות חברות. זה היה אי אז באמצע המאה הקודמת.

תודה רבה אלי

באמת אנחנו מאוד בישנים וסגורים. בעלי אומר שאני והילדים מספיקים לו כחברים. לי יש חברות מאוד מספקת עם הוריי שלשמחתי גם עלו ארצה. לפעמים אני מתגעגעת לחברה מהילדות לאלו שהשארתי במקסיקו. אני עליתי בגיל 23. לכן חבריי הילדות שלי אינם כאן. תודה רבה שיעצתה לפריטי פרטים. אני אדבר עם בעלי וננסה משהו. שהיה לך יום נהדר

אין על מה ,העיקר שיצליח לכם ו,היה לי כיף ליעץ לכם!

חברים

יש המון דרכים לחמצוא חברים ,לדוגמא קטנה ,תירשמו לטיולים באוטובוסים בשבתות שם בקלות תמצאו לכם מישהו לשיחה וההמשך זה ענין של תקשורת ,יש חוגים לריקוד שם אפשר לתקשר, בעבודה , טיולים מאורגנים לחול , ואפילו סתם במקומות אקראים לחלוטין זה הכל תיקשורת,אתם פשוט לא תיקשורתיים ,בטח את גם מתבישים לשאול רחוב אם אתם לא יודעים ,תצאו מזה אחרת תישארו תקועים , ליזום מפגשים לא להמתין ,בהצלחה

לשושן היקר/ה ממש להיט

אין עלייך אתה מעשיר לנו את הפורום מפרגנת מפרגנת ושוב מ פ ר ג נ ת

יאללה רוצה ליות חברה שלי?

יאליייייייייי

בוקר טוב מאמיטה,באת לביקור בזק ? אחלה יום שיהיה לך

שמתי לב שאת...,

ממעטת בשעות שינה. לא שזה מפריע לי, אבל זה פוגע בריכוז.

תודה קולמוס,באמת תודה שאתה דואג לי

אגב שהריכוז שלי מצוין יש לך הצעות ייעול אחרות ?

יש קשר בין ריכוז, למזוז, לתרכיז, למרגיז, לפזיז

להנות היום מה שתפסידו למחר

שמתי לב שאת...,

ממעטת בשעות שינה. לא שזה מפריע לי, אבל זה פוגע בריכוז.

היא מפציעה בבוקר ומחממת לבבות

ומי שחשוף בייתר, פשוט נשרף

להנות היום מה שתפסידו למחר

חברים

אני נשואה באושר. הבעיה אין לנו חברה. איק להכיר אנשים על רמה ובמיוחד ישרים ועם לב טוב?

חברה

היי לך את יכולה ליצור עימי קשר אנו זוג מאזור המרכז

תודה רבה אלי

באמת אנחנו מאוד בישנים וסגורים. בעלי אומר שאני והילדים מספיקים לו כחברים. לי יש חברות מאוד מספקת עם הוריי שלשמחתי גם עלו ארצה. לפעמים אני מתגעגעת לחברה מהילדות לאלו שהשארתי במקסיקו. אני עליתי בגיל 23. לכן חבריי הילדות שלי אינם כאן. תודה רבה שיעצתה לפריטי פרטים. אני אדבר עם בעלי וננסה משהו. שהיה לך יום נהדר

מזה אני מבינה את כאבך

אני כאן בארץ ומתגעגעת עד כאב לחברים שגדלתי איתם נשמה תנסי ליצור איתם קשר או למצוא דרך להגיע אליהם זה ישחרר ויעיר ויחזק אותך מכל הבחינות גם אני עושה את זה בדיוק עכשיו ה ה צ ל ח ה מהנוסטלגית
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
40 פלוס
בחר
בחר